Praktyka Lekarska Specjalistyczna Lek.Med. Zofia Kołaczkowska-Paszkowiak

Adres: Kościuszki 6, 62-100 Wągrowiec

NIP: 7841307918 REGON: 570170663

Praktyka Lekarska Specjalistyczna Lek.Med. Zofia Kołaczkowska-Paszkowiak

Opinie o Praktyka Lekarska Specjalistyczna Lek.Med. Zofia Kołaczkowska-Paszkowiak

Filtruj opinie po kryteriach:

Jak wygląda oferta pracy u nich w firmie Praktyka Lekarska Specjalistyczna Lek.Med. Zofia Kołaczkowska-Paszkowiak w mieście Wągrowiec? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe wieści. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw opinię o Praktyka Lekarska Specjalistyczna Lek.Med. Zofia Kołaczkowska-Paszkowiak - Wągrowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Praktyka Lekarska Specjalistyczna Lek.Med. Zofia Kołaczkowska-Paszkowiak

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.