Nowy Przewoźnik Sp. z o.o. Centralwings

Opinie o Nowy Przewoźnik Sp. z o.o. Centralwings

paweł

ja to bym chętnie zobaczył ofertę stażu, ale niestety nie widzę nic o stewardach

ewa

nie idzicie ludzie w lotnistwo praca centralwings, inne linie lotnicze wszystko to marnosc niema juz pracy w tej branzy wszedzie zwalniaja!!!!!!!!

... i kogo to obchodzi!!!

Kamil S.

Witajcie, pracowałem ponad rok w Centralwings jako steward. Praca mi sie podobala, pewnie pracowalbym tam dalej, ale musialem zakonczyc kontrakt z powodow osobistych. Ktoś aplikuje? Na jakie stanowisko?

mario

hehe dzieki znasz moze? moze poznalismy sie na imprezie :)))

mario

w centralu mam kumpla maly smieszny, blondas, wczesniej pracowal w firmie cypryjskiej helios czy cos tam :)))bylem u niego na kilku imprezach mieszka z drugim typem z eurolotu.... chlopaki maja na maksa duzo stewek wiec nie narzeka :))

mario

moze jakas opinia o firmach? sam szablon nic nam nie powie :/

Zostaw opinię o Nowy Przewoźnik Sp. z o.o. Centralwings - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowy Przewoźnik Sp. z o.o. Centralwings