Sherlock Holmes Ewa Sajewicz

NIP: 5422557176 REGON: 200811353

Sherlock Holmes Ewa Sajewicz

Opinie o Sherlock Holmes Ewa Sajewicz

Rozczarowana

Tragedia !!! Nie płacą i traktują jak śmiecia i woła roboczego najgorsze miejsce pracy pracowałam na zmywaku nie było przerwy cała noc po nawet 12 H pieniędzy nie zobaczyłam pracy tyle co na kilka osób można rozdzielić mimo że robisz bardzo szybko gorąco pokoik malusieńki gorąco jak w saunie woda plywala po podlodze cale buty skarpetki mokre szef niemiły niegrzeczny krętacz co nie chce płacić praca jak w jakims (usunięte przez administratora) i to za freee

Co wiecie o firmie Sherlock Holmes Ewa Sajewicz w miejscowości Białystok? Nadal czekamy na nowe sprawozdania. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Szukasz pracy w Białymstoku?

Zostaw opinię o Sherlock Holmes Ewa Sajewicz - Białystok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sherlock Holmes Ewa Sajewicz