Fornetii Polska sp.z .o.o.

Wrocław

Opinie o Fornetii Polska sp.z .o.o.

dikson

jak mam być szczery to moim zdaniem warto , chociaż różnie do tej pory ludzie gadali. Praca w fornettim to podobno kasowo dobry wybór. Ludzie narzekają jakoś jednak często na osoby z góry tutaj i atmosfere

banda

Banda i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!! Napiszę po imieniu!!!!!!!!!!!R [usunięte przez moderatora] Kolesiostwo!!!!!!!!!!!Bo na pewno nie było to......?Jak to sformułować banalnie?Aha :)Dla dobra firmy.Firma to akurat jest na ostatnim miejscu jeśli chodzi o dobro.

Jak narazie super firma zobaczymy co będzie dalej,,,,

Zostaw opinię o Fornetii Polska sp.z .o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fornetii Polska sp.z .o.o.