Opinie o Novumplast Katarzyna Piesik w Białe Błota

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Novumplast Katarzyna Piesik. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Novumplast Katarzyna Piesik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novumplast Katarzyna Piesik w Białe Błota

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Novumplast Katarzyna Piesik? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Jak długo czekaliście na odzew z Novumplast Katarzyna Piesik? Oddzwaniają zawsze?

Rynio Nowy wpis

Firma juz nie istnieje szefowa puściła ją z torbami.

Markus

No pseudo firma z pseudo wlascicielami zatoneła. Tak to sie dzieje jak sie nowe gabloty i domy kupuje za pieniadze ciezko pracujacych pracownikow. Nie jest mi zal.

@Markus

Zupełnie nie wiem, o czym mówisz. Sprawdziłam z ciekawości i wygląda na to, że firma Novumplast nadal działa - przynajmniej w sieci nie ma żadnej informacji o jej upadku. Możesz podać więcej konkretów? Pracowałeś tam może?

Impregnowana Nowy wpis
@Irena

"OBWIESZCZENIE Sąd Rejonowy w Bydgoszczy postanowieniem z dnia 25.05.2020 r. w sprawie sygn. akt XV GU 198/20 ogłosił upadłość dłużnika Katarzyny Piesik prowadzącej działalność gospodarczą pod nazwą Novumplast Katarzyna Piesik" ... Nie wiem jakie wałki robili, ale nie jest mi ich żal.

możliwe, człowieku u mnie tyle dzików ze trzeba się zabezpieczać przed wszelki olewaniu !(usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Novumplast Katarzyna Piesik? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Leszno

Ile jest zmian w Novumplast Katarzyna Piesik?

Oskar

System dwuzmianowy

@Oskar

@Oskar, jestem wdzięczna, że odpisujesz. Chętnie dowiedziałabym się jeszcze, jakie są zarobki operatorów CNC. Widzę na stronie, że są poszukiwani, a o pensji podane tyle, że jest atrakcyjna.

Xxx

Za przeproszeniem:"śmieszna firma". Pisza sms (bo do rozmowy przez telefon 0 odwagi) tydzień przed rozpoczęciem pracy pracownika ze "niestety oferta nieaktualna", jak pracownik dostał od nich skierowanie na badania jak i kwestionariusz osobowy oraz już dawno złożył wypowiedzenie w swojej aktualnej pracy. 0 szacunku oraz 0 profesjonalność jeżeli chodzi o HR. Nie polecam tracić czasu na tych ludzi bo można jeszcze na tym dużo stracić.

hed

Miałem zacząć tam pracę w poniedziałek, a dziś (czwartek) dostałem SMS (!), mówiący o tym, że oferta jest już nieaktualna. Oczywiście straciłem czas na dwa przyjazdy do firmy i na badanie lekarskie. Firma niepoważna, odradzam współpracę

Xxx
@hed

Dokładnie taką sama sytuacje miałem dzisiaj, złożyłem wypowiedzenie w starej firmie, także dostałem skierowanie na badania jak i kwestionariusz a dziś o takiej samej treści sms otrzymałem. Szkoda czasu jak i nerwów. Odradzam współpracę z takimi nie profesjonalnymi ludźmi.

Novumplast Katarzyna Piesik

W związku z wpisami na portalu GOWORK.pl oczerniającymi mnie oraz moją rodzinę i naruszającymi nasze dobra osobiste informuję, że złożyłam zawiadomienie do Prokuratury o popełnieniu przestępstwa celem ustalenia autorów wpisów i wyciągnięcia konsekwencji prawnych.

Twój stary
@Novumplast Katarzyna Piesik

Wiesz co lata mi to idź jeszcze mamie się poskarzyc

Dawid

Firma pozwala rozwijać się pracownikom. Bardzo nowoczesny park maszynowy. Spotkania integracyjne. Każdy właściciel dba o swój biznes więc będzie wymagał, ale potrafi również wynagrodzić starania. Miejsce, w którym jest się od kogo uczyć. Już tam nie pracuję, ale polecam firmę Novumplast.

@Dawid

Wspominasz o rozwoju. Pracodawca oferuje szkolenia lub kursy językowe?

Dawid
@Mieczysław

Pracodawca oferuje szkolenia specjalistyczne. Również bezpośrednio przekazuje swoją wiedzę, dzieli się doświadczeniem

@Dawid

Szkolenia to bez wątpienia bardzo istotny element w chyba każdym rodzaju pracy. Dobrze więc, że Novumplast organizuje je swoim pracownikom. To teraz jestem ciekawa, jak przedstawia się kwestia awansów w tej firmie. Są one umożliwione? Powiedz coś więcej.

frezer

jak wygladaja zarobki na stanowisku frezera cnc i jak jest z nadgodzinami idzie zarobic ?

Pracownik nr. 1

Park maszynowy może i nowoczesny, tylko nie ma czym pracować. Frezy wydawane przez kierownika z wielkim bólem, głowica na kilka maszyn i chodzisz szukasz albo czekasz aż kolega skończy. Cyrk. Co do spotkań integracyjnych to ostatniego nie było bo kasy nie ma. Zresztą i tak atmosfera na nich do kitu, nie liczac kilku osób w porządku. Szkolenia to fikcja. Pozdrawiam optymiste.

Zdzisław

(usunięte przez administratora) Zgadzam się z osobą która posługuje się nickiem blogo mi. Wszystko to prawda. Odradzam.

Ralod

Słyszałem ogłoszenie w radiu, same superlatywy.Po przeczytaniu tych opini rezygnuję z ryzykowna niszczenia mojego zdrowia

@Ralod

Na jakie stanowisko było podawane ogłoszenie w radiu do pracy w tej firmie? Nie miałem okazji słyszeć tego ogłoszenia, dlatego mam nadzieję, że odpowiesz jakiego stanowiska ono dotyczyło.

Błogo mi

właściciele to ludzie po prostu chorzy na nerwicę i ksenofobię mający manię wielkości, małżeństwo pogardzające ludźmi i wywierające presję psychiczną na pracownikach. Inwigilujący oczerniający za plecami plotkujący ośmieszający pracowników traktujący ich jak g. Nadgodziny do nawet północy, koszmarne podejście psychodelicznego właściciela który mobbinguje zwyczajnie ludzi. Takich ludzi prymitywnych którzy grają wielmoznych nowobogackich trzeba unikać jak ognia. Jeśli nie jesteś perfekcyjny bezbłędny jesteś psychicznie dręczony na różne sposoby. A rotacja w firmie jest koszmarna nawet 5 osób na miesiąc. Zero normalności. Takiej chorej firmy nie znajdziesz w regionie.

@Błogo mi

@Błogo mi

Bardzo dużo złego zarzucasz firmie i właścicielom, czy rzeczywiście sytuacja w Novumplast Katarzyna Piesik jest aż tak zła? Musisz mieć na uwadze, że każdy wpis na forum powinien być prawdziwy i dokładnie zweryfikowany, np. kwestia mobbingu. "Nadgodziny nawet do północy", tzn. ile pracuje się tak mniej więcej w ciągu dnia? Powiedz proszę jeszcze w jaki sposób Ci właściciele wywierają presję psychiczną na pracownikach, bo i o tym wspomniałeś. Będę wdzięczny za Twoje wyjaśnienia.

DomyślSię

Przeważnie negatywne opinie górują w internecie gdyż pozytywnych nikomu się nie chce wystawiać - w tym wypadku pozytywnej wystawić nie można. Kierownictwo zgrywa burżujów mydląc oczy nowym budynkiem, świeżymi maszynami w rzeczywistości nieopłacane składki ZUS, spore zaległości w opłacaniu faktur przez co firma idzie na dno. Mistrzowie robienia pierwszego wrażenia - pierwsze spotkanie klasa i wysoki poziom który spada z każdym kolejnym dniem pracy. Firma przedstawiana jako rodzinna ale podejście do pracownika jak w (usunięte przez administratora). Zero dyskusji - jak się nie podoba zapraszamy po wypowiedzenie. Szef z zaburzeniami natury psychicznej oraz Szefowa która potrzebuje dziewczyn które wokół niej mają skakać - przynosić zakupy, odwozić dziedziczkę tronu ze szkoły etc. Pomimo braku premii w ogłoszeniach o pracę nadal występuje taki zapis jako benefit. Szef określa pracę jako „golden job” - jak tak wygląda złota robota to bardzo się cieszę, że już nie jestem tego częścią :) Praca na pewno nie dla osób o słabej psychice bo atmosfera pracy całej firmy w 100% zależy od humoru dwóch osób wymienionych powyżej. Z pozytywów zdecydowanie współpracownicy - hala, technolodzy, konstruktorzy, kontrola jakości - bardzo fajni ludzie. Ogólnie NIE POLECAM

@DomyślSię

Co tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Nie polecam nikomu

Mieczysław

O czym konkretnie mówisz? Dlaczego nie polecasz pracy w tym miejscu, chodzi o atmosferę, warunki płacowe, a może coś jeszcze innego? Twoja wypowiedź jest niepokojąca, jednak bardzo krótka. Może rozwiniesz ją nieco i tym samym lepiej opiszesz sytuację jaka obecnie panuje w Novumplast?

Ambroży

Pracowałem w narzędziowni jako frezer. Nie polecam. Pracownicy spoko. Kierownik najcięższy przypadek jaki w życiu spotkałem, gorszego nie mialem i pewnie już nie będę miał okazję spotkać. . Traktuje Cię z góry jak przedszkolaka który nic nie umie , debilne teksty i mania wyzszosci generalnie żenada. Rotacja ludzi mówi sama za siebie.

Karol
@Ambroży

Przyczyn rotacji pracowników może być wiele. To dlaczego dane osoby odeszły z firmy, jest ich sprawą indywidualną i nie powinniśmy wyciągać pochopnych wniosków. Być może od czasu, gdy nie pracujesz już w firmie, coś się w niej zmieniło na lepsze? Jak sądzisz, co mogłoby się zmienić, by w Novumplaście pracowało się lepiej?

Horacy
@Karol

Właściciele!!!! Słoma z butów a grają wielce wielmożne Państwo które zatrudniają pracowników jako sługusów i szoferów dla swojej córci Pańci ,,dziedziczki,,. Pan Sławek...filozof myśliciel i równie przykry koleś jak właściciele. Nie polecam

@Horacy

Postaraj się proszę nie używać danych osobowych osób trzecich na forum GoWork.pl. Takie publikacje nie są zgodne z aktualnie obowiązującym prawem i regulaminem serwisu. Czy jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam, jakie warunki pracy panują obecnie w Novumplaście?

Pablo 78

Jakie warunki pracy na cnc?

Darla

Wielkie dzieki. Ta odpowiedz to ratunek dla wielu, ktore juz zdążyly to przeczytac.

Zostaw merytoryczną opinię o Novumplast Katarzyna Piesik - Białe Błota

• Jak się pracuje w Novumplast Katarzyna Piesik?

Zobacz opinie na temat firmy Novumplast Katarzyna Piesik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Lawendowa 9
    86-005 Białe Błota