Opinie o Nuevo Group Daniel Trąbka w Dąbcze

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nuevo Group Daniel Trąbka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Nuevo Group Daniel Trąbka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - międzynarodowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nuevo Group Daniel Trąbka w Dąbcze

Oleksyi Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie dwa lata. Otrzymałem możliwość zrobienia prawa jazdy na kat. C. Pan Daniel dał mi busa bym jechał odebrać rodzinę na granicę Rumuńską gdy zaczęła się wojna. Rozstaliśmy się w bardzo dobrej atmosferze, bo szukałem pracy bliżej domu. Oby zawsze spotykać na swojej drodze takich ludzi i firmy. Serdecznie dziękuję i polecam!

Tomasz

Serdecznie polecam ta firmę. Pracuje w niej od 5 lat. Tabor jest stałe wymieniany, pracuje tam dajna grupa spedytorów i istnieje indywidualne podejście co do wymagań i możliwości pracownika.

Kierowca Nowy wpis
@Tomasz

Indywidualne podejście co do wymagań? Nie ma tak opcji ,tu nie liczy się pracownik tylko pieniądze dla Pana Daniela Zero szacunku dla kierowcy, czas pracy wykorzystywany do maksimum, a nawet ponad ,tachograf się nie liczy masz być i koniec.Płaca strasznie niska jak na zakres obowiązków.Oprócz kierowcy musisz też być magazynierem i mechanikiem

Skok Nowy wpis

Nie polecam brak szacunku do kierowców tylko jechać auta to były nowe 3lata temu teraz to szroty wszystko wyjechane kasa od kilometra lub 370zl dniówka i 14000tys miesiecznie

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Nuevo Group Daniel Trąbka? Pojawiło się ogłoszenie na Praca.gov.pl 20 listopada

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Nuevo Group Daniel Trąbka spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
SO

Pan Daniel obciąża kierowcę bo ma dwóch świadków z firmy gdzie był rozładunek. Nie liczą się fakty w dzisiejszych czasach wszędzie monitoring , ale pan Daniel wierzy obcym niż swoim kierowcą. Krótko wszystko jest dobrze jeśli grasz dla niego, gdy przestaniesz jesteś wrogiem. Kolejny (usunięte przez administratora) w ,,Polskim Transporcie'' te (usunięte przez administratora) nie wiedzą co tovtransport. Pamiętam zawsze słyszałem tylko że auto musi jechać i to się liczy. Obecne ogłoszenie 10000-14000 zjazd co tydzień ???? powiem tak 8500 to max jeśli nie robisz weekendów. Dziękuję. UWAGA!

Brak szacunku do pracownika. Pan Daniel jest the best mechanik kierowca spedytor 10 w 1.(usunięte przez administratora)

Okoko
@Marek

To jest prawda pan który wszystko wie.

Bożena
@Okoko

To chyba dobrze jak tam jest osoba z taką wszechstronną wiedzą, co? Dobrze się pracuje dzięki temu? No ale wracając do pierwszej części zdania kolegi wyżej - o co chodzi z tym brakiem szacunku, czym się to niby przejawia?

Łukasz
@Bożena

Szacunek właściciela do pracownika to w tej firmie podstawa. Pracowałem tam 2,5 roku i zawsze ze wszystkim można było się dogadać, a i pomoc rożnego rodzaju tez można było otrzymać. Zawsze będę polecał i do dziś mam kontakt. Pozdrawiam

Sylwia
@Łukasz

Super, że masz takie dobre doświadczenie z firmą. 2,5 roku pracy to coś można powiedzieć już na ten temat. A z zarobków byłeś zadowolony? Myślę, żeby aplikować do firmy i zastanawiam się nad tą kwestią. Przybliżysz ją trochę?

Wszystko
@Bożena

Osoba która zna się na wszystkim jest bardzo ciężka do współpracy.

Perykles
@Łukasz

To dlaczego tam już nie pracujesz skoro jest tak the best

Pracuje od trzech lat w tej firmie i polecam bardzo serdecznie! Uczciwe podejście do pracownika, którego traktuje się jak człowieka a nie jak maszynkę do zarabiania pieniędzy...

Zostaw merytoryczną opinię o Nuevo Group Daniel Trąbka - Dąbcze

• Jak się pracuje w Nuevo Group Daniel Trąbka?

Zobacz opinie na temat firmy Nuevo Group Daniel Trąbka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nuevo Group Daniel Trąbka?

Nuevo Group Daniel Trąbka
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 104A
    64-130 Dąbcze