Wijco Detachering

Barchem

Opinie o Wijco Detachering

Paulina

Jak wygląda obecnie sytuacja w Wijco Detachering? @grass czy mógłbyś podzielić się spostrzeżeniami na temat charakteru pracy i warunków zatrudnienia? Czy pracodawca zapewnia Ci ubezpieczenie na czas wykonywanej pracy?

grass

Witam wybieram się tam do pracy na orderpicker gdzieś na mięso. Może ktoś wie coś więcej odnośnie tej oferty? powiedzcie szczerze jak to wygląda, czy warto.

grass

Alan

Wiesz co, nie jest to prawda, nie wiem kto Ci to zapisywał i kto się z Tobą rozlicza, generalnie mi się wydaje, że wszystko jest na swoim miejscu, włąśnie w kwestii pieniędzy są zdecydowanie porządni przecież

Sam

Ostrzegam STANOWCZO , przed ta firma, -Brak wyplacanych nadgodzin -Brak pieniazkow urlopowych - Domki i pokoje to jeden wielki grzyb - Turcy i marokańcy was wykoncza w pracy. Pozdrawiam i zycze powodzenia z ta firma!!

Mazyg

Ja bym bardziej był zainteresowany zorganizowaniem sobie samemu noclegu, bo mam znajomych niedaleko i na pewno wyniosłoby mnie to taniej niż składka na pokoje pracownicze lub jakieś inne rzeczy. Zastanawiam się tylko czy w wijco przystają na takie rzeczy czy się nie zgadzają z racji na to, że tracą kasę na podobnych manewrach.

ktos
@Mazyg 27.03.2015 02:27

jak znalazlam sobie wlasny nocleg to trzy dni pozniej mnie zwolnili ;)

waleczna lucyna

ponawiam pytanie Wyjazd z poprzedniego komentarza, jak to dokładnie jest z warunkami mieszkalnymi jak się wyjedzie z Wijco Detachering? najwazniejsza sprawa, jaki jest po wyjeździe kontakt z agencją i jej doradcami personalnymi? żeby potem nie zostac na lodzie w razie jakich problemów lub niejasności

nie polecam

Jesli lubicie biuro posrednictwa pracy,ktore was bedzie okradalo to trafiliscie idealnie bo Wijco zadba o to zebyscie jak najmniej zarobili w Holandii. A to biuro wie jak okradac ludzi na kazdym kroku!!! Ale za to Wijco zapewnia luksusowe warunki mieszkaniowe - pokoje zapleśniałe, brudne po prostu ohyda,za ten luksus zaplacicie tylko około 70 euro na tydzień. Jesli ktos ma jakies watpliwosci, niech sie sam przekona.

ksk

W tymi momencie zostalam zwolniona z wajko za to ze sie rozchorowalam i dostalam goraczki w pracy, ledwo trafilam do domu po tym wszystkim. Od 3 tygodni lecialam na antybiotykach ale pomimo tego chodzilam tam zeby im pokazac ze zalezy mi na pracy. Okazalo sie ze cala ta agencja pracy ma w totalnym powazaniu ludzi. 2 miesiace tam siedzialam i widzialam jaki tam jest przemial ludzi. Co ciekawsze znam wiele przypadkow gdzie lludzie przyjezdzali specjalnie do holandii dla wajko i pracowali tydzien i papa. NIE POLECAM

cwaniak

Przyjechałem do Wijco 01-06-2014 bo do mnie Litwinka zadzwoniła żeby szybko przyjechać bo jest praca a nie ma ludzi byłem 2 dni w pracy i co dalej.....tylko dostawałem smsy ze jutro wolne i tak jest codziennie..[usunięte przez administratora] tak trzeba to nazwać po Imieniu..Jade do Polski

Darek

Jeden wielki dramat . Wysyłaja ludzi do pracy w miejsca w ,ktorych nawet nie wiedza co sie dzieje. Gostek ktôry jest koordynatorem nawet nie raczył odbierac tel jak nas okradziono w szopie w lesie do,ktôrej wysłał nas byśmy tam mieszkali. Pani (usunięte przez administratora), ktorej słownictwo ogranicza sie do słôw : dobrak , yhym i no , jesli juz tel odbierze to z wielka łaska a kasy za ostatnie dni pracy nie dostalem do dzis , polecam tylko desperom . Pozdrawiam . (usunięte przez administratora)

Wijco
@Darek 28.02.2014 01:32

Jezeli chodzi o ostatnie dni pracy rowniez zostaly Panu wyplacone ,salaris zostal wyslany na Panskiego maila wiec ma Pan do niego wglad.

jajajajajajaj to ja:P

a to ze wszedzie kantuja to przesadzilem:P to nieprawda:) poprostu sie rozpedzilem..

jajajajajajaj to ja:P

(usunięte przez administratora) NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY. Pracowalem tam 5 dni i sie zwolnilem,w miedzy czasie wzialem zaliczke a reszty pieniedzy nie dostalem,wiec złożyłem na nich skarge:) wszystkie pieniadze mi wyplacili,jakby ktoś mial z nimi problemy to SNCU skarga.Pomagaja a taka agencja jak wijco powinna juz dawno nie istniec! Najgorsza chyba firma jaka moze byc.

Mandeline

Wszystko ok,firma wyplacalna.Polecam

pp

holenderskie biura tam na bank nikt nie kantuje. i stawki sa minimalnie 9 euro. ale minus masz taki ze sam sie martwisz o ubezpieczenie i mieszkanie i dojazdy. a swoja droga polecam select uitzendbureau solidni mozna na stronie ich znalezc

Podaj mi nazwe biura ,w ktorym Polacy nie sa kantowani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rzeźnik

Witam ja też obecnie pracuje w Wijco co prawda w koncu jest jakas polka w biurze, ale kanty ida te same i nic ich nie interesuje, ja bylem u majstra bo chory bylem zeby nie było że nieusprawiedliwiona obecnosc i na drugio dzien ledwo żywy do pracy musiałem isc bo oburzony (usunięte przez administratora) koordynator Wilfried przyjechał na mieszkanie do mnie i mówi mi że jak nie pojde jutro do pracy to mnie zwolni. A teraz dostałem przelew za 50 godzin pracy przed świętami 70 e gdzie normalnie winnio być 230 wiec zachodze w glowe gdzie sa mopje pieniadze? Każdemu odradzam z całego serca ja tym właśnie (usunięte przez administratora) i szukam innej pracy bo okradać się nie dam na rzeźni sie ciężko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a pieniądze nie dość że marne (usunięte przez administratora) Jak znam życie na solarisie żadnej kary nie będzie bo koordynator robi przelewy wiec pewno poszlo na koksik

wujek_zdzichu

Dobrze, że napisałeś bo już sie czaiłem pojechać z tej firmy. Rok temu byłem z T&S ale nie było tak źle. Też w campingu spaliśmy ale sam swoi:] i jak coś nie grało z kasą dzwoniłeś do opiekunki i luzik bo zawsze coś dało się dogadać i opiekunki były wyrozumiałe jak na takie akcje co tam odchodziły :D (usunięte przez administratora)

Lukasz

To jest skandal ze ta firma jeszcze istnieje i werbuje Polaków.Pracowalem w tej firmie niejaki (usunięte przez administratora) zalatwia wszystko bo tylko on po polsku umie mowic .Praca była oki tylko placa byla (usunięte przez administratora) Zalezy gdzie sie trafi i czy kobieta czy facet,panie maja przekichane za nadgodziny nie dostaniecie ani centa wymysla wam podatek 50 lub 60% od najnizszej krajowej skandal.W Bredzie w fabryce ryb zwolnilo sie 17 dziewczyn w jednym dniu bo jedna dziewczyna dostala biling na ktorym wlasnie byly te kosmiczne podatki jakies odtracenia np;buty=80e,ubezpieczenie=42e,dojazd do pracy=4e,mieszkanie=45e i uwago to jest najlepsze jezeli sie zgodzisz ze bedziesz jezdzic autem slozbowym to zostanie z gory potracona kaucja za mandat ktorego jeszcze nie masz i sprytnie zakamuflowana jak sie juz kapniesz to oni sie przyznaja ze wzieli kaucje ale ci jej nigdy nie oddadzą malo tego jezeli bedziesz pracowac w Bredzie,Tilburgu bedziesz mieszkac w belgi w Casterle ulicy nie pamietam ale nr 104 to jest hotel dla ludzi polacy mieszkaja razem z rosjanami,czechami,slowakami i grekami oraz Bułgarami w domkach CAMPINGOWYCH!!! w lesie oczywiscie a ciotka SWIETA(tak karze na siebie mowic kumpela Murata-ktory jest waszym opiekunem)ludzie ja za miesiac wyrwalem 500 i odeszlem a o umowie o prace zapomnijcie ja przez ponad miesiac nie dostalem ,a i to jest wazne wsadzaja strony umowy miedzy strony ubezpieczenia ubezpieczenie to taka zolta kartka ,druga kartka to info o koncie a reszta to umowa o prace CWANIAKI ;] jak byscie mieli problemy z Wijco to na policje do BREDY oni ich znaja dobrze i dadza wam adwokata socjalnego za darmo on pomoze wam odzyskac troche kasy nie dajcie sie

Zostaw opinię o Wijco Detachering - Barchem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wijco Detachering