Wioska Internetowa - Centrum Kształcenia na odległość

Pińczyce

Opinie o Wioska Internetowa - Centrum Kształcenia na odległość

lionek

Wioska Internetowa- Centrum Kształcenia na odległość to placówka sfinansowana z EFS do jej głównych zadań należy umożliwienie zdobywania kwalifikacji drogą internetową dla mieszkańców obszarów wiejskich poprzez zapewnienie odpowiedniego sprzętu i bezpłatnego dostępu do platform e-learning. Z tego co się orientuje placówka w Pińczycach działa bardzo sprawnie a jej pracownicy zapewniają fachową pomoc techniczną i merytoryczną przy odbywaniu szkoleń.

Zostaw opinię o Wioska Internetowa - Centrum Kształcenia na odległość - Pińczyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wioska Internetowa - Centrum Kształcenia na odległość