Night Club Queens

Gliwice

Opinie o Night Club Queens

Magik

Postanowiłem sam sprawdzić ten znany lokal i nie jestem aż takim jego entuzjastom jak niektórzy. Przed przyjściem myslałem że to lokal cos w rodzaju Polskiego odpowiednika Goldentime z Wiednia, ale jednak nie. Sam lokal to zwykły klub gdzie panie tańcza na rurkach pokazując swoje wdzięki, żeby można było sobie coś wybrac do bzyknięcia. Cena na wejście 40 zł doliczana do rachunku za drinki na sam koniec. Byłem 2 tyg temu w sobotę ok godziny 1:00. Na sali było ok 10 dziewczyn plus kilka po pokojach. Usiadłem sobie w jednym z boksów, zamówiłem drinka i postanowiłem bliżej im się przyjrzeć. Kazda z dziewczyn tańczy chwilkę przy rurce rozbierając się i eksponując swoje walory. Na 12 dziewczyn które były wtedy w lokalu, może jedna umiała tańczyć na rurze. Reszta to jakaś tragedia, co do urody to też jest kiepsko, bo na tyle dziewczyn spodobała mi się tylko jedna - Dominika Koleczko. Ładne naturalne piersi, fajna pupa, podeszła do mnie pogadalismy. Cena za godzinę to 350 zł. Poszlismy na górę do pokoi. Pokoje małe i łazienką. taka zwykła kopulatornia w stylu burdelowym, wszystko na czerwono, w tv leci jakis pornos. Sama dziewczyna fajna z wyglądy, ale reszta to mechanika i sztuczność. wszystko w gumie, za wszystko dopłaty, generalnie 350 zł to uważam spory wydatek za dziewczyny z tego lokalu i nieco więcej powinno byc wliczone w cenę. Żadnych pocałunków, żadnego dotykania, panna odwraca wzrok, francuz w gumie nie był może tragiczny ale ja wolę bez gumy. Jedyne co moge zaliczyć na plus to widok od tyłu, naprawdę fajna pupka. Przerobiliśmy kilka pozycji, spust do kalosza i powrót do sali. Nie będę dawał ocen bo cięzko ocenic taki klub, dla mnie ceny za wysokie, ktoś chciał może stworzyć wyższy standard ale wyszło jak zawsze, zwykły [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po polsku. Queens miał nawiązywac chyba do tego, że można tam wybierać i przebierać w super dziewczynach ale ja tam takich nie widziałem. Dominika Koleczko którą wybrałem to nie dlatego, że była taka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko dlatego, że pojechałem spuscic z krzyża i wybrałem najlepszą z tych co były.

PseudoZuzia

Mi proponują tam prace ale sie trochę obawiam .

Aurelia1997
@PseudoZuzia 06.10.2016 07:32
Mi proponują tam prace ale sie trochę obawiam .

Pracuję na barze od kilku lat ,jest super ,zapraszam

poszkodowany

Jedna z dziewczyn z tego klubu o ksywce "Kara" okradła mnie na 4 tysiące złotych

Zostaw opinię o Night Club Queens - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Night Club Queens