Opinie o Akademia Talentów Magdalena Michniewicz w Warszawa

Akademia Talentów Magdalena Michniewicz
3 1 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Akademia Talentów Magdalena Michniewicz?

XXX Nowy wpis

Kadra kierownicza mobbinguje pracowaników. Właścicielka nie ale daje kierowniczkom całkowite prawo do tego. W kółko wszystko nie tak, wszystko źle. Ciągłe uwagi zwracane na forum publicznym, a jeśli zdarzy się w 4 oczy to w bardzo niemiły sposób. Kierownicza samowolka. Nikt z pracowników choćby nie wiem jak się starał nie będzie wystarczajacy. Brak motywacji i ciepłych słów. Najlepszym tego obrazem jest fakt, że starzy pracownicy się pozwalniali, a wśród nowych jest ogromna rotacja. Nawet nie chce mi się komentować opinii koleżanki Natalii i jej przesłodkej opinii. Ja ze swojej strony nie polecam. Stes i nic więcej.

Natalia Nowy wpis
 Rekomendacja

W Akademii pracuje już 3 rok i z moich dotychczasowych miejsc pracy, jest to najlepsza placówka, w której się odnajduje. Atmosfera jaka panuje sprzyja rozwojowi dzieci, podchodzi się do nich w rodzinnym duchu. Nauczyłam się tutaj wiele od osób starszych stażem, a wysoko postawiona poprzeczka motywuje do samodoskonalenia. Kadra kierująca zawsze jest chętna na dyskusję oraz pomysły, które wysluchuje i w miarę możliwości realizuje. W przypadku problemów bądź jakichś spięć są one rozwiązywane bez niepotrzebnej stygmatyzacji - każdy ma prawo do błędu, a w Akademii wszyscy są wyrozumiali. Dla mnie szczególnie ważne jest zaangażowanie w rozwój pracownika - jeśli masz pomysł, jak dane szkolenie poprawi Twoją aktywność z dziećmi, z pewnością Twoje zaangażowanie zostanie docenione. Każdy ma właściwie możliwość wykazania się, szczególnie nowa osoba - cała kadra chętnie odpowiada na pytania i służy pomocą, jeśli tylko ktoś o nią poprosi. System zmianowy pomaga zaplanować wizyty u lekarzy czy urlopy, a kolezenska atmosfera sprzyja ewentualnym poprawkom w grafiku. Każdy wpisuje godziny przyjścia i wyjścia z pracy, a nadgodziny są konsultowane z kadra kierownicza, aby nie nadwyzerac sił nauczycieli. Co dla mnie jest ogromnym plusem, pracy nie przynosze do domu - przygotowanie planu czy pomocy wchodzi w ramach mojego etatu i wszystko zależy od organizacji własnej pracy. Zdecydowanie polecam każdemu Akademie, ja tu się odnalazlam.

Tak3Nie
Diki Nowy wpis

Placówka jest przyjazna dzieciom. Osoby, które tam pracują z sercem, podchodzą do opieki nad małym dzieckiem. Bardzo dobrym menadżerem jest Pani Magda M. Błędem jest tylko zupełne zaufanie wobec osób pracujących najdłużej w placówce. Nowa osoba ma przez to trudny start, gdyż jeśli od razu nie podpasuje Paniom tam pracującym, zaczynają się pomówienia. Ja miałam np. zmienioną godzinę wyjścia z placówki, żeby była podstawa do zwolnienia. Żadna z dziewczyn nie chciała się przyznać, do sfałszowania karty wyjścia. Bardzo to było przykre, bo zawsze punktualnie wychodziłam i przychodziłam do pracy. Żałuję, że nie porozmawiałam z Panią Magdą na ten temat, ale czułam, że jestem na straconej pozycji, jako nowy pracownik. Nie podobało mi się też, że zostałam zatrudniona, jako opiekunka do żłobka (mimo iż zależało mi na pracy, jako nauczyciel w przedszkolu). Zwolniono mnie, na podstawie wywiadu z pracownikami. Podpisując umowę, obiecano mi możliwość przejścia po kilku miesiącach ze żłobka do przedszkola. Niestety nigdy nie dano mi możliwości pokazania się w roli nauczyciela, mimo iż wiedziano, że na pracy w takim charakterze najbardziej mi zależy. Pomimo własnych niemiłych doświadczeń, placówkę poleciłabym mamom.

Tak3Nie
Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius

Ktoś z pracujących może podzielić się swoim doświadczeniem odnośnie firmy Akademia Talentów Magdalena Michniewicz w miejscowości Warszawa? Czekamy na sprawozdania.

Zostaw opinię o Akademia Talentów Magdalena Michniewicz - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie