Pphu Ok Katarzyna Olczak

Adres: Pl. Ludwika Hirszfelda 10 lok. 5, 53-413 Wrocław

NIP: 8992626289 REGON: 022483085

Pphu Ok Katarzyna Olczak

Opinie o Pphu Ok Katarzyna Olczak

Tematu firmy Pphu Ok Katarzyna Olczak w mieście Wrocław jak na razie nie ma, więc może macie jakieś nowe wieści, na pewno będą pomocne dla użytkowników!

Zostaw opinię o Pphu Ok Katarzyna Olczak - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pphu Ok Katarzyna Olczak