Opinie o Blau-Speed Anna Szpakowska w Toruń

Blau-Speed Anna Szpakowska
5 250 638 5 1
Karol Nowy wpis

Jakieś info? Ktoś poleca?

krzys

Nie mam zastrzeżeń co do firmy. Moja współpraca przebiega bardzo dobrze do dziś,polecam każdemu.

Asss
@krzys

Polecam pracę w firmie Blau Speed. Wszystko zgodne z umową- jeśli lubisz jeździć,a do tego kontakt z klientem to na niczym się nie zawiedziesz

Elton Nowy wpis
@krzys

praca, którą da się lubić!

Wojti Nowy wpis

Najlepsza firma w jakiej pracowalem :)

Roman

A jak jest z wolnym? Czy jakieś urlopy świąteczne sa? Czy praca też w święta?

Mateo Nowy wpis
@Roman

Są, zależy od grafiku, niektórzy wolą pracować w święta, inni chcą wolne, trzeba rozmawiać z szefostwem i zgłaszać ale praca ogólnie okej.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Mateo

Pracodawca naprawdę bardzo dobry, zdecydowanie mogę polecić.

Kalik

Zaczynałem jeżdząc z kolegą, teraz jeżdzę sam, ale nie jest zle, dobrze zostalem wyszkolony, co prawda jest nudniej , ale da sie przezyc

Marco
@Kalik

Tak to prawda, z Blau Speed da się przeżyć, naprawdę dobre warunki.

Ester

Gdybym nie polecił to miałbym wyrzuty sumienia, więc muszę polecić. Polecam.

Toemk

Firma ok, płacą na czas.

Lewy
@Toemk

ciężka branża, taka prawda, ale jak są takie firmy jak Blau Speed co właśnie płacą na czas to wiadomo że problemów z pracownikami nie mają, ja jeżdżę już trzeci rok i jest ok

Wazzy
@Lewy

Tutaj się zgadzam i podpisuję pod tym. Mordeczko do zobaczenia na trasie.

gosc
@Toemk

Odnośnie wypłacalności to moge potwierdzic,że blau speed są rzetelni pod tym kątem. Wypłaty zawsze terminowe a to jest dla mnie bardzo ważne

Marek
@gosc

Zlecenie wykonane, kasa wypłacona, zdecydowanie na plus

Robson
@gosc

Różnie to zawsze było we wszystkich firmach, ale tutaj nie ma żadnego problemu z wypłatami pieniędzy

Roger
@Toemk

Zawsze dostaję wypłaty na czas aż szzcerze przyznam że jestem w szoku. W poprzedniej pracy zawsze z jakimś poślizgiem... Szanuje i doceniam

Kamil

Dobrze ze pracownicy blauspeed sa zadowoleni, ja jako klient tez nie mam zadnych obiekcji ;)

Tak2Nie
Mars
@Kamil

Praca w Blau speedzie wiele mnie nauczyła, doszkoliłem się w jeżdzęniu, zarabiam dobre pieniądze i mam super znajomych, nie musze zmieniać pracy

Szrek
@Mars

Właśnie!, warto też dodać, że są szkolenia zarówno dla nowych pracowników jak i dla tych, którzy pracują dłużej

Miko

Blau speed to dobra firma godna polecenia , dbają o pracowników,ustalają wygodny wymiar pracy, wszystko jest przemyślane i bez większego obciążenia polecam

Gosc Wafel

Trasy nie są złe, można jeździć na spokojnie bez pośpiechu, ogólne warunki dobre, nie ma co się cackać i rozpisywac, kto pracuje to wie, ze firma godna polecenia.

Vooox
@Gosc Wafel

Można sie łatwo przyzwyczaić, polubić, a nawet pokochac swoją trasę. Wszystko zalezy od ciebie. Ja nie wyobrażam sobie innej pracy niz jako kierowca w Blau speed

KamilM
@Gosc Wafel

o tyle dobrze właśnie że te trasy nie są tak męczące, dobrze jest zawsze wszystko zaplanowane firma w porządku nie mam zastrzezen

Iras

Blau speed to firma dobra dla spedytorów, dają duże możliwości i mozna nabrac sporego doświacczenia.

Klosz

jak ktoś się zastanawia to traci czas na zastanawianie się, trzeba od razu aplikować, naprawdę takiego pracodawcy ciężko teraz znaleźć. Polecam Blau Speed Anny Szpakowskiej

Blazko

Jedna z bardziej satysfakcjonujących firm z jaką miałem do czynienia. Wypłacalni, konkretni i dbający o pracownika.

Rekin
@Blazko

Prawda. Nie wszystkie firmy dbają o pracowników a ta dba

Orzechowski
@Blazko

Racja. Ogólnie moje zdanie jest takie,że duzo zależy od podejścia i nastawienia. Ja w sumie bylem nastawiony scepytcznie i bałem się tej branży, ale jakoś firma zmienila moje podejście i jest fajnie.

Amadeusz

Firma spedytorska naprawdę dobra , nawet bym powiedział, że bardzo dobra.

Klosz
@Amadeusz

oczywiście, że dobra, jezdzisz i masz za to pieniadze, a niektorzy muszą się uzerac przy ciezkiej robocie za marne grosze.

Miko

Jeżdziłem trochę jak zaczynałem pracę na ciężarówkach i w porzadku było.

Marek
@Miko

Jak długo tam jeździłeś?

Oslo

Ja pracuje w Blau speed , ludzie się szanują, praca fajna, przyejmna i za dobre pieniądze.

Kasztan
@Oslo

to prawda, najwazniejsze ze jest szacunek.

Wariat
@Kasztan

Ja to myśle,że atmosfera jest w pracy najwazniejsza, dlatego cieszę się , że w Blau speed ludzia się szanują i sa pozytywnie nastaiwieni :D

Gizo
@Wariat

prawda, szef do dogadania w każdej kwestii, nie ma co narzekać. takich szefów, to ze świeczką szukać

Nick

Firma w 100% godna polecenia. Warunki w porządku. Z szefostwem idzie się dogadać w każdej kwestii.

Tamir
@Nick

Racja, góra nie robi z niczym kłopotów.

Hajsik

Są pieniążki, mozna pracować, nie byłoby pieniążków nie byłoby pracowania

koksik
@Hajsik

Dokładnie chcesz mieć pieniążki to musisz pracować, a dobrze jeszcze jak praca, za która masz pieniążki Ci pasuje i ją lubisz, ja tak mam z Blau speed

Kostek
@Hajsik

To prawda, masz pieniądze masz wszystko, nie masz pieniędzy nie masz nic. Jednak warto dodać,że to pieniądze muszę przypływać z pracy, uczciwej pracy takiej jaką jest praca w Blau Speed. Zaczynałem to było bardzo ciężko, jednak teraz jestem z siebie dumny, że po roku wdrążania zarobione pieniądze są uczciwe, bo daje z siebię wszystko aby jak najlepiej wykonywać swoją pracę.

Kale
@Kostek

No w sumie to taka prawda jakby nie patrzeć. a ogolnie rzecz biorąc to zarobki w blau speed są dobre. Praca wiadomo wtmaga zaangażowania i determinacji, ale warto.

Przemo

Firma jest w porzadku, nie zawiodłem sie jak do tej pory - wspolpraca na plus

Adonis
@Przemo

Firma dobrze prosperująca , można fajne zarobić , więc wszystko spoko

Robcio
@Przemo

Szczerze mogę się pod tym podpisać

Młody

Dopiero chciałbym zacząć jeździć. Co myślicie o Blau Speed jako o pierwszej pracy, jest na to szansa?

nietakistary
@Młody

Pewnie, że tak. Blau speed to firma dla każdego. Daje fajne możliwości na start, dobre zarobki i polubisz ta prace :D

Kamil
@Młody

Na start dobre miejsce. Dużo można się nauczyć, a doświadczenie zdobywa się z każdym kolejnym przejechanym km.

Niko
@Młody

Ja swoje początki tutaj wspominam bardzo dobrze! Szczerze, to bardzo mnie ta firma podbudowała. Nabrałem fajnego doświadczenie więc jeśli miałbym pracodawcę komuś polecić to jak najbardziej bym polecił

Bartosz

Z tą firmą nie miałem żadnego problemu podczas mojej wspołpracy. Jestem w stanie polecić.

Kasztan
@Bartosz

Ja też jestem w stanie polecić. Praca nie jest męcząca, jest czas na napisanie rekomendacji, zachęcam wszystkich do pisania takich rekomendacji, bo jednak to dużo daje nowym pracownikom, mogą się motywować opiniami, naprawdę warto podjąć pracę w Blau Speed.

Firma transportowa

UWAGA PRZEWOŹNICY !!! Absolutnie odradzam współpracę z tą firmą : Najpierw żadnej umowy nie chcą podpisać, zlecenia otrzymuje się po tygodniu , także nie wiadomo za jaką stawkę jedzie się, co gorsza po tygodniu dowiaduję się ,że pewien fracht jechałem(usunięte przez administratora)(ponad 3 miesiące czekałem na te pieniądze ) na 6 rat rozkładał jakiś obcy pośrednik tej firmy (Blau-Speed) . Stawka za km tylko w pierwszym tygodniu zgadzała się z obietnicami spedytora , następne już pomniejszane były co tydzień mniejsze , to o 25 gr/km to nawet o 50 gr/km , ale spedytor udawał głupiego, że nic się nie dzieje. (usunięte przez administratora) Także prowadzący firmy transportowe szczerze odradzam . Jakiś przewożnik przedemną opisał ich jako oszustów. Potwierdzam te oskarżenia , nic nie przesadził. A opinie pozytywne(tak ich tu wiele na tej stronie) na bank wystawiają sobie sami lub przez fachowców z zewnątrz.

TakNie1
Wariat
@Firma transportowa

Lubię pracę w Blau speed i polecam każdemu

lisek
@Firma transportowa

Bez przesady ja nigdy nie spotkałem sie z takim traktowaniem ze strony tej firmy i osobiście nawet polecam. Wiem że w pracy tej nie mozna sue obijac jest to dobrze kontrolowane ale bez przesady ze jakies przekrety firma robi gdyby tak bylo to juz by firma nie istniala

Adon0
@lisek

Chodzi bardziej o to, ze trudno znalezc dobrego pracodawce w tej banzy, pracowalem w kilku firmach spedytorskich, ale na kazdym kroku oszukiwali, w Bla u Speed uczciwe warunki zatrudnienia.

Pan

Blau speed to dobra firma. Dbają o pracownika dzięki długoletniej wspolpracy wiem ze mogę na nich liczyć.

Kerowca

Jak to mówią raz lepij, raz gorzej, ale ogólnie bardzo ok jak dla mnie

Bakiwroplew S
@Kerowca

dokładnie, ważne, że do przodu. W BS mozna zrobic kariere

Kerowca
@Bakiwroplew S

no w zyciu tak jest ze raz do przodu raz do tylu a w blau tylko do przodu

Firma Transportowa
Nazwa działu: Finanse

Witam, Odnosząc się do firmy Anna Szpakowska BALU-SPEED to stwierdzam iż jest to jedno wielkie (usunięte przez administratora)i nie porozumienie . Anna Szpakowska (usunięte przez administratora) nie odbiera telefonów zresztą jak cała firma (usunięte przez administratora)Obniżają i skracają km nie polecam ! jest to po prostu skandaliczne zachowanie ze strony właścicielki . Jak widzę co tutaj ludzie piszą to nie wierzę tak więc farma troli działa dobrze i skutecznie bo rzeczywistość w tej firmie wygląda całkowicie inaczej .Żałosne i przykre ze takie firmy i osoby są w śród nas . Jak najbardziej z dala od nich!!!!!!

Tak2Nie
Jasiek
@Firma Transportowa

POTWIERDZAM ! Nie wierzcie ludzie w te pozytywne opinie bo tylko sobie życie uprzykrzycie. NIE POLECAM NIKOMU TEJ PSEUDO FIREMKI !

Tak1Nie1
nick1
@Jasiek

A mi wszystko w tej firmie pasuje, mam wypłate na czas, lubię jeździć, nikt mnie z niczym nie oszukał. nie wiem , czemu te negatywy

Wikor
@nick1

Bo praca w Blau speed to sama przyjemność!

Karol

Firma naprawdę w porządku. Dobre warunki, na pieniądze też nie ma co narzekać, bo zawsze na czas. Jeździć nadal lubię, mimo że robię w tej branży prawie 15 lat, a dużo ludzi mówi że pojeździ się 10 lat i koniec. Powiem tak - jak firma w której się pracuje jest w porządku to człowiek tej frajdy z jazdy nie traci.

kanios
@Karol

A jak długo pracujesz w Blau Speed?

Karol
@kanios

Już jakiś czas pracuję i nie mam na co narzekać ;)

majk

Spedytorzy w BS mają naprawdę dobrze, drugiej takiej firmy nie znajdziecie.

Nikosiowy
@majk

Potwierdzam! Byłem spedyzorem w kilku firmach i praca w Blau Speed jest najtrafniejsza.

Pajak
@Nikosiowy

tez juz przejezdzilem kope lat i jednak blau speed zostanie ze mna na dluzej ;)

Ambarans

Dobra hajs to i robota dobra

Orski

Blau speed jest dobrą firmą jesli chodzi o pracę. W poprzedniej pracy na spedycji nie miałam tyle dobrego co tu.

olus
@Orski

No jesli mowa o spedycji to fakt, nie ma problemów. Wszystko w jak najlepszym porzadeczku

Zostaw opinię o Blau-Speed Anna Szpakowska - Toruń

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie