Przedsiębiorstwo Usługowe Stricte Anna Iwańska

NIP: 6691514471 REGON: 365246623

Przedsiębiorstwo Usługowe Stricte Anna Iwańska

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe Stricte Anna Iwańska

Filtruj opinie po kryteriach:

Jak wygląda oferta u nich w firmie Przedsiębiorstwo Usługowe Stricte Anna Iwańska w mieście Osiedle Poznańskie? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe wieści. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe Stricte Anna Iwańska - Osiedle Poznańskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowe Stricte Anna Iwańska

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.