Opinie o Studio Make Up Julita Dyszkiewicz w Żółwin

counter
Paulina Nowy wpis

Pani Julita jest makijażystką którą odwiedzam od 2 lat przy każdej rodzinnej uroczystości. Zawsze jestem zadowolona, makijaz trzyma się perfekcyjnie zarówno zrobiony o 7 rano czy o 13. Nigdy nie spotkałam się z tym, co pisze Pani poniżej, ze Pani Julita malowała mnie brudna gąbką ( po każdej klientce jest myta!), czy była niemiła, zawsze mamy o czym rozmawiać- ludzie są różni i jeśli nie udało się Pani nawiązać relacji, to może trzeba zastanowić się również nad swoją postawą? Która jest bardzo roszczeniowa i pretensjonalna. Gdybym ja była niezadowolona (jak Pani pisze ze wszystko było nie tak) , to bym nie wrocila na ślubny makijaż. Jest to logiczne. Mój ślubny makijaz wytrzymał całą noc, masę pocałunków przy życzeniach i łzy w kościele mimo ze pogoda była bardzo upalna. Polecam z czystym sumieniem! I wracam zawsze jak tylko mogę ????????

Kamil Nowy wpis
@Paulina

Orientujesz się może, z jakim wyprzedzeniem trzeba rezerwować wizytę w tym studiu? Czy upięcia również polecasz, czy korzystałaś z samych makijaży?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 475 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Studio Make Up Julita Dyszkiewicz? Oddzwaniają zawsze?

Dominika Nowy wpis

Zupełnie nie zgodzę się z negatywnymi oponiami wystawionymi poniżej. Dla mnie makijaż jest dopracowany w każdym nawet najmniejszym szczególe. Mam tłustą cerę a mimo to wszystko trzymało się do białego rana. Rzesy podkreślające makijaz i oko. Osobiście nie chciałabym wyjść w pięknym makijażu bez rzęs, to byłby dopiero śmieszny widok. Moje włosy są grube, ciężkie, kręcone, a Pani Julita potrafiła stworzyć lekką fryzurę która również utrzymała się do rana bez żadnej poprawki. A co do czystości? Nie zauważyłam tam syfu sprzed miesięcy, chyba normalne jest że kurz osiada podczas pracy. To w końcu pudry, cienie - wszystko co pyli. Trzeba byłoby zmywac po każdej klientce, albo zatrudnić sprzataczke żeby w między czasie wycierala kurze........ Nie zdążyło się żebym została pomalowana brudnymi pędzlami. Moim zdaniem usługi Pani Julity są na najwyższym poziomie, z czystym sumieniem polecam swoim koleżankom i znajomym. Cena jak najbardziej adekwatna

Tak1Nie
Klientka

Niestety muszę się zgodzić z powyższą opinią.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

anonymous

Pani Julita jest w makijażu zachowawcza. Zawsze nakleja rzęsy, co nie zawsze dobrze wygląda. Jeśli chodzi o fryzury, to są one ładne tylko na zdjęciach, luźne upięcia nie powinny się rozwalać po 2 h od ich uczesania. A tak się dzieje, mówię to na podstawie aż 4 fryzur, które w taki właśnie sposób się rozsypały. Cena duża zwłaszcza, że pani nie dojeżdża do klienta. Kosmetyki ma dobrej lub średniej jakości. Klientka jest malowana pędzlami i gąbkami, które były wcześniej używane na kimś innym i nie są świeże i czyste.

Tak2Nie2

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Make Up Julita Dyszkiewicz - Żółwin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad