Opinie o Usługi Kadrowo Płacowe Personnel Martyna Pełka w Łódź

counter
5 1 6 5 1
Dawid Nowy wpis

@Paweł dlaczego już nie mogła?

Paweł Nowy wpis

Obsługa i wdrożenie PPK na najwyższym poziomie. Żałujemy, ze obsługa kadrowa nie mogła być nadal przez Was kontynuowana- oby do szybkiego zobaczenia

TakNie1
BSH Łódź Nowy wpis

Od 2018 roku pracownice tej firmy prowadzą dla Nas usługi kadrowo-płacowe, kontakt z samym właścicielem mamy mały , a usługi wykonywane możemy polecić. Świadczona jakość usług w tym trudnym obszarze na jak najwyższym poziomie. Pani Kasiu i Pani Olgo dziękuję za dotychczasową współpracę. BSH Łódź

Roberto Nowy wpis

Jeśli prawdą jest to co tu zamieściliście to dlaczego nie zgłoszone zostały informacje do odpowiednich organów tylko na forum pracowniczym??

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Klient.

Pani Martyna P. to osoba która robi tylko dobre wrażenie i nic poza tym. Można ją porównać do krowy, która dużo ryczy a mało mleka daje. Dlatego właśnie szukam usilnie kogoś kto by ją zastąpił. Może jakaś kadrowa szuka pracy? Mam 20 etatów :) Praca na 1-2 dni w tygodniu.

TakNie

No i jak ma się firma Usługi Kadrowo Płacowe Personnel Martyna Pełka w mieście Łódź? Coś się dzieje w firmie? Czekamy na aktualne sprawozdania.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Kadrowo Płacowe Personnel Martyna Pełka - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad