Opinie o Witold Górecki Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Meble Górecki w Pieczyska

counter
1 1 10 5 1
???? Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.
Klient
 Problem

Dziś, po 2 miesiącach oczekiwania przywieziono mi zamówiony mebel - rozkładaną sofę.Tak długi czas oczekiwania nie dziwił mnie, bo zostałam o nim uprzedzona w dniu składania zamówienia. Skandaliczne jest jednak,że firma nie zapewnia usługi wniesienia mebla. Można, za opłatą, dogadać się z kierowcą, ale on też wiele nie zdziała, bo jeździ sam, bez pomocnika. Nie każdy ma w domu silnych facetów, znających się na wnoszeniu mebli. Kierowca dociągnął mi mebel pod drxwi, a potem musiałam sobie radzić sama, z pomocą męża i sąsiada. Zajęło nam to 3godziny. Mebel musieliśmy rozpakować, co powinnam zrobić przy kierowcy, podpisując rachunek i odbiór), a następnie rozłożyć, bo nie mieścił się w standardowych zresztą, drzwiach wejściowych. Widać meble przeznaczone są do willi i pałaców a nje zwykłych mieszkań w blokach. Na szczęście nic innego u nich już nie zamówię.

Błażej Nowy wpis

Spokój na forum pracowniczym to bardzo dobry znak dla chętnych do pracy, w poza tym mamy fajna atmosferę.

Sylwester Michalak Nowy wpis

Firma bardzo porządna - piękny narożnik Galaxy max I dostarczono przed czasem (około 3 tygodnie wcześniej). Mebel solidnie wykonany, pięknie się prezentuje. Pracownicy przemili, wszystko można dogadać, nie ma żadnej nerwowości - z ludźmi trzeba po prostu umieć rozmawiać. Na 5 gwiazdek tej firmie wystawiam 6.

Izydor Nowy wpis

To jest forum dla pracowników ,a nie dla konkurencji ;)

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

mariola-emi

Tak jak napisała Pani Anna trzymajcie się z daleka od tej firmy.Kupiłam sofę która pierwszego dnia przy rozkładaniu się połamała.Kiedy zadzwoniłam z reklamacją powiedziano mi , że ktoś po nie skakał. Po ok miesiącu pękła kolejna strona.Zapłaciłam 2800 (skóra) a córka która waży ok 40 kg , boi się na niej spać.NIE POLECAM.

Wku***ony

Już ponad 2 miesiące czekam na wypoczynek, który miał przyjść w 4-5 tygodni. Telefony nie przyspieszają sprawy. Wypada cierpliwie czekać i modlić się, żeby wszystko przyszło takie, jak w zamówieniu, bo z komentarzy w necie wynika, że może być różnie. Żałuję, że zamówiłem kanapę w tej firmie.

Adam
@Wku***ony

I jak zakończyła się Twoja sprawa? Udało Ci się otrzymać kanapę, którą zamówiłeś? Nie napisałeś nic, więc podejrzewam, że otrzymałeś kanapę, jednak wolę się upewnić.

Anna

Szanowni Państwo! Proszę trzymać się z daleka od tej firmy. Pracownica w momencie zamówienia obieca wszystko: skróci termin dostawy, zmieni kolor nóżek w fotelu, obieca wniesienie do domu. Niestety realizacja zamówienia daleko odbiega od obietnic. Zamówienie zostało zrealizowane 3 tygodnie po terminie, nogi do fotela zamówione w kolorze ciemny orzech są bukowe i nie od tego fotela, a za wniesienie mebli trzeba było dopłacić. Reklamacje nie są rozpatrywane. Wszelkie rozmowy telefoniczne kończą się obiecankami bez pokrycia. A na maile przychodzą odpowiedzi w rodzaju: proszę się nie denerwować, przepraszamy za niedogodności itp. Za czym nie idą żadne działania.Gdy zażyczyłem sobie wymiany nóg do fotela i dostarczenie mi zgodnych z zamówieniem, odpowiedziano mi, że mam sobie pomalować. Czy mam je również wydłużyć i przetoczyć? Korespondencja i rozmowy telefoniczne trwają od sierpnia i nie widać ich końca. W tej chwili zażądałam zwrotu pieniędzy i odebrania wadliwego mebla i zostałam całkowicie zignorowana. Sprawę zgłosiłam do UOKiK i czekam na rozwiązanie. Nie mam nawet słów, aby opisać, jak czuję się oszukana i zlekceważona. Jeszcze raz podkreślam: TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA OD TEJ FIRMY. Anna

janusz

sofy wykonane bardzo dobrze-pojemnik na pościel(same boki z kółkami) można zrobić z silniejszego materiału nie z płyty meblowej tylko ze sklejki o odpowiedniej grubości oczywiście za odpowiednią dopłatą- wtedy będzie trwalsza-tą co wyrzuciłem(starą) boki pojemnika z kółkiem były ze sklejki- poza tym sofy są na 5 z plusem-pozdrawiam

TakNie

Co słychać w firmie Witold Górecki Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Meble Górecki w miejscowości Pieczyska? Czekamy na nowe wieści. Może znajdzie się osoba, w firmie Witold Górecki Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Meble Górecki, który ma jakieś informacje?

TakNie1

Zostaw merytoryczną opinię o Witold Górecki Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Meble Górecki - Pieczyska

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad