Opinie o Fabryka Mebli Biurowych Antrax Paweł Cięciwa w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fabryka Mebli Biurowych Antrax Paweł Cięciwa, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryka Mebli Biurowych Antrax Paweł Cięciwa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Mebli Biurowych Antrax Paweł Cięciwa w Niepołomice

Na jakie benefity można liczyć w Fabryka Mebli Biurowych Antrax Paweł Cięciwa?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Fabryka Mebli Biurowych Antrax Paweł Cięciwa?

Na jakie benefity można liczyć w Fabryka Mebli Biurowych Antrax Paweł Cięciwa?

Bylem_nie_polecam
@Pytanie

Jedyne benefity to garb i nerwica

Bożena
@Bylem_nie_polecam

A ta nerwica o której wspominasz to czym jest spowodowana? Kierownictwem czy pracownikami?

Janusz
@Bożena

Przekonoj się

Bylem_nie_polecam
@Bożena

Głównie kierownictwem. Najgorzej zarządzana firma na świecie. Współpracownicy mili i pomocni.

@Bylem_nie_polecam

To chociaż dobrze, że na takich ludzi tutaj udało się natrafić, bez tego pewnie trudno byłoby chociażby tydzień wytrzymać. Dawali jakieś porady jak ewentualnie wytrzymać w tej atmosferze czy raczej tematu całej tej nerwicy się tutaj wprost nie poruszało?

Dorota
@Bylem_nie_polecam

A ktoś wgl zgłaszał problemy jakieś? Jaka była reakcja szefostwa?

Marta
Klient
@Bylem_nie_polecam

Pracownicy pod ciągłą obserwacją kilkudziesięciu kamer , niesprzyjające warunki do pracy

Barbara
@Marta

Jakie warunki masz na myśli?

Ewelina
@Barbara

Takie warunki jak umowa śmieciówka, większość wypłaty płacona spod stołu. Ubrania dla wybranych w firmie. Brak benefitów. Ciągłe stwarzanie pracownikom problemu przez kierownictwo.

Wanda
@Ewelina

Jak to ubrania dla wybranych? Nie starcza pieniędzy żeby wszyscy mieli czy o co chodzi?

Ewelina
@Wanda

Pieniądze są ale na zachcianki. Dla pracownika nie ma praktycznie nic. O ubraniach od dnia przyjęcia nigdy nie było słowa.

@Ewelina

Ale to mowa o jakiś firmowych z logo? Bo tak to pozostali muszą sobie takie zapewnić czy jak?

Edek
@Maja

Żadnych ubrań z logo, zwykłe spodnie robocze i bluza jak z bazaru. Nawet tego dla wszystkich pracowników nie ma.

@Edek

Aha.xd Ale w sumie wy tylko siebie ubranych w to widzicie? Klienci nie mają jak was w tym zobaczyć?

Edek Nowy wpis
@Maja

Oczywiście że mają, wszyscy widzą

Maja Nowy wpis
@Edek

Aha.xd To jak niby reagują? I czemu firma nie dba o reprezentatywność? :(

Edek Nowy wpis
@Maja

Klienci jak i ludzie oprowadzani przez szefa po zakładzie patrzą na pracowników jak na niewolników, na pytanie jednej Pani dlaczego nikt nie rozmawia między sobą, uzyskała odpowiedź szefa że jesteśmy Niemcami :)

Czy w Fabryka Mebli Biurowych Antrax Paweł Cięciwa pracuje się na open space?

Z

(usunięte przez administratora) kiła I mogiła wyzysk nic więcej

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Fabryka Mebli Biurowych Antrax Paweł Cięciwa? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy MAGAZYNIER
Scandia Cosmetics S.A.
(26 opinii)
logo firmy Asystent/ka Zarządu
MAN Trucks Sp. z o.o.
(2341 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Technik – Elektromechanik (K/M)
Niepołomice
Apleona Polska sp. z o.o.
(73 opinii)
logo firmy Dietetyk
Niepołomice
Polskie Centra Dietetyczne Sp. z o.o.
(1 opinia)
Aplikuj na wiele ofert

Czy jest możliwość pracy w Fabryka Mebli Biurowych Antrax Paweł Cięciwa na część etatu?

v
@Pytanie

Szkoda czasu na pracę w tej firmie , totalny wyzysk

Patrycja

A przerwę są płatne ?

@Patrycja

Tak, placa za 10godz

Niemam

Praca po 10 godzin dziennie, ciągle na nogach (nie wliczając dwóch przerw - łącznie 45 minut), brak podwyżek, brak możliwości rozwoju, brak premii, umowa bardzo niekorzystna (najniższa krajowa), słabe zarobki względem ilości godzin pracy, niewykwalifikowany i problematyczny personel zarządzający.

Czy w Fabryka Mebli Biurowych Antrax Paweł Cięciwa zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

k

Tak

Jarosław

Najniższe umowy ,brak możliwości rozwoju zawodowego ,brak podwyżek. Praca po 10 godzin za jedną stawkę.

Destylator

Brak możliwości rozwoju, o podwyżkach nie ma mowy.

Czekamy na wieści od Was, każda opinia jest pomocna! Jeśli wiecie coś o pracujących w firmie Fabryka Mebli Biurowych Antrax Paweł Cięciwa w mieście Niepołomice, czekamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Biurowych Antrax Paweł Cięciwa - Niepołomice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Fabryka Mebli Biurowych Antrax Paweł Cięciwa?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli Biurowych Antrax Paweł Cięciwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Fabryka Mebli Biurowych Antrax Paweł Cięciwa
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Grabska 11
    32-005 Niepołomice
  • NIP: 6791005059 REGON: 350144446

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Fabryka Mebli Biurowych Antrax Paweł Cięciwa