counter
3 41 12 5 1
Ania Nowy wpis

Hmmm podejrzane, wszystkie pozytywne komentarze minuta po minucie. To się nazywa sprawny marketing:) Niech nikt się na to nie nabiera :)

Ania Nowy wpis

Nie polecam

Irarain Nowy wpis

Produkty wysokiej klasy w dobrej cenie, szybka wysyłka. Serdecznie polecam. Lubię atmosferę w Luxine Justyna Jońska za: Miła atmosfera pomiędzy klientem a sprzedawcą.

Izabela Nowy wpis

Witam serdecznie.z tej strony (usunięte przez administratora)chcialabym serdecznie podziękować na forum pani (usunięte przez administratora)za to co uczyniła z częścią mojej garderoby..dziękuję że mogłam znaleźć u pani w sklepie viuszji które są odzwierciedleniem czegoś ponadczasowego, innego niż na codzienne widuje w witrynach sklepowych..co najlepsze z tego.haha.. (usunięte przez administratora):)mój mąż ,zwrócił uwagę ze się pojawiły w pokoju (jak on to mowi_zajebiste szmatki) dziękuję jeszcze raz za doradzctwo i profesjonalne podejście do mnie jako kobiety dojrzałej..dziękuję napewno wrócę..

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

AGA 5

Miły kontakt, przesyłka dobrze zapakowana i szybka realizacja. Ceny niewygórowane. Polecam wszystkim gorąco:-)

Biała

Nic dodać, nic ująć!

Mrs.Podolska

Super jakość w dobrej cenie

Olga

Polecam bardzo szybka dostawa. Towar zgodny z opisem wysoka jakość ceny rewelacja. Zakupy w tym sklepie to sama przyjemność .Polecam wszystkim paniom .

Julita1994

Pełen profesjonalizm, często wracam na kolejne zakupy online i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Odzież bardzo dobrej jakości za rozsądną cenę. Polecam

Beata

Polecam bardzo ,pełny profesjonalizm .Otrzymałam towar zgodny z opisem dobra jakość przepięknie zapakowany;rewelacja. Jestem bardzo zadowolona. Wrócę z pewnością

guska8620

Pełen profesjonalizm, szybkie dostawy, elegancko zapakowany towar i miła obsługa. Lubię atmosferę w Luxine Justyna Jońska za: Jakość produktów i świadczonych usług. Zamawiany towar jest dostarczany szybko i starannie zapakowany.

Czekamy na nowe info odnośnie firmy Luxine Justyna Jońska w mieście Jezierzyce słupsk. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o pracę u nich, bo nie ma nowych info od Was!

Zostaw merytoryczną opinię o Luxine Justyna Jońska - Jezierzyce słupsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Luxine Justyna Jońska
3/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jana Pawła Ii 19 lok. 12