Opinie o Vasco Da Gaia Magdalena Gadomska w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Vasco Da Gaia Magdalena Gadomska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Vasco Da Gaia Magdalena Gadomska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vasco Da Gaia Magdalena Gadomska w Poznań

Klient33 Nowy wpis

Miałem okazję spotkać tę panią jako klient. Na miejscu, po zapłaceniu za usługę, pani zemściła się na mnie ubliżając mi mówiąc "jestem tam skądś, z jakiegoś...", Zemscila się bo musiała przyjść do pracy godzinę wcześniej, zamiast na 15 to na 14tą. Skoro odgrywa takie sceny / mści się nawet na klientach to co muszą przechodzić jej pracownicy?, i jeszcze raz dodam, że zapłaciłem za usługę.

Fizjo

Początkowo bylam zadowolona, gdyż byla to moja pierwsza praca studencka związana z zawodem. Jednak szybko okazało się, że oprócz wykonywania masaży do obowiązków pracownika należy np. mycie wszystkich klamek i włączników do światla, prasowanie, pranie, pisanie postów na stronę, robienie zakupów czy obcinanie nitek w starych szlafrokach. Zadania rozpisane tak, żeby nawet na chwile nie usiąść i broń Boże nie odpocząć. Oczywiście za najniższą krajową. Przy akcji Poznań za pół ceny pracowałyśmy 3 dni po ponad 10h dziennie i nie dostałyśmy ani grosza wiecej do wypłaty. Klienci byli umawiani tak, ze nie sposób bylo przyjmować ich na czas, a do obowiazkow w między czasie należało również posprzatanie stanowiska i uszykowanie dla nowego klienta. Mogłabym spokojnie pisać i pisać co jeszcze było nie tak, wyszła by mała powieść. W skrócie: stanowczo nie polecam, jeśli nie chce się być tanią siłą roboczą.

@Fizjo

Domyślam się że rotacja jest spora, tak jak to niżej było pisane? A co na to samo szefostwo, nie przejmują się tym? I czy umowa zlecenie obowiązuje, tak jak ktoś niżej pisał?

Rafał Nowy wpis
@Marta

Jak to ująć od prezesów w dół cza pokazywać i brać przykład :)

Fizjo Nowy wpis
@Marta

Podczas pracy kilka razy usłyszałam nawet komentarze klientów, że "co chwile ktoś nowy". Umowa zlecenie owszem, za śmieszną stawkę, ale wyłącznie dla studentów. Przepraszam, byla sytuacja w ktorej inna pracownica skończyła studia i zostala uraczona propozycją- obniżenia stawki godzinowej z racji tego, że już studentką nie jest.

Lena

Nie przesadzajcie, takie sytuacje nie zdarzają się każdego dnia. Może komuś brakuje chęci do pracy, firma jest ok, polecam!

Była
@Lena

O, widzę,ze córka właścicielki się zaangażowała nawet ;) warunki pracy są żałosne, pani właścicielka nie zna się na masażach, nie jest wykształcona w tym kierunku, a zachowuje się jakby wszystkie rozumy pozjadała. Szkoda czasu i energii na ten żałosny przybytek.

Iwona
@Była

Jakie warunki pracy masz na myśli? I może jednak ktoś jest z pracy zadowolony, od razu to córka musiała pisać?

Była Nowy wpis
@Iwona

Córka ma tak samo na imię jak autorka postu, samo nasuwa się podejrzenie kto pisał opinie ;) A warunki pracy to proszę sobie zobaczyć niżej. Może na początku każdy jest zadowolony bo i pani Magdalena jest przemiła, dopóki ją nie odpali jakaś (usunięte przez administratora)

Czy Vasco Da Gaia Magdalena Gadomska zatrudnia studentów?

Tylko i wyłącznie :) by nie płacić składek :)

@:)

No a to dziwne tak w sumie? Bo po co im ktoś bez doświadczenia jak mogą pewnie znaleźć kogoś z? ;p A generalnie to wiadomo jak Ci studenci sobie tutaj radzą w pracy?

Dokładnie, di tego na najniższa stawkę

@Marta

I faktycznie znajdują się chętni?

K.
@Jolanta

Znajdują :p To jest często dla większości pierwsza praca w masażu. Nie wymagane jest doświadczenie, żaden szanujący się masażysta nie zgodzi się na takie warunki. Także zostają studenci i osoby początkujące szukające czegokolwiek Masaż za 250 zł robiony przez słabo doświadczona osobę :p Z czego sama osoba robiąca ma 20 zł

@K.

20...? To trwa godzinę?

logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Nauczyciel na kierunkach medycznych
Wrocław
Szkoła Policealna GoWork

Czy Vasco Da Gaia Magdalena Gadomska zapewnia kartę multisportu?

Haha…;) Można jedynie liczyć na umowę zlecenie, najniższa stawka. Nie bez powodu pracują tam same studentki, które po kilku miesiącach się same zwalniają. Te wszystkie opinie na tej stronie są niestety prawdą. Nie polecam ;)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Vasco Da Gaia Magdalena Gadomska?

luna

Można jedynie być zatrudnionym na umowę zlecenie. Pracownice tutaj pracują kilka miesięcy i odchodzą.

Czy w Vasco Da Gaia Magdalena Gadomska wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

fizjo

Można dostać śmieszną premię jak się wciśnie klientom odpowiednią ilość zabiegów

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Vasco Da Gaia Magdalena Gadomska. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Aaaa

Ani szkoleń ani niczego. Nic nie wynosi się z tej pracy. A ogłoszenie znów wisi... ;)

Grażyna
@Aaaa

Nie zauważasz żadnych pozytywnych aspektów zatrudnienia? Może pracownicy mogą bezpłatnie korzystać z usług oferowanych przez firmę bądź też mają jakąś zniżkę? Na stronie internetowej nie znalazłam oferty pracy, napisz proszę, jakiego stanowiska dotyczy i jakie są warunki.

Abc
@Grażyna

Możesz korzystać z floatingu raz na mieisac, ale niekoniecznie chcesz wchodzić do nigdy nie wymienianej wody, w której codziennie ktoś siedzi :)))))

Aaaa
@Grażyna

Jakie zniżki? Nic takiego tam nie funkcjonuje! A treść ogłoszenia taka jak zwykle: Zatrudnimy masażystkę w wymiarze 30-50 godzin w miesiącu. Praca odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych oraz w soboty. Praca w oparciu o umowę zlecenie, zatrudnienie od marca/kwietnia 2021. Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami. Wymaganiem niezbędnym do podjęcia współpracy jest biegła umiejętność wykonywania masażu klasycznego

ruda

Jak ja byłam na rozmowie to miałam podać swoją stawkę ile bym chciała zarabiać za 1h pracy, bez żadnych % od wykonanych zabiegów, bo p. Magdalena czegoś takiego nie uznaje. Ale nie zmieściłam się w widełki, więc chyba za bardzo się cenię :)

Była_pracownica

Dziwi mnie, że od tylu lat ludzie piszą negatywne opinie, a właścicielka nie zrobiła absolutnie nic, by warunki pracowników się poprawiły. Straszny wyzysk studentek: masaże są potwornie drogie, a masażystki zarabiają najniższą krajową. Nie ma co się łudzić na śmieszne premie i napiwki. Niektóre masaże są wykonywane od razu na klientach, bez wcześniejszego przećwiczenia ich pod nadzorem kogoś doświadczonego. Naraża to dziewczyny na niepotrzebny stres. Zdarza się, że między masażami nie ma żadnego czasu na przerwę, a właścicielka jeszcze wymaga by wszystko było wysprzątane, wyprane i wyprasowane (a jak ktoś przyjdzie do recepcji to sprzedane). Kiedy coś zrobisz niedokładnie przez zmęczenie i brak czasu - wypomni to od razu na drugi dzień pracy. Często się zdarza że pracuje się samemu i jak podczas robienia masażu ktoś przyjdzie na recepcje to trzeba przerwać masaż i lecieć do recepcji coś sprzedać (bo liczą się pieniążki). Zawsze się czułam zażenowana jak musiałam to robić. Wszystko inne co pisały poprzedniczki jest również prawdą. NIE POLECAM!

Fizjoterapeuta

Wszystko co było napisane niżej jest w 100% prawda. Odwoływanie dyżurów godzinę przed przyjściem do pracy lub informacja w momencie schodzenia ze swojej zmiany ze trzeba zostać dodatkowe 2 godziny bo właśnie jedzie klient. Zero poszanowania dla czasu i planów pracowników. Sprzątanie, szycie szlafroków, prasowanie, szorowanie fug na kolanach i to norma w Vasco da Gaia. Dziwne manipulacje ze strony szefowej, gierki psychologiczne i stresująca atmosfera. Stanowczo nie polecam i nie radzę psuć sobie nerwów.

Hej, czy w firmie Vasco Da Gaia Magdalena Gadomska płacą za nadgodziny?

Fizjoterapeuta

Nie liczyłabym na to. Ogólnie nie ma co liczyć na cokolwiek więcej niż najniższa krajowa za kilka godzin masowania lub sprzątania bez żadnej przerwy na łyka wody

Marcysia

@pracownica dlaczego lepiej trzymać się z daleka od firmy ? Powiesz coś więcej na ten temat ?

Zuza

Może słyszał ktoś o ewentualnej pracy w firmie?

@Zuza

Szkoda Twojego czasu i nerwów, lepiej trzymać się od tej firmy z daleka.

ruda
@Zuza

Widziałam na OLX ogłoszenie, wrzucone z 2 dni temu.

Jacek

@Pracownica Może uzasadnisz trochę swoją opinię?

Pracownik.

Odwoływanie pracy kilka godzin wcześniej. Robienie za sprzątaczkę (mycie okien, szorowanie podłóg przy kapsule, pranie, prasowanie), kiedy nie było klientów to masowanie Pani Magdaleny. Zapomnijcie o podwyżkach, nie szło się dogadać w żaden sposób (chyba że lubicie pracować za ekstra 1zł/dzień, a to jeszcze premia uznaniowa ;) ). Nikt nie zagrzewa tam miejsca na dłużej - widzą to klienci, widzi to każdy kto przepracuje tam pierwszą umowę zlecenie. Nie polecam, szkoda Waszego czasu i nerwów :) Moje sugestie dla Vasco Da Gaia Magdalena Gadomska: Większy szacunek dla pracownika, a nie 'jak nie ta to następna' ;) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szacunek dla pracownika, jego wykształcenia i pracy.

Grażyna
@Pracownik.

Piszesz o tym, że pracownicy muszą wykonywać wiele czynności, czy zakres pracy jest określony w umowie? Zdradź proszę, na jakim stanowisku pracowałeś, może wygląda to inaczej w poszczególnych działach? Wspominasz też o rodzaju umowy - czy w późniejszym okresie istnieje opcja przejścia na umowę o pracę?

@Grażyna

Czynności są opisane bardzo ogólnie, podejrzewam, że gdyby p. Magda napisała o myciu okien czy szorowaniu podłogi nikt nie byłby chętny. U Pani Magdy można pracować tylko na jednym stanowisku - jako masażysta. Umowa o pracę haha w życiu!

Pracownica

Ogromne ceny zabiegów i masaży a stawki pracowników (zwykle studentek) nieporównywalnie niskie. Pracownice są nieprzygotowane do wykonywania zabiegów, nieodpowiednio przeszkolone, co potęguje stres związany z rozpoczęciem pracy. Trudno oprzeć się wrażeniu, że Pani Magdalena stara się zarobić jak najwięcej, jak najniższym kosztem.

@Pracownica

Co za serwis. Jedna osoba komentuje za 5 i jeszcze sobie te komentarze lajkuje kilkadziesiąt razy.

Masazystka
@pinia

Pani jest w tym momencie śmieszna ????

Pracownica

Ciągła rotacja personelu czego nie ma się co dziwić. Ogólna atmosfera w pracy średnia, często stresująca wynikająca z podejścia szefowej do pracownika. Szefowa stosowała swoje psychologiczne 'sztuczki' na nas myśląc że będziemy przez to chodzić jak w zegarku. Wprowadzała nowe ogólne zasady w pracy nie powiadamiającąc wczesniej o tym, które też nie były zawarte w umowie.

Pracownica

Bardzo wysoka rotacja pracowników (dziewczyny same rezygnowały) świadczy o tym, że to nie jest dobra firma. Nagminnie zdarzało się odwoływać pracownika na dwie godziny (a czasem nawet mniej) przed czasem rozpoczęcia pracy. Zdecydowanie nie jest to miejsce godne polecenia.

@Pracownica

Stanowisko technika masażystki zamieniało się w praczkę i sprzątaczkę. Pani Magdalena jest niezrównoważoną osobą emocjonalnie potrafiła ubliżyć pracownikowi do tego jest fałszywa. Co do odmawiania dyżurów to było retoryczne bądź jak dana osoba przychodziła na dyżur kazała siebie masować bądź szorować podłogę na kolanach albo przynosiła stertę prania do prasowania. Za śmieszna stawkę szukała głupich osób do pracy, nikt z takim pracodawcą psychicznym nie potrafił wytrzymać. Trzymajcie się masażyści i fizjoterapeuci daleko od tego spalonego miejsca pracy!

@Pracownica

Jeżeli nie pasują Ci warunki umowy to jej nie zawieraj. Ja zarabiam dokładnie tyle ile sama zaproponowałam. Z tego co się orientuję, każdy masażysta ma tyle ile sam zaproponował.

Pracownica

Zdecydowanie nie polecam pracodawcy. Bardzo duża rotacja pracowników. Ogłoszenie wisi non stop co świadczy o tym, że nic się nie zmieniło od czasu mojej pracy u tej Pani.

@Pracownica

To nie prawda. Ogłoszeń nie ma od wielu miesięcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Vasco Da Gaia Magdalena Gadomska - Poznań

• Jak się pracuje w Vasco Da Gaia Magdalena Gadomska?

Zobacz opinie na temat firmy Vasco Da Gaia Magdalena Gadomska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vasco Da Gaia Magdalena Gadomska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vasco Da Gaia Magdalena Gadomska?

Kandydaci do pracy w Vasco Da Gaia Magdalena Gadomska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vasco Da Gaia Magdalena Gadomska
  • Józefa Piłsudskiego 104
    61-246 Poznań
  • NIP: 7822017591 REGON: 362401572

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042