Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych Krasoń Józef Krasoń

NIP: 9690711455 REGON: 241499352

Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych Krasoń Józef Krasoń

Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych Krasoń Józef Krasoń

Filtruj opinie po kryteriach:

Co słychać w firmie Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych Krasoń Józef Krasoń w miejscowości Gliwice? Oczekujemy na aktualne info. Może znajdzie się pracownik, w firmie Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych Krasoń Józef Krasoń, który ma jakieś informacje?

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych Krasoń Józef Krasoń - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych Krasoń Józef Krasoń

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.