Opinie o Teleserwis Paweł Borys w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Teleserwis Paweł Borys. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Teleserwis Paweł Borys o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleserwis Paweł Borys w Bielsko-Biała

Marek Nowy wpis

Witam wszystkich i ostrzegam przed Pawłem Borys, proszę uważać na niego nie dawać mu żadnych zaliczek pożyczek itp. to tak samo jakbyście wyrzucili te pieniądze w błoto,

Czy nowo zatrudnione osoby w Teleserwis Paweł Borys otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Renata Praska Bielsko

Nie piszę z punktu widzenia pracownika, tylko klienta, ale specjalnie tu, może więcej ludzi to przeczyta. OSTRZEGAM przed panem Borysem i jego firmą. Jest nierzetelny i niesłowny. Kilka miesięcy temu wziął od nad 10.000zł na zakup paneli słonecznych i do dziś nie mamy ani pieniędzy ani paneli....Pan Paweł obiecuje oddanie pieniędzy z dnia na dzień, po czym się nie pojawia. Naprawdę już brak nam sił. Pominę już fakt, że robotę robi z doskoku, razem z dwoma młodymi chłopakami, którzy później w większości pracowali sami...koniec końców zostawili robotę, swoje rzeczy i nierozliczone faktury......Chyba nie muszę nic więcej dodawać...

Lidia
@Renata Praska Bielsko

Ale te panele są już u Państwa tylko nie do końca zamontowane, tak?

Właściciel
@Lidia

Nie panele nie zostały dostarczone ponieważ sprzedający który mi sprzedawał okazyjnie panele nie dostarczył mi wymaganych dokumentów jak faktura zakupu certyfikaty itp. o czym poinformowałem panią Renatę zwrotu pieniędzy tez od sprzedającego nie otrzymałem z powrotem zostałem z panelami i falownikiem podszedłem do sprawy rzetelnie informując klienta o braku w/w dokumentów. Mogłem nic nie wspominać złoży panele i było by tyle w tym temacie ale ze zależało mi na tym żeby wszystko było ok. Ze względu ze sprzedający nie zwrócił mi pieniędzy bo nie zabrał paneli i inwertera z powrotem i przejściowych problemach finansowych zwrot pobranych pieniędzy wydłużył się w czasie. Oczywiście pieniądze zwrócę bo tak należy zrobić. Niestety czasem takie sytuację się zdarzają i dzisiaj byłem umówiony na zwrot 6000 zł ale klient od którego miałem otrzymać gotówkę poinformował mnie ze jutro zostawi na sklepi. Poinformowałem o tym fakcie tą panią ale niestety poinformowała mnie ze wystawi mi opinie negatywną na intrenecie. Fakt jest taki iż zwrot trwa już trochę czasu i każdemu mogą puścić nerwy. Proszę mi wierzyć ze mi też jest bardzo niezręcznie w tej sytuacji. Jedynie co mogę zrobić w tej sytuacji to przeprosić i zapewnić ze postaram się zwrócić jak najszybciej pobraną zaliczkę

R. Chełmecka Nowy wpis
@Właściciel

15 marca twierdził pan, że jak najszybciej odda pan zaliczkę,oddał pan połowę, a reszty jak nie było tak nie ma.....

Jo

Nie polecam Z usług pana Borysa nie ma zielonego pojęcia O robocie (usunięte przez administratora) klientów na pieniądze

Właściciel
@Jo

Szkoda że ukrywasz się jak szczur kanałowy pod pseudonimem JO i nie masz odwagi jawnie napisać no cóż zazdrość że ktoś sobie radzi boli cię widzę bardzo mocno

Klient
@Jo

Nie zgadzam się. Praca jest zrobiona dokładnie i na czas. Bardzo polecam tą firmę. Miła atmosfera panuje od strony właściciela. Podchodzi do pracy rzetelnie.

Barbara
@Właściciel

Jeeeezu chyba pp to jest anonimowe forum? Nikt nie ma obowiązku się podpisywać z imienia i nazwiska wiec jakby z czym masz problem xD

Właściciel Nowy wpis
@Barbara

Pani Barbaro jak ktoś pisze prawdę to się nie ukrywa pod jakimś JO i wiem kto to jest tej JO także niema o czym pisać i mam jakieś przeczucie ze pani też tu dzisiaj się nie znalazła przez przypadek pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Teleserwis Paweł Borys spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Teleserwis Paweł Borys - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Teleserwis Paweł Borys?

Zobacz opinie na temat firmy Teleserwis Paweł Borys tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleserwis Paweł Borys?

Teleserwis Paweł Borys
  • Jana Sobieskiego 105 lok. 104