Opinie o Transport Ciężarowy Przewóz Towarów Weinerowski Andrzej w Lipniki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Transport Ciężarowy Przewóz Towarów Weinerowski Andrzej. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Transport Ciężarowy Przewóz Towarów Weinerowski Andrzej o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transport Ciężarowy Przewóz Towarów Weinerowski Andrzej w Lipniki

Dawid Nowy wpis

Praca ok pracodawca też trasy stałe do 300 km wypłata bardzo dobra terminowa szefostwo super idzie się dogadać polecam auta ok przejazdowe dandemy polecam!!!

Waldek Nowy wpis

Pracuję drugi rok jestem zadowolony stałe trasy spokój nikt nie wydzwania mile szefostwo idzie porozmawiać wypić kawę pogadać pośmiać się w tygodniu zjazdy do domu wypłata zawsze koniec miesiąca dawane premie jak wszystko ok Polecam fajna praca . Piątki już na bazie do 15.00 ja jestem bardzo zadowolony.

On1 Nowy wpis

dobra firma do polecenia.

Jerzy

@On 38 a jak długie te trasy?

Byly kierowca
@Jerzy

Wszystko pozytywne opinie napisane przez szefową albo syna. Więc to może świadczyć o tej firmie źle.

Kiero76 Nowy wpis
@Jerzy

Trasy:) Raczej przerzuty max 200km

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Transport Ciężarowy Przewóz Towarów Weinerowski Andrzej na stanowisko Przyjmę kierowce bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
On 38

Pracuję w tej firmie jestem zadowolony wszystko dobrze trasy praktycznie stale .Szefostwo udciwr normalni fajna praca na spokoj.

Młodybdg

Słodko (usunięte przez administratora) na rozmowie i to tyle z plusów. Matka z synem biurko w biurko a zero kontaktu między nimi... jeden kierowca w tym samym czasie dostaje dwa różne zlecenia.. śledzenie każdego przejechanego metra i telefony z pretensjami dlaczego tu pan jedzie a nie tam... czas pracy kierowcy? Nie znają Ci państwo takiego pojęcia.. W aucie zero sprawnych pasów i brak innych elementów pozwalających zabiezpieczyć Śmieciowy ładunek który dadzą na powrocie.. Firma została 30 lat z tylu..

Andrzej L.

Pracowałem w tej firmie parę lat,wozi się puszkę a na powrocie śmieci z gieldy. Auta tandemy w słabym stanie technicznym. Ubytki w układzie powietrza oraz opony nacinanie. Częsta praca w godzinach nocnych oraz zarobki gorsze niz w Lidlu. Komentarze pozytywne rozpatrzenie mojej pisane są przez szefową i spedytora macieja. Szef "kierowca", spawacz, oraz mechanik pozdrawiam andrzej

SŁAWOMIR

WITAM POLECAM FIRMĘ WEINEROWSKI POLECAM !!!!

djdeck

Heheh , jak to smiesznie wyglada jak negatywnie wypowiadaja sie rozne osoby i kazda swoim sposobem a pozytywne opinie zawieraja roznych autorow z nicka a te same zwroty i wyrazenie oraz slowa... xD Widac ze pozytywne opinie pisze biuro tej firmy ;)

Kierowca

Tyle pozytywnych opinii, oni nie mają nawet tyle aut i kierowców, pseudo szefowa chyba piszę sama te opinie bo na pewno nie kierowcy którzy przy pierwszej rozmowie mówią ci żeby uważać na szefostwo bo to jedni wielcy kłamcy, od razu jeden z nich powiedział mi że to co jest napisane na olx w ogłoszeniu o pracę jest kłamstwem. Spedytor nie umie nic załatwić. Awizacje nigdy nie były ustalone pod czas pracy czy pod cokolwiek. Jeszcze dodatkowo wozisz tą (usunięte przez administratora) puszkę którą najpierw sam paleciakiem ladujesz a potem jeszcze musisz rozładować. Na stan auta nie można narzekać i to chyba tylko jedyna rzecz. Więc ludzie zastanówcie się dwa razy za nim pojdziecie na rozmowę bo te opinie to oni sami piszą tam jest TYLKO TRZECH STAŁYCH KIEROWCÓW na 4 auto na to jedno ciągła rotacja. Z tego co słyszałem to przychodzi ktoś na miesiąc i spie***ala a potem jeszcze w sądzie o kase by trzeba z nimi walczyć.

Maciej kierowca zawodowy

Byłem na rozmowie o pracę z ogłoszenia. Zaproponowano mi wynagrodzenie które nie miało nic wspólnego z tym z ogłoszenia na popularnym serwisie ogłoszeniowym, na którym firma wystawia ogłoszenie o pracę.

Arus
@Maciej kierowca zawodowy

Pewnie na robiłaś szkód albo 2 lub 3 tygodnie i sie najeżdziłeś napracowałeś pewnie z ciebie (usunięte przez administratora) nie kierowca bo ja jestem bardzo zadowolony kasa na czas wszystko idealnie pełen legal pełen zus Polecam tego przewożnika!!!! Jeden z nie licznych Polecam

Pioter

Byłem na rozmowie bylo miło bardzo konkretnie bez ściemy oceniam bardzo pozytywnie propozycja pracy nie liczny pracodawca nie ma płacenia nic pod stolem wszystko ozusowane pełen legal POLECAM WYPŁATA ZAWSZE NA CZAS

Kieroee 9876

POLECAM FIRME CO SIE UZGADNIA TAK JEST , PRACOWAŁEM JUŻ PO KRAJU ZA 6000 TYS. ZŁ WYPŁATA WESZŁA BYŁO 3.900 UZASADNIENIE ZA PUSTE KILOMETRY NIE PŁACIMY TYLKO PELNE A TA FIRMA UDCIWA POLECAM W PIĄTEK ZAWSZE NA BAZIE WEEKENDY WOLNE POLECAM WYPŁATA ZAWSZE NA CZAS NA KONTO BYŁA POLECAM

Kierowca 12345

Polecam ta firmę jak pisze Sławek normalna fajna otmosfera Plecam ktoś jest prawdziwym kierowcą wie na czym to polega Firmę polecam wypłata zawsze zawsze na czas POLECAM

Sławek

Polecam firmę pracować trzeba wszędzie ale ta firma jest wyjątkowa .Mała firma normalne szefostwo wypłata zawsze na czas idzie sie pośmiać wypić kawe nawet zjeść obiad nie ma tego zdać klucze teczke i do widzenia wypłata udciwa stała pensja nie kilometry fracht stała pełna pensją nic pod stołem z mojej strony POLECANE do grania w !!! FAJNIE BARDZO NIE SĄ KRĘTACZE. POLECAM MAN TGX FAJNE AUTKO POLECAM CI CO ZŁE OPINIE PISZĄ TO NIEROBY.

Janusz

Pracowałem w tej firmie, i zdecydowanie nie polecam!!!! Otwieranie tacho na firmach, nie szanują kierowcy. Awizacje na załadunki tak jak im się podoba bez uzgodnienia z kierowcą czy będzie miał czas. Oraz wieczne pretensje że strony p. Ani,.... Autostrady czy viatool e omijasz szerokim łukiem, 90% ładunki to puszka która sam musisz załadować i rozładować. Obserwowanie na GPS 24h na dobę. TRZEBA UWAŻAĆ CO SIĘ PODPISUJE BO MOŻESZ PODPISAĆ NA SIEBIE WYROK!!!

JAnusz

Co ja pisze? piszę prawdę!!, Jeździłem na kilometry, jeździłem na foracht ale na obcinanie kilometrów to nie jeździłem :) Tak to jest prawda nie dawałem rady w firmie transport weinerowski ponieważ moja psychika jest zbyt słaba aby tolerować wasze chore umysły... Ps nie piszemy "admoafera" tylko "atmosfera" Pozdrawiam państwa :))

Julas

Polecam tą firmę wszystko na pełnym poziomie szefostwo ok super kasa wszystko pełen legał POLECAM!!!

Pershing

No bo (usunięte przez administratora) :) Też widzę te opinie, same pozytywy? To szefowa stara lapucera pewnie pisze, a prawda jest taka że tam jest wyzysk !!!. Auta state trupy, nawet płynu do spryskiwaczy nie dają bo wody z płynem do naczyń sobie dalej, bo jest lepsze itd. Samochody brudne, deszcz myje auta. Obietnice na początku i atmosfera super a później zarabiasz gorzej niż na busie i (usunięte przez administratora) cię jak szmatę konowały. (usunięte przez administratora) ich pies

Kiero6789543

Nie wspominam pracy w tej firmie pozytywnie. Średniowiecze oraz wyzysk, SZEFOWA jak i szef zatrzymali się w latach 80,dotego dochodzi również "spedytor" który nie ma pojęcia o transporcie drogowym.

Kierowca

Hmm co to są za opinie:???? jednym słowem dziad trans. Widać z daleka po samochodach, nawet na myjnie żałują a samochód przecież reprezentuje fimre. Szefowa już zapomniała jak żałowała na umycie paki i mopem sama szorowala. Kasa może na czas ale co z tego jeśli wszystko jest ryjem załatwianie i wyzysk na Maxa. Co do stanu technicznego to inspekcja napęwno przy kontroli dowody zabiera. Także opinie pozytywne są raczej wyssane z palca i dobra rada uważajcie jak podpisujecie umowę. Radzę dobrze przeczytać

Zostaw merytoryczną opinię o Transport Ciężarowy Przewóz Towarów Weinerowski Andrzej - Lipniki

• Jak się pracuje w Transport Ciężarowy Przewóz Towarów Weinerowski Andrzej?

Zobacz opinie na temat firmy Transport Ciężarowy Przewóz Towarów Weinerowski Andrzej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transport Ciężarowy Przewóz Towarów Weinerowski Andrzej?

Transport Ciężarowy Przewóz Towarów Weinerowski Andrzej
4.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Akacjowa 10
    86-005 Lipniki