Ad-Expert

Poznań

Opinie o Ad-Expert

rubaszny

Znajomy który pracuje w tej firmie mówił , że czuje się spełniony pracą tutaj. Przede wszystkim dlatego , że w pewien sposób może się rozwijać i uczyć przy okazji łapiąc doświadczenie. Co do kasy to do średniej krajowej jednak jeszcze trochę ludziom brakuje

joanna zawiślak

jestem bardzo zadowolona z pracy goraco polecam wszystkim zainteresowanym. praca niestety wymaga myslenia ale poza tym wszystko ok

obecny pracownik - 2010-08-09 16:17:42 Firma prowadzona przez Pana T.N. - siedziba Krośnieńska 1- jeszcze w zeszłym miesiącu firma Tee in - więc wszystko jasne chyba nie wiesz w jakiej firmie pracowales/aś TEE IN??? haha

były zadowolony pracownik

chyba nie wiesz w jakiej firmie pracowales/aś TEE IN??? haha

były pracownik

nie polecam -poblem z terminowością wypłaty pensji -nawet do 2 miesiecy po czasie

Super firma, fajna praca polecam!!!

obecny pracownik

Firma prowadzona przez Pana [usunięte przez moderatora] - siedziba Krośnieńska 1- jeszcze w zeszłym miesiącu firma Tee in - więc wszystko jasne

Zostaw opinię o Ad-Expert - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ad-Expert