Orzechowska-Bartosiewicz Janina Bar U Ganca Janina Orzechowska-Bartosiewicz

Adres: BIAŁKA37, 21-211 Dębowa Kłoda

NIP: 7121439299 REGON: 430488201

Orzechowska-Bartosiewicz Janina Bar U Ganca Janina Orzechowska-Bartosiewicz

Opinie o Orzechowska-Bartosiewicz Janina Bar U Ganca Janina Orzechowska-Bartosiewicz

Filtruj opinie po kryteriach:

Czy są jakieś nowe komentarze o zatrudnieniu panujących w przedsiębiorstwie Orzechowska-Bartosiewicz Janina Bar U Ganca Janina Orzechowska-Bartosiewicz w mieście Dębowa Kłoda?

Zostaw opinię o Orzechowska-Bartosiewicz Janina Bar U Ganca Janina Orzechowska-Bartosiewicz - Dębowa Kłoda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orzechowska-Bartosiewicz Janina Bar U Ganca Janina Orzechowska-Bartosiewicz

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
Nie bądź obojętny na problemy w firmie!
Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Radca prawny, członek korpusu służby cywilnej. Urzędniczka Ministerstwa Zdrowia.

Pracuje w Wydziale Kontroli Departamentu Ubezpieczenia Zdrowotnego, wcześniej kierowała Wydziałem Integracji Europejskiej w resorcie. O mobbingu wie wszystko – jako prawnik i niestety także jako ofiara. Jej historia to najlepszy dowód, że warto być odważnym. Pani Joanna pozwała Ministerstwo Zdrowia i wygrała proces w drugiej instancji. Sąd przyznał jej ponad 80 tys. zł odszkodowania a resortowi nakazał przeprosiny. Pani Joanna obecnie przygotowuje się do doktoratu z prawa. Tematem jej pracy będzie mobbing.