Opinie o Grzegorz Sopala Eichler Automatic w Szklana

Grzegorz Sopala Eichler Automatic
0 0 7 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 140 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Grzegorz Sopala Eichler Automatic?

Iwo Nowy wpis

A może ktoś słyszał o rekrutacji w firmie? Jakieś wskazówki byłyby mile widziane.

Zbyszek Trans Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Mieli trochę kłopotów ale już tam wszystko ok z tego co wiem . Robią duże obroty na firmie i czasem mają zatory , ale płacą na bieżąco . Firma jest , działa , nawet dla nich ostatnio jeździłem i nie ma kłopotu z płatnościami .

oszukany

Nieuczciwy, bezczelny nie płaci za wykonaną usługę. Nie polecam współpracy z tą firmą chyba że komuś nie zależy na kasie i jeździ za (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zacząć płacić

Bartosz Nowy wpis
@oszukany

Rozumiem, że jesteś rozczarowany współpracą z firmą Grzegorz Sopala Eichler Automatic. Zaległości w wynagrodzeniu są zawsze dużą niedogodnością dla pracowników. Pisałeś swoją opinię kilka miesięcy temu. Czy sytuacja z płatnościami się wyjaśniła i sprawy wróciły na poprawne tory? Jak obecnie wygląda kondycja firmy - czy nadal prosperuje na rynku?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Renata

NIEUCZCIWY człowiek.Nie zapłacił mi za wykonana uslugę transportowa ktora byla wykonana w grudniu 2017 r.Termin minal w lutym 2018r do tej pory nie mam pieniedzy.Prosze o wpisy na tym forum jesli komus nie zaplacil.Mysle nad POZWEM ZBIOROWYM.

TakNie

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Grzegorz Sopala Eichler Automatic w mieście Szklana? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od pracujących na temat Grzegorz Sopala Eichler Automatic. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Zostaw opinię o Grzegorz Sopala Eichler Automatic - Szklana

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie