Opinie o Blau-Speed Anna Szpakowska w Toruń

Blau-Speed Anna Szpakowska
5 260 692 5 1
Orski

Blau speed jest dobrą firmą jesli chodzi o pracę. W poprzedniej pracy na spedycji nie miałam tyle dobrego co tu.

olus
@Orski

No jesli mowa o spedycji to fakt, nie ma problemów. Wszystko w jak najlepszym porzadeczku

Taczer

Firma transportowa jest naprawdę wspaniała, polecam pracę

Goryl
@Taczer

no ja pracuje juz dosc dlugo i mi odpowiada

Bartek_92

Polecam współpracę, bo ludzie są konkretni i mają uczciwe podejście.

Bolus
@Bartek_92

Również polecam, dobra praca !

Piotr
@Bartek_92

Dobra firma transportowa, pracuję od lat jako kierowca, ale tutaj podoba mi się najbardziej

Koper
@Piotr

mam tak samo, przez wiele firm przeszedłem, ale nigdzie nie było tak dobrze jak w Blau Speed, zdecydowanie polecam.

jim
@Bartek_92

Polecam poważnie jeden z lepszych pracodawców na rynku momim zdaniem godna poleceniam firma w 100 %

Igor

Nie mam firmie nic do zarzucenia, wywiązują sie z umowy co jest dsla mnie naprawde wazne bo juz nie raz się przejechałem na tym

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Kornel

Dobre godziny pracy, dobra kasa, dobre trasy, naprawdę żyć nie umierać, takie jest moje zdanie, praca dobra.

zyk
@Kornel

potwierdzam, naprawde jest okej.

irek

praca dobra nie ma co sie rozwodzic nad tematem zbytnio

Kosmo
@irek

otóż to, spoko praca, dobry zarobek- wszystko ok

Barti

Jak dla mnie to spoko, dobra robota na spedycji, na kasę też nie narzekam, wiec polecić mogę

gosc
@Barti

na specydji spoko tam akurat to i ja mogę polecic, kasa dobra

Kid

Myślę ze warto z nimi wspołpracowac,kontakt stały, kasa na czas i jeśli chodzi o samą robotę to jak najbardziej wporzo.

majk
@Kid

no warunki są motywujące, chce sie pracowac

Karol

Kumpel u nich jeździ i zadowolony, jak zrobię papiery na C+E to moze i sam będę jeździł

Daro
@Karol

No to rób szybko i wpadaj do nas. Dobry hajs, fajni ludzie. A też mozna się nauczyć być ze sobą. Jak lubisz jeździć, to praca dla Ciebie

Ekwador
@Karol

czekamy, u nas sie naprawde dobrze pracuje. Dobre pieniadze i fajni znajomi

Orzech
@Ekwador

fajna jest praca w Blau Speed :D

Green

Dobra praca, ja lubię jeździć i w ten sposób pracować . Polecam prace w Blau Speed.

ewut

Praca spedytora nie jest trudna, w BS jest dobrze w porównaniu do konkurencyjnych firm. Pracowałem w wielu i nie było nigdzie tak dobrze jak w bs.

Mastas
@ewut

nie jest trudna, uczciwie zarobione pieniądze na dobrych warunkach

kim
@ewut

potwierdzam tez robilem na spedycji i spoko zatrudnienie

TakNie

Jak dla mnie to fajna , solidna firma. Zatrudnienie jako kierowca dobre.

Zorro

Kilka lat jeździłem jako kierowca w różnych firmach i powiem tak - rożnie bywa. W Blau nigdy ie bylo na co narzekac, na bazie tez sie dogadywalismy. Jakby mi zdrowie nie siadło to chętnie bym wrocil do zawodu echh to byly czasy

Robek

Firma daje dobrą robotę, trzeba przyznać, ja znalazlem fajne zatrudnienie i nie zamierzam go na razie zmieniac

Duży
@Robek

ja to samo, daje spoko hajs i robie co lubię.

Lil

Myślę ze spokojnie można aplikowac, firma bardzo fajna. Na luzie wszystko da się załatwić, a kasa dobra

Gość

Praca jako spedytor nie należy do trudnych, nawet jak ktoś zaczyna to po kilku dniowych jazdach szkoleniowych z innymi da się wszystko opanowac ;)

Romek

Mnie jakoś odpowiadają warunki zaoferowane przez pracodawcę. Nie mam nic do zarzucenia, wypłaty zawsze terminowe i brak jakichkolwiek spin.

Czark
@Romek

Dla mnie też warunki zadowalające , mogę zdecydowanie polecić pracę w firmie.

Arek

Planuję iść tam na spedytora. Jakieś opinie?

Kaczy
@Arek

Ja polecam. Solidna umowa. Jeśli wiążesz swoją przyszłość ze spedycją to jest świetne miejsce żeby dużo się nauczyć i nabrać doświadczenia. Atmosfera też ok.

Arek
@Kaczy

A jak z kasą? Dobre pieniądze czy raczej trzeba być z doświadczeniem żeby liczyć na lepsze wynagrodzenie?

Vinni
@Arek

Wiadomo, że zależy jakie masz wymagania. Wg mnie nie ma co narzekać, jak na standardy firm spedycyjnych to jest bardzo dobrze. Zawsze na czas kasa i nie ma problemów z wypłatami.

Ahmi
@Arek

nie ma co narzekać na hajs, wg mnie jest naprawde spoko.

szymon

Jest dobrze, jak na kierowcę to warunki dobre.Wczesniej pracowałem w innej firmie transportowej i tak fajnie nie było

Drozdu

Warunki zatrudnienia jak dla mnie sa naprawdę w porządku. Nigdy nie narzekałem na pensje czy na atmosferę.

Ig34
@Drozdu

Stabilna firma, z porządną ekipą. Nie ma problemu z wynagrodzeniami, urlopami itd

Black
@Ig34

zgadza się, wczesniej mialem takiego pracodawca, ktory nie wypłacał wypłat pracownikom, w Blau Speed warunki są dobre i jest wypłata, co najwazniejsze

Gargamel
@Drozdu

stabilizacja finansowa jest, a to dla mnie najwazniejsze. Moge zapewnić mojej rodzinie dogodne życie :)

w zyciu

Robota zla nie jest. Troche męcząca, fakt, jak sie korek jakis zrobi ale w ktorym transporcie tak nie ma? Wazne ze sie nie stoi bezczynnie na bazie i nie patrzy w sufit tylko faktycznie praca jest a wiadomo jak praca to i pieniadze. Pzdr

pono
@w zyciu

ano racja najgrosze sa przestoje w zleceniach i wtedy nigdy nie wiadomo ile sie wyciagnie. tu przynajmniej ma sie ta pewnosc ze mozna zarobic

Bolek
@pono

jak dla mnie jest okej, najlepiej jak jezdzimy w jakiejs fajnej grupie, wtedy az sie nie czuje ze to praca :)

di carpio
@Bolek

eee tam, samotne trasy też nie są złe, niktg nad uchem nie stoi, nie gada ciągle. Kuzym robi na produkcji to już po nocach mu sie jego kierownik śni he he

Lolek
@di carpio

no tak zarowno praca samotnie jak i w grupie ma wady i zalety, jesli chodzi o blau speed to trudno znalezc jakies wady

wons
@di carpio

taaak, ja wlansie lubię sam jeździć, sam ze sobą pobyć, nikt mi nie spiewa piosenek z radia. Lubię tak pobyć ze sobą, o taka pracę mi chodziło :)

FaS

w końcu znalazlem pracę, którą da się lubic i dobrze zarobić.

Kajek

Zawsze byłem odporny na stres i czułem , że mam charyzmę dlatego zatrudniłem się w firmie, kolega musiał wyjechać ze swoja żoną więc mi polecił bo zwolniło się miejsce . Cieszę sie, że znalazłem się właśnie w tej firmie.

Zenek

Uważam, że praca w Blau Speed jest dobra dla wszystkich tych którzy dobrze czują się również sami ze sobą. Praca jako kierowca zawsze była moim marzeniem, które tutaj udało mi się spełnić.

Kostek
@Zenek

Właśnie, ważne jest to żeby lubić swoją pracę, a myślę, ze w Blau Speed nie da się nie lubić . Od zawsze byłem ułożony, skoncentrowany a to najważniejsze cechy ludzkie potrzebne do pracy w Blau Speed. Polecam.

wulkan

Ja pracuje już kilka lat w firmie, warunki mi odpowiadają , można zarobić w nietrudny sposób

energy drink
@wulkan

Chyba sporo jest osób, które już długo robią, a to chyba najlepszy dowód, ze można pracować i być zadowolonym, też mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej. U mnie jeśli tak się nie stanie to prędzej ze względów prywatnych niż niechęci do tej pracy. Lubie długie trasy

Aleksy
@wulkan

Też pracuje już spory okres czasu i jestem zadowolony. Ważne , że pieniadzę takie jak w umowie i zawsze na czas . Mi to pasuje.

Ewelina
@Aleksy

A na jakiej umowie jesteś zatrudniony?Firma jest w stanie zatrudnić na własnej działalności?

adrian

Jak dla mnie wspolpraca z blau speed okazała się bardzo w porzadku. Na początku sceptycznie do niej podchdziłem ale na szczęście wszystko przebiegło dobrze.

beznicku
@adrian

ja lubię prace w Blau speed, ale tez bylem nastawiiony raczej nawet pesymistycznie, ale w sumie okazało sie, ze to dobra decyzja dobra robota

Gutek

(usunięte przez administratora)Zastanawiam się czy składać CV

dreamer
@Gutek

Zapraszamy! Też miałem na początku zawahania, ale teraz jestem zadowolony. Najważniesjze to lubić jeździć , wtedy ta praca nie jest niczym cięzkim.

krzys
Nazwa działu: Marketing
@Gutek

nie ma się nad czym zastanawiać, składaj.

aero

eee no nie ma sie co czepiać. Pracodawca jaki jest taki jest ale u mnie to i tak bez wątpienia jeden z lepszych. Dobrze się jeździ. Nie ma dziwnej atmosfery i spin

Tak2Nie
nero
@aero

Atmosfera dla mnie jest najwazniejsza, a tutaj spośród moich prac jest serio najfajniejsza. i do teego dobre wynagrodzenie i wszystko pasuje

Nops
@nero

to prawda atmosfera jest bardzo ważna, ale jeśli i atmosfera jest dobra i ogólne warunki zatrudnienia też to całkiem luksusowa praca, tak jest wlasnie w BS

Tak1Nie1
wszystkogra

Jakich słów ludzie nie używają? Przecież tu nikt nie pisał w jakimś nietypowym języku. Jak praca ludziom pasuje to piszą pozytywne opinie tyle. Mi praca pasuje, więc wystawiam pozytyw ;)

vetar
Nazwa działu: Produkcja

Jak zaczynałem nie było lekko, ale tylko przez pierwsze dwa dni, później już coraz lepiej

Vj
@vetar

Zawsze w nowej pracy na początku nie jest lekko . Ale w Blau Speed idzie się szybko zaklimatyzować. Bardzo polubiłem pracę tutaj, nie zamierzam jej zmieniać :)

Zostaw opinię o Blau-Speed Anna Szpakowska - Toruń

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie