Kancelaria Prawnicza Piotr Szeja i Wspólnicy Sp.k.

Opinie o Kancelaria Prawnicza Piotr Szeja i Wspólnicy Sp.k.

Dariusch

czy ten typ jest taki beznadziejny? czy to możliwe? poczytałem i widzę ..ze to niemiecki "pomysł" na niby "światową" kancelarię!?.......zebrane nieuki,zaoczni..niewydolni ..tzw "uczyłem się" ale nie wyszło wiec "szukam idiotów"

jano
użytkownik zarejestrowany

czy ktoś odwiedza jeszcze to forum? Szukam ofert pracy ale niestety szukam i nic nie widzę może ktoś z Was wie coś lokalnie? Będę wdzięczny dzięki z góry

Bojan

Nie polecam, tego adwokata. Wyciąga tylko kasę.

zachwycony

bardzo nieprofesjonalny, nie potrafi dotrzymac terminow, merytorycznie ponizej przecietnej. jezeli chcesz aby twoja sprawa zostala polozna to jestes pod wlasciwym adresem.

Zostaw opinię o Kancelaria Prawnicza Piotr Szeja i Wspólnicy Sp.k. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawnicza Piotr Szeja i Wspólnicy Sp.k.