Opinie o Auto-Handel Monmar Monika Łukaszewska w Łódź

4 53 113 5 1
Jerzy

Omijać szerokim łukiem ta firmę (usunięte przez administratora) jakich malo

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Auto-Handel Monmar Monika Łukaszewska?

Ewa Nowy wpis

Macie duży problem z konkurencją?

Jerzy

Omijać szerokim łukiem ta firmę (usunięte przez administratora) jakich malo

Kazimierz
@Jerzy

Dlaczego masz takie zdanie o Auto-Handel Monmar? Możesz napisać co konkretnie sprawiło że tak oceniasz tę firmę? Mam nadzieję że następnym razem podasz więcej szczegółów, jestem ciekaw Twojego punktu widzenia.

Grzegorz
@Jerzy

@Katarzyna Dzień dobry . Bardzo proszę o kontakt telefoniczny z właścicielką firmy. Ponieważ pani komentarz bardzo by pomógł w prowadzonym postępowaniu przeciwko pracowniką Pani Moniki.Pani Monika nigdy nie sprzedawała samochodów.Zajmowali się tym Pan Mariusz i Pan Mateusz. Którzy robili przekręty na konto właścicielki.Poszukujemy wszystkich pokrzywdzonych. Ew proszę o zgłaszanie spraw na komisariat || w Łodzi .

Dariusz Nowy wpis
@Grzegorz

Co pan za bajki opowiada zakupiłem auto 5 września 2020 roku sprzedawała kobieta właścicielka bo ja poprosiłem o dokument i jej tez zapłaciłem za pojazd

Dariusz Nowy wpis
@Grzegorz

panie grzegorzu jak by była potrzebna faktura zakupowa to nogę chętnie pomoc w tej sprawie ta pani przyjechała eleganckim mercedesem wypisała fakture wzięła pieniadze i odjechała jak coś pan poda emaila to podeśle skan faktury

Klient

Pytalam sie czemu faktura zanizona to ta pani powiedziala ze jesli by prawdziwy zarobek na aucie wpisywala to by nic nie zarobila Kontrola skarbowa jak najbardziej

Grzegorz
@Katarzyna

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 122 dni.

Co wchodzi w socjal Auto-Handel Monmar Monika Łukaszewska?

Klient

Przepraszam pomylilam sie za auto zaplacilam 10tys a fakture dostalalam na 9500zl

Katarzyna
Użytkownicy czekają na odpowiedź 171 dni.
Klient

Uwaga Uwaga prosze nie kupowac aut od tej pani to (usunięte przez administratora) zanizajaca faktury auta nadajace sie na zlom kupilam auto za 10tys a fakture dostalam 10500zl to gdzie podatek od zakupu i sprzedazy? (usunięte przez administratora) ktora powinien sie zajac urzad skarbowy

piotr piotrus
 Rekomendacja

niezle zarobki polecam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 223 dni.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Auto-Handel Monmar Monika Łukaszewska? 20 września na portalu Gratka.pl  pojawiło się ogłoszenie na Brukarz. Ktoś z Was aplikował?

Marco

dovre auto dovra xena polecam

Milena

Polecam firmę auto zgodne z opisem

Bartos

Polecam zakupiona 207 jezdzi bez zastrzeżeń

Kaia
Klient

Kupiłam od nich auto kompletny złom z wadami zagrażającymi mojemu bezpeczeństwu jak i mojej rodziny.Chciałam zwrócić auto już następnego dnia albo zwrot pieniędzy ale nie odbierali już ode mnie telefonów.Przestrzegam przed nimi bo sprzedają złomy zagrażające życiu.

Nikola
@Kaia

Ile pani dała za tego bolida

Właściciel
@Kaia

Witam. Zgadzam się całkowicie z Pani komentarzem. Auto które Pani kupiła to w 100%złom. Sama cena świadczyła o tym.Za 2 tys niestety nie można kupić auta które będzie bezpieczne dla rodziny. Auta w tej cenie nie podlegają gwarancji. Pozdrawiam

Marek

Jestem zadowolony z zakupu polecam

maria

zakupiona laguna jezdzi bezproblemowo polecam

Niholas

Polecam polecam

ludwik

polecam firme dobre ceny fajne auta polece znajomym

Marek

Kupiłem tigre jestem zadowolony polecam

Pedro

Ja natomiast nie widzę związku tych wpisów z opinią o pracy bo w tym celu powstało to forum.

Ewelina

Bmw zakupione trzy miesiące temu jeździ bardzo dobrze poza wymianą oleju jeździ poprawypolecam firmę jak najbardziej

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Handel Monmar Monika Łukaszewska - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Auto-Handel Monmar Monika Łukaszewska
4/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Parcelacyjna 14B lok. 72