Opinie o Witold Górecki Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Meble Górecki w Pieczyska

Witold Górecki Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Meble Górecki
counter
1 1 10 5 1
???? Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.
Klient
 Problem

Dziś, po 2 miesiącach oczekiwania przywieziono mi zamówiony mebel - rozkładaną sofę.Tak długi czas oczekiwania nie dziwił mnie, bo zostałam o nim uprzedzona w dniu składania zamówienia. Skandaliczne jest jednak,że firma nie zapewnia usługi wniesienia mebla. Można, za opłatą, dogadać się z kierowcą, ale on też wiele nie zdziała, bo jeździ sam, bez pomocnika. Nie każdy ma w domu silnych facetów, znających się na wnoszeniu mebli. Kierowca dociągnął mi mebel pod drxwi, a potem musiałam sobie radzić sama, z pomocą męża i sąsiada. Zajęło nam to 3godziny. Mebel musieliśmy rozpakować, co powinnam zrobić przy kierowcy, podpisując rachunek i odbiór), a następnie rozłożyć, bo nie mieścił się w standardowych zresztą, drzwiach wejściowych. Widać meble przeznaczone są do willi i pałaców a nje zwykłych mieszkań w blokach. Na szczęście nic innego u nich już nie zamówię.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Błażej Nowy wpis

Spokój na forum pracowniczym to bardzo dobry znak dla chętnych do pracy, w poza tym mamy fajna atmosferę.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Sylwester Michalak Nowy wpis

Firma bardzo porządna - piękny narożnik Galaxy max I dostarczono przed czasem (około 3 tygodnie wcześniej). Mebel solidnie wykonany, pięknie się prezentuje. Pracownicy przemili, wszystko można dogadać, nie ma żadnej nerwowości - z ludźmi trzeba po prostu umieć rozmawiać. Na 5 gwiazdek tej firmie wystawiam 6.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Izydor Nowy wpis

To jest forum dla pracowników ,a nie dla konkurencji ;)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
mariola-emi

Tak jak napisała Pani Anna trzymajcie się z daleka od tej firmy.Kupiłam sofę która pierwszego dnia przy rozkładaniu się połamała.Kiedy zadzwoniłam z reklamacją powiedziano mi , że ktoś po nie skakał. Po ok miesiącu pękła kolejna strona.Zapłaciłam 2800 (skóra) a córka która waży ok 40 kg , boi się na niej spać.NIE POLECAM.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Wku***ony

Już ponad 2 miesiące czekam na wypoczynek, który miał przyjść w 4-5 tygodni. Telefony nie przyspieszają sprawy. Wypada cierpliwie czekać i modlić się, żeby wszystko przyszło takie, jak w zamówieniu, bo z komentarzy w necie wynika, że może być różnie. Żałuję, że zamówiłem kanapę w tej firmie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Adam
@Wku***ony

I jak zakończyła się Twoja sprawa? Udało Ci się otrzymać kanapę, którą zamówiłeś? Nie napisałeś nic, więc podejrzewam, że otrzymałeś kanapę, jednak wolę się upewnić.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Anna

Szanowni Państwo! Proszę trzymać się z daleka od tej firmy. Pracownica w momencie zamówienia obieca wszystko: skróci termin dostawy, zmieni kolor nóżek w fotelu, obieca wniesienie do domu. Niestety realizacja zamówienia daleko odbiega od obietnic. Zamówienie zostało zrealizowane 3 tygodnie po terminie, nogi do fotela zamówione w kolorze ciemny orzech są bukowe i nie od tego fotela, a za wniesienie mebli trzeba było dopłacić. Reklamacje nie są rozpatrywane. Wszelkie rozmowy telefoniczne kończą się obiecankami bez pokrycia. A na maile przychodzą odpowiedzi w rodzaju: proszę się nie denerwować, przepraszamy za niedogodności itp. Za czym nie idą żadne działania.Gdy zażyczyłem sobie wymiany nóg do fotela i dostarczenie mi zgodnych z zamówieniem, odpowiedziano mi, że mam sobie pomalować. Czy mam je również wydłużyć i przetoczyć? Korespondencja i rozmowy telefoniczne trwają od sierpnia i nie widać ich końca. W tej chwili zażądałam zwrotu pieniędzy i odebrania wadliwego mebla i zostałam całkowicie zignorowana. Sprawę zgłosiłam do UOKiK i czekam na rozwiązanie. Nie mam nawet słów, aby opisać, jak czuję się oszukana i zlekceważona. Jeszcze raz podkreślam: TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA OD TEJ FIRMY. Anna

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
janusz

sofy wykonane bardzo dobrze-pojemnik na pościel(same boki z kółkami) można zrobić z silniejszego materiału nie z płyty meblowej tylko ze sklejki o odpowiedniej grubości oczywiście za odpowiednią dopłatą- wtedy będzie trwalsza-tą co wyrzuciłem(starą) boki pojemnika z kółkiem były ze sklejki- poza tym sofy są na 5 z plusem-pozdrawiam

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Administrator

Co słychać w firmie Witold Górecki Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Meble Górecki w miejscowości Pieczyska? Czekamy na nowe wieści. Może znajdzie się osoba, w firmie Witold Górecki Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Meble Górecki, który ma jakieś informacje?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Witold Górecki Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Meble Górecki - Pieczyska

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Witold Górecki Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Meble Górecki
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • 39
  98-400 Pieczyska
 • NIP: 6191953960 REGON: 301227340
Witold Górecki Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Meble Górecki