Adrenalina Ag Sport Event Company Adrian Gontarz

Opinie o Adrenalina Ag Sport Event Company Adrian Gontarz

Remek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Myślę, że wyolbrzymiacie temat

ADRIAN

UWAGA NA TEGO CZŁOWIEKA OSZUST I (usunięte przez administratora) !!!!!! NIE PŁACI FAKTUR SPRAWA SKOŃCZY SIE W PROKURATURZE. ORGANIZUJE TURNIEJE SZUKA POKOJI/HOTELI/PENSJONATÓW DLA ZAWODNIKÓW I SIE ZA NICH NIE ROZLICZA.

ADAŚ

UWAGA NA TEGO CZŁOWIEKA OSZUST I (usunięte przez administratora) !!!! W RAZIE PYTAŃ PODAJE MAILA ZUZIANDA@ICLOUD.COM

ADRIAN

UWAGA NA TEGO CZŁOWIEKA OSZUST I (usunięte przez administratora) !!!!!!!

Zostaw opinię o Adrenalina Ag Sport Event Company Adrian Gontarz - Chełm

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adrenalina Ag Sport Event Company Adrian Gontarz