Barbara Palacz-Borkowska Usługi Biurowo-Księgowe

Adres: Przemysłowa 53 lok. 16, 61-541 Poznań

NIP: 7781054890 REGON: 369065568

Barbara Palacz-Borkowska Usługi Biurowo-Księgowe

Opinie o Barbara Palacz-Borkowska Usługi Biurowo-Księgowe

Nadal oczekujemy na aktualne info. Napiszcie co wiecie o firmie Barbara Palacz-Borkowska Usługi Biurowo-Księgowe w miejscowości Poznań. Wasz komentarz się liczy!

Zostaw opinię o Barbara Palacz-Borkowska Usługi Biurowo-Księgowe - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barbara Palacz-Borkowska Usługi Biurowo-Księgowe