elijot

Krosno

Opinie o elijot

sxz

salmo, mam wrażenie, że niektórzy nie mają zielonego pojęcia jak robić biznes a pouczają innych. Szefostwo tutaj też za mocno nie wspiera

sam

2 lata pozniej..... Galeria ma sie swietnie,(usunięte przez moderatora)nikogo nie wykonczyl,rotacja najemców znikoma a (usunięte przez moderatora) pewnie wciąz handluje na bazarze...

Cuba

Ceny za wynajem tragicznie wygórowane. pan(usunięte przez moderatora) wykończy drobnych kupców ( najemców) poprzez zmyślnie skontruowane umowy które wykluczają rezyganację z wynajmowanego lokalu jesli nie znajdzie się innego właściciela lokalu lub podnajęmcy. Jeśli Twój interes pada i tak musisz zapłacić co miesięczny wynajem a w Eliocie w Krosnie jest tragiczny. Juz teraz niektóre sklepy zapowiadaja swój upadek ponieważ podpisały umowy bezwględnie wymagające od pierwszego najemccomiesiecznych płatności czynszu( niebagatelna suma od 5 tys-od małego stoiska wzwyż). Tylko kilka dni,możę miesiąc lub dwa dzieliElioatas od upadku.

Zostaw opinię o elijot - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie elijot