counter
4 19 28 5 1
Zalecam wizytę u doktora

Jakim trzeba być the Billem żeby samemu sobie pisać pochlebne komentarze :/ Kto raz miał do czynienia z "panem" Kamilem ten wie co ten "człowiek" reprezentuje swoją osobą.

Tak9Nie8
Heniek claas

Polecam firmę Agrokam! Młody mechanik ale jak się to mówi ma chłopak łeb na karku. Co roku świetnie przygotowuje mi kombajn zbożowy i naprawia ciągniki jeśli coś się dzieje. Bardzo szybko potrafi znaleźć usterkę i ją naprawić. Ma nowoczesny sprzęt i komputery. Polecam każdemu z czystym sumieniem...

Tak16Nie5
Bernard Kietrz

Ma smykałkę do mechaniki, elektroniki. Naprawiał nam skrzynię CVX w ciągniku Case. 2 serwisy pŕobowaly ale żaden się nie podjął naprawy. Wyceniali nam to na 60.000zł, Kamil zrobił to za jedną trzecią tej kwoty za nowych częściach. Traktor zrobil 800mth po naprawie i nie dzieje się nic niepokojącego. Z czystym sumieniem polecam.

Tak12Nie8
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy pracownicy w Kamil Kierstein F.H.U. Agrokam dogadują się między sobą?

TakNie
IHCMAN Nowy wpis
Klient

Pan Kamil tak naprawil mój ciągnik, że niestety kolejny mechanik nie był w stanie już naprawić jego błędów. Ciągnik był doprowadzony do tego stanu, że niestety nie dało się go już zreanimować, albo inaczej pisząc jego naprawa przekraczała by już wartość sprzętu. Szczerze (usunięte przez administratora)!

Tak3Nie3
Tomek lexion 460 Nowy wpis

A u mnie kamil teraz przygotowywał lexiona do zniw. Przyjechał 2 popołudnia, powymieniał łozyska, oleje, pasy, noze, usunął usterkę elektryczną regulacji sit, nabił klimatyzację, odgrzybił kabinę. Części przywiózł ze swojego sklepu, nigdzie nie było trzeba latać, szukać. Tylko gonił mnie po narzędzia jak mlodego:D skosiliśmy jęczmień, maszynka gwizda! Dzięki Kamil, pozdrawiam!

Tak6Nie3
Zalecam wizytę u doktora

Tak9Nie8
@Zalecam wizytę u doktora

Pani Gizelo to pani pisze the Billne komentarze pod róznymi nickami jednak z tego samego urzadzenia. Ale tym zajmuje się już policja gdyż jest to karalne. Pochlebne komentarze klientów proszę czytac uwaznie i ze zrozumieniem.

Tak7Nie9
Zalecam wizytę u doktora Nowy wpis
@Kamil Kierstein

A po zgłoszeniu na policji to czopka sam wsadzałeś czy kulsony pomogli?

Tak10Nie8

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Łukasz

Nie mam maszyn ani gospodarstwa, znam Kamila prywatnie. Jest poprostu za dobry dla ludzi. On chce pomóc i uczynić każdemu a nie zawsze wychodzi na tym najlepiej. Ile razy słyszałem jak tłumaczy rolnikom przez telefon jak naprawić traktor, co zrobic, co sprawdzić zeby maszyna ruszyła. Traci przez to godziny. Wydaje ciągniki po naprawach bez calkowitej zaplaty, zeby rolnicy mogli pracować a sam potem czeka miesiacami na kasę... Pracuje po 12-18 godzin dziennie kosztem swojego zdrowia i rodziny. Nie zazdroszczę mu niczego, nie wytrzymałbym tak żyć. Podziwiać chlopaka!

Tak12Nie9
Bernard Kietrz

Tak12Nie8
Paweł Kowalczyk
@Bernard Kietrz

Nie wiem ile rocznie naprawia tych calych skrzyń CVX ale jak raz bylem u niego po olej to na warsztacie miał 4 sztuki na raz ktore przywieźli mu z Czech do regeneracji. Milion części tam leżało. Ma taki specjalny wozek zeby wygodnie bylo robić przy tym. Widać, że profesjonalnie sie tym zajmuje, ma leb. Ja bym nie wiedział od czego zacząć nawet.

Tak12Nie5
Paweł Agrofan

Byłem świadkiem jak przywieźli do niego kombajn CASE z niemiec z gospodarstwa z usterką elektroniki, bo serwisy tam nie dawały rady tego naprawić a on nie miał czasu jechać do de. Naprawił ten kombajn, laweta go zabrała spowrotem. Dobry jest.

Tak11Nie4
Damian CLAAS MEGA

Od 6 lat Kamil przed zniwami przygotowuje nam kombajn do sezonu. Maszyna poprostu się go slucha! Żadko sie zdarzy żeby w sezonie coś sie zepsulo po jego przeglądzie. A odkąd ma sklep z częsciami do claasa dużo oszczedzamy przy zakupie części. Mamy 3 ursusy, nsprawiamy je sami ale jak jest trudny temat to tez pomoze bo taki ma charakter. Polecam!

Tak13Nie3
Uslugi Rolne

Fendty ma w malym palcu. Jak chyba zresztą każdy ciągnik czy kombajn. Nasza 900ka stała pół roku zepsuta i nikt nie umiał zdiagnozować usterki. Usadziliśmy do niej prawie 30tyś zl a traktor dalej nie jezdził. Z polecenia kolegi skontaktowalem się z Kamilem, 3 godziny ciagnik sprawny! Koszt z dojazdem i częsciami 500zl... szkoda tylko, że ma tak dużo roboty, telefon dzwoni praktycznie bez przerwy.

Tak15Nie3
Usługi Rolne

Jak ostatnio u niego byłem to składał silnik MANa do fendta 926, wysyłali ten silnik do Rumunii potem. Takze mysle ze ciapka tez zrobi...

Tak13Nie1
Heniek claas

Tak16Nie5
@Heniek claas

Dzięki panie Henku! Służymy!

Tak15Nie3
@Heniek claas

Dzięki panie Henku! Służymy!

Tak15Nie2
Józek Gliwice

Gdyby nie ten chłopak nie raz by my lezeli. Na elektronice się zna, ma odpowiednie komputery do nowszych maszyn, robił nom slrzynie wvaltrze 2 lata tymu i traktor sprawuje sie bardzo dobrze.

Tak16Nie4
Józek Gliwice

Cieszymy se ze mamy takiego mechanika dlatego polecamy! Na pewno do zobaczenia, pozdrawiam.

Tak16Nie2
@Józek Gliwice

Dziękuję panie Jozku, pozdrawiam!

Tak15Nie1
Stasiu

Kamil zna sie na tym co robi. U nas ma pod stałą opieką 4 ciagniki i ładowarkę teleskopowa. Zawsze przygotowany, wie od czego zacząć. Serwis autoryzowany opryskiwacza Napa nie dal rady z usterką na gwarancji a Kamil przy nich rozwalił temat w godzinę! Polecam tego gościa!

Tak16Nie3
Miecio
@Stasiu

To fakt, zna się jak nikt na tym jak zrobić kogoś w to co koń pod brzuchem nosi. Wcześniej już pisałem tylko skasowano post że spartolił robotę a wziął kasę jakby to było naprawiane w ośrodku NASA.

Tak11Nie15

Co wchodzi w socjal Kamil Kierstein F.H.U. Agrokam?

TakNie15
Jarek
@Pytanie

Nie polecam pracy u tego cwaniaka. Na końcu wyjdzie tak że to ty będziesz musiał mu zapłacić bo niby z twojej winy coś spier...ś i miał przez ciebie koszta.

Tak11Nie15
@Jarek

Gizela przecież nigdy u nas nie pracowalaś, dlaczego więc piszesz te i pozostałe komentarze? Podpisz się swoim imieniem i nazwiskiem pod komentarzem.

Tak16Nie10
@Jarek

Myślisz, że pozostajemy bierni i przyglądmay się temu co robisz? Sprawa zgłoszona jest na policji, która pomaga w usaleniu twojego adresu IP komputera. Konsekwencje odczujesz sama.

Tak14Nie9
OST

Zero fachowego podejścia ! Pompa wtryskowa niby po kompletnym remoncie a objawy jeszcze bardziej niepokojące niż przed remontem, tylko "szanowny jaśnie pan" wywalił rachunek jakby to było naprawiane w ośrodku NASA.

Tak15Nie18
Hey Hey

Nie polecam. Po naprawie to samo tylko rachunek do zapłacenia

Tak16Nie14

Nadal czekamy na aktualne info, ponieważ wątek o pracy w przedsiębiorstwie Kamil Kierstein F.H.U. Agrokam w mieście Landzmierz nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Kamil Kierstein F.H.U. Agrokam - Landzmierz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kamil Kierstein F.H.U. Agrokam
4/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Gałczyńskiego 61