Artdental Protetyka Stomatologiczna Monika Kurek

Adres: Stągiewna 9 lok. 2, 80-750 Gdańsk

NIP: 6571318968 REGON: 291159611

Artdental Protetyka Stomatologiczna Monika Kurek

Opinie o Artdental Protetyka Stomatologiczna Monika Kurek

Czy sądzisz, że firma Artdental Protetyka Stomatologiczna Monika Kurek w mieście Gdańsk mogłaby wprowadzić jakieś zmiany, aby podnieść komfort pracy zatrudnionego personelu? Wypowiedz się w komentarzu, pomóż firmie rozwijać się i zmieniać na lepsze.

Zostaw opinię o Artdental Protetyka Stomatologiczna Monika Kurek - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artdental Protetyka Stomatologiczna Monika Kurek