Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Trans-Stal Arkadiusz Skotarczakja Invest Arkadiusz Skotarczak w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Trans-Stal Arkadiusz Skotarczakja Invest Arkadiusz Skotarczak, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Trans-Stal Arkadiusz Skotarczakja Invest Arkadiusz Skotarczak o rekrutacji.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Trans-Stal Arkadiusz Skotarczakja Invest Arkadiusz Skotarczak w Bydgoszcz

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pracownk

aktualnie, kilku byłych pracowników złożyło przeciwko właścicielowi pozew do sądu za wieloletnie nieopłacanie składek do ZUS

Izabela
@Pracownk

To kiedy pracownicy się dowiedzieli o tym że ich składki były niespłacone? :O ZUS nie ścigał?

Ilona Nowy wpis
@Pracownk

I jak sprawy się rozwijają?

Pracownk Nowy wpis

Co do faktu kiedy pracownicy dowiedzieli się to chyba od razu . AS wytłumaczył ,że tak naprawdę to nic dla nich się nie zmienia ponieważ i tak składki nawet nie wpłacone przez pracodawcę liczą się dla pracownika jako opłacone bo to państwo je uzupełnia. Gorzej jest kiedy AS nie wykazywał ich wcale albo zaniżał podstawę do ich wyliczenia. Dlatego kilku byłych prac. wniosło przeciwko niemu sprawę do sądu. Bo jak nie ma nic wykazanego to żadna emerytura się nie należy.

Ilona Nowy wpis
@Pracownk

Wiadomo jak te sprawy w sądzie się rozwijają na dzień dzisiejszy?

Pracownik Nowy wpis
@Ilona

Pani Ilono , trudno coś konkretnego się dowiedzieć od Magdy ale , często jest wzywana do sądu i na policję. Z tego co wiem to Marek z Belmy rozwija temat i A.S. ma nowe sprawy karne. Przybywa spraw gospodarczych ale o nich powinnaś wiedzieć.

Pracownk

Pani Katarzyno, nie wiem dokładniejak przebiegała sprawa ale domyślam się. A.S. otrzymał kilka dużych dofinansowań na kilka milionów. Faktem jest ,że miał zadłużenia wobec ZUS a taka osoba nie może otrzymać dofinansowania . Wg mnie AS występował do ZUS o rozłożenie zaległości na raty. ZUS zgadzał się na to ale stawiał warunek aby ten opłacił część zaległości . AS nie płacił nic a pismo warunkowe przekazywał komisji werafikacyjnej jako dowód na uregulowanie zaległości. Przy " dobrej woli " komisji AS otrzymywał pieniądze i dalej otrzymuje chociaż nie takie duże . A dalej nie tylko nie płaci zaległości ale nawet nie wykazuje jakie składi powinien odprowadzić za pracownika co jest już dużym problemem dla niego. Po to właśnie AS posiada tyle firm by przerzucać koszty i generować je w jednej firmie by potem ją likwidować a z nią zadłyużenia. Oczywiście to są moje obserwacje i domysły bo nie pracuję w księgowości i na niej się nie znam. Ale swoim cwaniactwem AS i naciąganiem potrafi niszczyć ludzi ,którzy tracą przez niego duże pieniądze.

Pracownk

A.S. to krętacz, potrafi tak manipulować ZUS-em ,że nie płacąc składek zusowskich za pracowników otrzymywał nawet kilkumilionowe dotacje. Od państwa i unijne. Pomimo iż zgodnie z wyrokiem sądowym XV Gzd 164/19 nie ma prawa prowadzenia żadnej działalności gospodarczej na własny rachunek i w spółkach zajmować kierowniczych stanowisk A.S cały czas naciąga swoich pracowników .I nie tylko. Pracownicy będą mieli duże problemy ponieważ po ogłoszeniu bankructwa oficjalnie on już nic nie posiada.

Katarzyna
@Pracownk

Serio tak zmanipulował? Jak niby to zrobił? Aktualni pracownicy są wgl tego stanu rzeczy świadomi?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Trans-Stal Arkadiusz Skotarczakja Invest Arkadiusz Skotarczak? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik działu spedycji USA (bez doświadczenia)
Bydgoszcz
Carolina Logistics Eu Sp. z o.o.
(2 opinie)
logo firmy Pracownik produkcji-od zaraz
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
(72 opinii)
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. C+E
Bydgoszcz
FreshQ Transport Sp. z o.o. Sp. K.
(13 opinii)
logo firmy Doradca klienta
Bydgoszcz
Pan Materac Wizjo Sp. z o.o.
(10 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Jan

Pracowałem długo ale miarka się przebrała.Wynagrodzenia długo po wypłacie, nie płacony ZUs od lat.szkoda gadać.Plajta firmy

Jakie informacje Ciebie interesują ? Większość jego działalności ma raczej charakter oszukańczy i przestępczy, zwłaszcza dotyczy to odpadów ! Radzę omijać szerokim łukiem.

Nie wiecie czy ktoś ma jakieś nowe info na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Trans-Stal Arkadiusz Skotarczakja Invest Arkadiusz Skotarczak w mieście Bydgoszcz? Czekamy na newsy od pracujących, każdy komentarz jest na wagę złota!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Trans-Stal Arkadiusz Skotarczakja Invest Arkadiusz Skotarczak - Bydgoszcz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Trans-Stal Arkadiusz Skotarczakja Invest Arkadiusz Skotarczak?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Trans-Stal Arkadiusz Skotarczakja Invest Arkadiusz Skotarczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Trans-Stal Arkadiusz Skotarczakja Invest Arkadiusz Skotarczak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Niklowa 4
    85-453 Bydgoszcz
  • NIP: 9670983653 REGON: 091639889

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.