Moto-Leader Łukasz Dziewulski

Opinie o Moto-Leader Łukasz Dziewulski

ML

Pozdrawiamy konkurencje która nie ma pomysłu na merytoryczna rozmowę !

Grubson

nie szanują klienta, z dala od tej firmy

ML
@Grubson

Pozdrawiamy konkurencje ????

NIEEE

Porażka a nie firma ! Stanowczo odradzam !

Piotrek Pruszków

Stanowczo odradzam współpracę z tą firmą

Rafał Konin
@Piotrek Pruszków

Również nie polecam Moto Leadera

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Moto-Leader Łukasz Dziewulski na stanowisko Kierownik / sprzedawca - Warszawa Centrum? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Lukasz

Szanowny Panie który dodajesz tyle negatywnych opinii z kilku nazw w ciągu jednej godziny zachęcam do obejrzenia tego filmu: (usunięte przez administratora)

gall

Jedna z najbardziej niekompetentnych firm z jakimi miałem okazje współpracować. (usunięte przez administratora)ZAZNACZĘ RÓWNIEŻ FAKT IŻ REKOMENDUJECIE SIĘ JAKO BEZPOŚREDNI IMPORTER A JESTEŚCIE ZWYKŁYM POŚREDNIKIEM NIE POSIADAJĄCYM ANI JEDNEGO PLACU PRZEŁADUNKOWEGO W USA !!(usunięte przez administratora) Jest dużo innych firm na rynku, które wykonują należycie swoją pracę. Zdecydowanie odradzam jakąkolwiek współpracę (usunięte przez administratora)

@gall

Pozdrawiamy konkurencje :) oczywiście konkurencja napisana prze małe k nie byłą pomyłką. Czytając ten mściwy bełkot jest mi was ludzie żal... nie głupi powiedział, że tonący brzytwy się chwyta, ale żeby sięgnąć aż takiego dna ? :) Zastanówcie się czy warto "rzygać" taką nienawiścią, nie szkoda wam straconego czasu? przecież to i tak w niczym firmie nie zaszkodzi. Przypominam że karma jest suką i wróci ze zdwojoną siła. Pozdrawiam, mimo wszysto z wyrazami szacunku :)

Kaszub

Po kilku próbach skontaktowania z działem handlowym M-L odpuściłem sobie ponieważ nikt nie odbierał telefonu. Auto nie dostarczone na czas spóźnienie ok 3 tygodni. Auto ma dodatkowe uszkodzenia. Wg zdjęć z odprawy celnej nie było uszkodzeń. Po dostarczeniu auta pod dom zbite szyby tyl i przod oraz zarysowany dach. Oczywiście nikt nadal nie odbiera tel. Ciekawe czy podpiszą na maila. PORAŻKA!!! TRZYMAĆ SIE Z DALA

Zostaw merytoryczną opinię o Moto-Leader Łukasz Dziewulski - Repki

• Jak się pracuje w Moto-Leader Łukasz Dziewulski?

Zobacz opinie na temat firmy Moto-Leader Łukasz Dziewulski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moto-Leader Łukasz Dziewulski?

Moto-Leader Łukasz Dziewulski