Opinie o Artur Drzymała Międzynarodowy Transport Drogowy w Poznań

Artur Drzymała Międzynarodowy Transport Drogowy
4 3 9 5 1
Pytanie Nowy wpis

Czy w Artur Drzymała Międzynarodowy Transport Drogowy zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

TakNie
Były pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Z tego co mi wiadomo a na pewno za chwilę odpisze szef tej firmy to miesiąc czasu daję próbę ale daj sobie spokój z tą firmą będzie obiecywał teraz na forum złote góry

Były pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Tak jak pisałem wcześniej ale nie może ten człowiek się z tym pogodzić że firma jest do niczego i usuwa namiętnie wpisy to nie hejt to prawda pytać okolice Poznania wszystkiego się dowiecie

Iwo Nowy wpis

@Były pracownik Można się dowiedzieć, że firma jest ok! Takie opinie są również w internecie!

TakNie2
pracowityczłek

Ważne, że to bardzo dobra firma. Można zarobić jak się tylko chce pracować!

Tak4Nie6
Kris

Jeżeli chodzi o ogłoszenie to na pewno nie ma weekendów wolnych weekend dla mnie się zaczyna w piątek i kończy w poniedziałek 7:00 rano a w tej firmie przyjeżdża się przeważnie w sobotę rano lub po południu a wyjeżdża 4:00 rano poniedziałek jeżeli chodzi o pracę to dużo załadunków i rozładunków kabotaży przerzutów

Tak21Nie3
Drzymała Team
@Kris

Szanowny Panie LR, pracując ponad rok zdarzyło się Panu wrócić z trasy może trzy razy w sobotę, z reguły jak wyjeżdżał Pan we wtorki. W 95% wracał Pan w piątki. Proszę nie wprowadzać swoimi subiektywnymi opiniami w błąd. Podejmując pracę w naszej firmie, "przewędrował" Pan przedtem już kilku pracodawców i o każdym miał Pan podobną, jak nie gorszą opinię. Podejrzewam, że o kolejnym pracodawcy będzie Pan wypowiadał się podobnie za jakiś czas. Podziwiamy, że przy tak negatywnym nastawieniu nie rozwiązał Pan umowy o wiele wcześniej i wytrzymał Pan za tak "marne pieniądze" przy "pracujących weekendach" ponad 14 miesięcy. Przymusu pracy w Polsce nie ma, a w ofertach na stanowisko kierowcy można "przebierać jak w ulęgałkach". O sposobie rozwiązania przez Pana umowy o pracę nie wspomnę. O szantażowaniu nas ewentualnymi donosami także nie będę się rozpisywać. To był pierwszy taki przypadek w naszej 30-letniej historii i wszyscy odetchnęli, że się skończył. Pomimo Pana postawy i braku odwagi, aby swoje opinie firmować prawdziwym imieniem i nazwiskiem, a nie pseudonimem "Kris", życzymy wszystkiego dobrego i znalezienia pracy, która wreszcie Pana w pełni usatysfakcjonuje. Kandydatom na stanowisko kierowcy w naszej firmie chcemy przekazać, że zdajemy sobie w pełni sprawę z faktu, że praca kierowcy jest trudna, okupiona rozstaniem z rodziną na kilka dni w tygodniu, niemniej jest to cena za wyższe zarobki. Rozumiemy to tak bardzo dlatego, że właściciel firmy, przez wiele lat ją wykonywał i rozumie jej dobre jak i trudne strony. Bardzo szanujemy naszych Pracowników i doceniamy ich codzienny trud. Posiadamy system nagród za staż pracy, nagrody roczne oraz system corocznych szkoleń prowadzonych przez specjalistów z zakresu Ustawy o czasie pracy kierowcy. Uważamy, że każdemu z Was to się należy za ciężką i rzetelną pracę. Do Waszej dyspozycji dostępny jest całodobowy telefon do specjalisty, który pomoże Wam podczas kontroli policji, ITD i innych służb podczas wykonywania zadania transportowego zarówno w kraju jak i zagranicą. Bardzo dbamy o atmosferę i pozytywne relacje w zespole. Bywają jednak przypadki, że nie każdy potrafi zrozumieć specyfikę firmy i się do niej dostosować. Jest to rzecz naturalna w każdej branży. Wtedy należy się w sposób cywilizowany i kulturalny rozstać, mając na uwadze dobro obydwóch stron. Serdecznie zapraszamy wszystkich kandydatów do pracy na stanowisku kierowcy w naszej firmie. Opinię najlepiej wyrobić sobie na własnym doświadczeniu. Gwarantujemy stabilną i spokojną pracę, szacunek i zrozumienie dla Waszych potrzeb i emocji. Łączymy pozdrowienia - Pełnomocnik Drzymała Team

Tak10Nie7

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Kris

Pracowałem w firmie ponad rok takie firmy jak pracuje od kilku lat jeszcze nigdy nie widziałem i mam nadzieję że już nigdy nie zobaczę (usunięte przez administratora)każdy jak chce niech się 3 razy zastanowi czy podjąć tam pracę Nie dość że zła atmosfera to jeszcze pieniądze słabe za tą pracę jeżeli chodzi o weekendy jeżeli komuś pasuje wracać w sobotę i wierzę w poniedziałek i traktuję to jak weekend to OK bo dla mnie Weekend zaczyna się od piątku a kończy w poniedziałek

Tak24Nie3

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal oczekujemy na nowe informacje, ponieważ wątek o warunkach w firmie Artur Drzymała Międzynarodowy Transport Drogowy w mieście Poznań nadal nie ma opinii.

Zostaw opinię o Artur Drzymała Międzynarodowy Transport Drogowy - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie