Opinie o Sławomir Urzędowski Livello w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sławomir Urzędowski Livello. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sławomir Urzędowski Livello o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sławomir Urzędowski Livello w Kraków

Czy Sławomir Urzędowski Livello oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Livello Nowy wpis

Pracownicy mają umowę o pracę.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Sławomir Urzędowski Livello?

Livello

Trzeba być odpornym na czarny PR. Być ponad tymi wszystkimi pieniaczami i spokojnie robić swoje.

Janusz Nowy wpis
@Livello

Dobra rada tylko pewnie nie każdy umie się tak wyłączyć podczas pracy. A jak tutaj płacą? Jesteś zadowolony? Podałbyś mi widełki finansowe żebym wiedział czy warto aplikować.

Livello Nowy wpis
@Janusz

Nie mam teraz potrzeby, żeby zatrudniać pracowników. Z tą ekipą która jest ogarniamy wszystkie zlecenia. Życzę powodzenia i wytrwałości.

Współpracuję z firmą Livello od killu lat. Pan Urzędowski wykonuje dla mnie montaże mebli kuchennych. Sprawnie, szybko , profesjonalnie. Bez zarzutu. Mogę tylko polecić.

Klient

Muszę się włączyć do dyskusji. Wszyskim, którzy tu piszą różne rzeczy powiem tak- Zamówiłam kuchnię z dużej sieciówki z montażem. Montaż przebiegł sprawnie w miłej atmosferze. Panowie doradzili parę rzeczy , wybrnęli z kilku kłopotów typu krzywe ściany, rury i inne niespodzianki w sposób rewelacyjny. Byłem więcej niż zadowolony. Mili , uprzejmi i z piczuciem humoru. Dwa dni i kuchnia stoi i jest piękna. Dopracowana perfekcyjnie. Na protokole zauważyłem nazwisko montera. Myślsłem że ma same opinie pozytywne. A tu coś takiego. Ja mogę powiedzieć tyle że jestem bardzo zadowolony. Poleciłem i będę polecać usługi tej firmy. Nie bardzo mnie interesuje co zawalił kiedyś. U mnie było wszystko super.

Zdzisław
@Klient

Zmień sobie podpis "Kliencie" bo nawet nie wiesz że podpisane pracownik :) Czyzby to pisał z rozpędu ktoś z firmy e nieeeeeee no nie możliwe :)) Po prostu nie wiedziałeś jak podpisać Klient :)))))

@Klient

Panie Sławek, jak Pan zmieniasz profil z Livello na klient to musisz Pan też zmienić podpis z pracownik na klient albo na kandydat albo były pracownik. Wtedy będzie brzmiało bardziej wiarygodnie:))))))))))))))))))))))))))) Pozdrawiam:) Sławek: ale to przecież nie ja !!! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

@Zdzisław

Plew pan sobie chwasty w swoim kamienistym ogródku zamiast się udzielać z dobrymi radami. Za dużo czasu na bezrobociu?

@Zdzisław

Nie dosc ze neblig nie skonczyl to jeszcze Musik Go instruowac jak na sie podszywac pod klientow. Czy to nie komedia?? ????????????????

@Beata

W sumie to mam gdzieś co tu wypisujesz . I co wypisują inne zj.by Traktuję to w kategori rozrywki. Śmiać mi się chce z was , bo w żaden sposób nie jesteście w stanie mi zaszkodzić.

@Klient

Dzwoniła Goździkowa ze Stalowego, że szpryca poszła aż przez okno. Tak się zdenerwował jak mu tu ktoś udowodnił, że się pod klientów podszywa. I teraz administracja nie wie czy to sprzątać na rachunek czy w ramach świadczenia usług- no w sumie to ciężko powiedzieć. A ja zawsze mówię: po co ma bąk siedzieć w pupie niech polata po chałupie:)

@Klient

Klient, niezły z Ciebie gagatek :)

@Klient

Chyba zaraz będą wyzwiska znowu od Liwendy:)

Beata

No, wiem dlatego powtarzasz to nieustannie. Ale do Ciebie nikt tu nie pisze. Huston mamy problem. :))))))

@Livello

Powtórz jeszcze kilka razy bo nie zapamiętałeś :)))

@Zdzisław

Beatka, on już zaczyna w to wierzyć:))))) Komedia:))))

@Klient

Rzeczywiście, patrzyłem przez Google earth, widać nawet z satelity jak nakupił. My się w domu już tarzamy po dywanie ze śmiechu, :)))))) i sąsiedzi też :))))))))

Zbigniew
@Jacek

Jacek brawooooo... słuszna uwaga

@Zbigniew

Brawoooo klakier!

@Zdzisław

Co piszę to moja sprawa. I jak się nie podoba to twoja rzecz. Nie moja. A napisałem to co chciałem.

@Klient

Jak to nie wiesz? Przecież po tobie sprzątali i całą elewację i chodnik.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sławomir Urzędowski Livello? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Dam pracę.
Klient

Tym niezdecydowanym proponuję przeczytać sobie post z 2014 roku na stronie murator na temat "Pana Urzędowskiego"- odnośnik poniżej (usunięte przez administratora)

@Klient

Rozumiem, że jeden i ten sam klient od 2014 do 2021 bezpodstawnie oczernia Pana S to nawet logiczne :))))

@Klient

Od 2018 nie produkujemy mebli. Logiczne?

Livello

No wiem, że nie jesteś zbyt bystra. Można z tym żyć. (usunięte przez administratora)

Jacek i Monika

Bardzo byliśmy niezadowoleni. Nie skończył, powyzywał tak jak tu na forum. Dokładnie to samo w rzeczywistości. Zwykły farmazon. Po kościółkach chodzą, barką po wiśle pływają z grupami modlitewnymi, modły odprawiają a takie rzeczy ludziom robią. Meble nieskończone, sprawa już zgłoszona. Omijać szerokim łukiem. Głupoty wypisuje że ma ileś tam zamówień, parsknęliśmy śmiechem jak to zaczęliśmy czytać. Jak by mu nie robiło różnicy co ludzie piszą to by tu nie siedział w każdy dzień. Jak najdalej od typa bo taki fajny, ale jakoś cały świat nie może się na nim poznać. Ludzie go w Krakowie palcami wytykają a jedyne na co go stać to wyzwiska i wulgaryzmy- taki poziom.

@Jacek i Monika

Miałem nie pisać , ale na takie coś nie wypada. Panie Ambrożkiewicz. Czy ja chodzę do kościoła czy nie to nie twoja sprawa. Możecie się śmiać ze swoją żoną paskudą. A pamiętasz jak wysyłałeś mi wezwania do zapłaty na kilkadziesiąt tysięcy. Bo w swoim chorym umyśle wymyśliłeś sobie że to legalne. A wtedy ja byłem u adwokata i na Policji i w prokuraturze. U wiesz co usłyszałem? Że to zwykła lichwa jest. Tak . Lichwa. Jesteś człowieku lichwiarzem. I ciesz sie że tego nie ruszyłem dalej. Bo może byś teraz pierdział za kratami. A twoją paskudę jakiś wiejski głupek by teraz posuwał. Rozumiem że od pięciu lat nie możesz żyć normalnie. To chyba cecha zrytego umysłu. Za gorąco masz na tej swojej garkuchni? I jaka zaczepka taka odpowiedź.

@Jacek i Monika

I czytajcie ze zrozumieniem. Nie zamówień tylko montaży . A to różnica. Może nie dla ciebie bo jesteś za mało inteligentny żeby to zrozumieć

Jacek i Monika
@Jacek i Monika

Ale oczywiście, że nigdy nic z tego co on tu wypisuje nie miało miejsca. Robi to po to żeby namotać jak najwięcej. Tak jak ktoś tu wcześniej pisał, namota ile się da tak żeby już nikt z tego nic nie wiedział. Omijać szerokim łukiem.

@Jacek i Monika

jasne że nie! A co powiesz? Że jesteś takim oszołomem? Swojego się nie widzi co?

livello
@Jacek i Monika

szkoda że nie można zamieszczać tu zdjęć . Wszyscy by zobaczyli jakim jesteś kłamcą!

Beata

Jak najdalej od tego typa

A niby dlaczego?

@Beata

potwierdzam, jak naaaajdalej. Ja korzystałam i nigdy więcej. A wdawanie się z tym typkiem w przekomarzanie nie ma sensu. Wieczne odbijanie piłeczki: dziś boli mnie głowa, wczoraj bolała mnie d__a, tydzień temu miałem wypadek itd. Rok czasu robił mi szafę i jest nie zrobiona. Od razu do UKS tak jak zrobił jego były klient z Niepołomic. Samo to jak pisze do byłych klientów już chyba o czymś świadczy.

@Beata

Jak by to ze teraz robi składanki miało coś do rzeczy:) odwracanie kota ogonem tak jak zawsze, a telefon odbiera od nowych klientów no bo czemu miałby od nich nie odbierać. Nie odbiera od tych co im wisi kasę- no chyba proste. Co mnie obchodzi ze dziś składa meble z ikei jak u mnie kuchnia nie skończona była pare lat temu i ile takich ludzi jak ja jest jeszcze.

@Beata

A od ciebie ttm bardziej!

@Beata

I jak najdalej od ciebie. Do tej pory nie mogę się wyleczyć . Zadbaj o higienę . Umyj się chociaż!

Livello

A wiesz gdzie mam twoje światłe myśli? Uważaj żeby ci zwieracze nie puściły od śmiechu.

@Livello

Ale z puszczania zwieraczy to Ty jesteś znany. Ja do klientów nie opowiadam jak to miałem w zeszłym tygodniu rzadkość 10%.

@Livello

Takie te wasze teksty trochę bez polotu, coś śmiesznego napiszcie. No ale jak nie ma tego to się nie da tamtego.... i tylko wyzwiska pozostają:)

@Klientka

A u Proboszcza już byłaś?

@Bogdan

O jak cudownie że ty masz polot. I to i tamto. Człowiek spełniony! Tylko w głowie coś ciągle szepce- napisz, napisz... Idź ty chłopie do lekarza

Klientka

Proszę sobie poczytać jak traktują klientów, to będzie najlepszym komentarzem.

@Klientka

Livendo się podszywa pod klientów i pisze pozytywy albo chcąc pokazać klientów piszących negatywy w złym świetle wypisuje głupoty i przeklina. Uważajcie.

@Klient

Livendo może tak. A jak chcesz pisać o Livello to już wcześniej proponowałem. Naucz się nazwy. Jak się nie podoba to leć się pożalić do mamusi.

Livello

Skoro brak ci słów to podpowiem. Żale możesz wylewać wszędzie. Niewiele mnie to obchodzi. Jak zrobiliście tu sobie kącik wzajemnej adoracji i płaczecie że się wam nie podoba to po prostu wypad i tyle.

@Klientka

Klientów traktuję z szacunkiem. Oszołomów co swoje frustracje tu wylewają mam głęboko w poważaniu.

Uważamy uważamy . I się z ciebie śmiejemy

@Klientka

Do Klientki- Tak, ja się na szczęście uwolniłam. Wreszcie. Nie polecam. A na zaczepki Liwendo niech Pani nie reaguje bo to motłoch.

@Klientka

Do klientki- Tak jak Ania pisała, nie reagować na ich zaczepki. A mogą nóżką tupać. Będą robić wszystko żeby sprowokować, zero reakcji drogie Panie. Boguś jesteś tam>?

@Ania

To masz szczęście. Jesteś wolna. Nareszcie! Następna której się strony do wylewania żali pomyliły

Darek
@Klientka

Czytam czytam i co? Forum dyskusyje dla niepełnosprawnych umysłowo

Piotrek
@Klientka

Ja się miałem zapytać o to jak się tam pracuje, ale po tym co tu przeczytałem chyba sobie podaruję. Żegnam

@Piotrek

Pracuje się dobrze. Tylko miewa się czasami do czynienia z idiotami. Więc sobie daruj jak nie chcesz być później obsrywany przez bandę frustratów których jedyną ambicją jest pisanie tutaj.

Piotrek
@Klientka

No właśnie na odwrót. Ja widzę, że jedyną ambicją tej firemki jest obsrywać klientów. Myśmy na Ty nie przechodzili więc się b_ucu kultury naucz i sobie nie pozwalaj. Ktokolwiek pisze te zaczepne odpowiedzi to jest podpisane pracownik więc zakładam że reprezentuje firmę. Widzę że ktokolwiek nie pier_dnie to już komentarz ze strony firmy.

Zdzisław
@Darek

Najbardziej pełnosprytne te Lawendy

@Piotrek

Osobiście cię koleżko nie obraziłem, ale widzę że u ciebie kultura to słowo zupełnie nieznane. Cóż , jeśli sam jesteś .... uderz w stół a nożyce się odezwą. Znasz? I piszę na ty , bo jeśli miałem to po tej odpowiedzi zupełnie nie mam do ciebie szacunku. I nawet jakbyś dopłacał to bym cię nie zatrudnił.

@Piotrek

I nigdy z takim burakiem na Ty bym nie przeszedł.

@Zdzisław

Leć do ogrodniczego to sobie zobaczysz jak wyglądają lawendy. Bo chyba nie za bardzo kumaty jesteś.

@Livello

Na razie to z Ciebie się śmieje pół Nowej Huty jak to czyta:) A najbardziej chyba wujek Jerzyk pzdr

@Klientka

A to ciekawe. Wujek Jerzyk? A kto to taki?

@Klientka

Kończę to pisanie. Nie mam na to czasu ani ochoty. A wy tu kiście się w swoich frustracjach, złościach. Powodzenia

Jak najdalej od tego paprocka. Ja skorzystałam i do dziś żałuję. A w te farmazony o oddawaniu pieniędzy i nie dotrzymaniu terminu to chyba tylko dziecko uwierzy, nie wdawać się z nim w dyskusję tylko od razu na policję.

Leć! Na co czekasz?

@Anna

Aniu, nie zwracaj uwagi na te ich odpowiedzi bo przecież wiadomo o co tu chodzi. Kompletnie olewaj.

@Anna

Tak Aniu jak Beatka napisała, oni Ci będą robić wycieczki osobiste albo kłamstwa o oddawaniu pieniędzy :) Przecież jak ktoś chce oddać to oddaje i tyle, a nie wypisuje że chciał. Albo się martwią co Ty robisz w swoim wolnym czasie- bo to ich największa sprawa. A g_wno ich to obchodzi. To jest taki poziom, że nic sensownego nie potrafią napisać. Poemat na pół strony ale treści zero. Tak jak prokurator powiedział nie reagować na ich przekupo-podhalotargowe zaczepki, do nich nikt tu nie pisze. Zero komentarza, a oni sobie mogą nawet nóżką tupać. Beatko bierz Zdzisia i przychodźcie do nas- grilla robimy:)

@Boguś

Boguś. Jacy oni? Ty w ogóle wiesz o kim piszesz?

Boguś . Portal randkowy to nie tu bałwanie

@Anna

Oj Aniu,to całe Livello chyba popuściło :)))

Beatka
@Boguś

Boguś, nie reaguj, to taki poziom:) Nowa Huta- to czego się spodziewasz?

@Beatka

A Beatka to skąd? Nowa Huta be? Jaką wiochę Beatka reprezentuje?

@Boguś

Człowieku. Nic nie wiesz. Niczegi nie rozumiesz. Po co zabierasz głos? Firmy ci się pomyliły , albo masz umysł nieskażony rozumem. Zresztą szkoda mi czasu na dyskusję. Wszystkie te idiotyzmy zostały zgłoszone do usunęcia. Żegnam

@Anna

Ależ proszę bardzo! Leć na Policję. I do Prokuratury też radzę. Nie zapomnij o Proboszczu! A na koniec proponuję odwiedzić lekarza, bo najwidoczniej leki ci się skończyły.

@Beatka

Beatko, temu Lawendo chyba się wydaje że ktoś tu do nich pisze :))

@Bogdan

A ja sądzę, że te ich "kulturalne odpowiedzi" dają najlepszy obraz rzeczywistości :) Niech sobie każdy sam wyrobi zdanie, żeby nie musiał potem się bawić w pisanie postów w internetach.

@Bogdan

Nie Lawedo tylko Livello. Zaproś Beatkę na kawe i sobie poplotkujcie. Bi to nie jest miejsce na takie rozmowy. A jajk jesteś jakiś niedorozwinięty i nie wiesz gdzie jesteś to zapytaj kogokolwiek mądrzejszego. Nie będzie trudno.

@Ania

Nie ich. Tylko moje. I chyba nie wiesz o kim piszesz. I słuszna myśl wyszła z twojej głowy. ( można?) Jak nie masz swojego normalnego życia tylko musisz tu zamieszczać jakieś durne posty to współczuję.

Boguś

No wiesz Aniu każdy widzi co jest i niech sobie wyrobi zdanie. Normalnie to by się pewnie powydzierali bez ładu i składu, ale że do monitora się nie da (a kto wie, może się wydzierają do monitora:) no to wypisują wszystko co do głowy przyjdzie, a to o jakiś biurach matrymonialnych, a to wyzywają, a to odwracają kota ogonem, a to żeby ich nie wyzywać jak ich nikt nie wyzywa i tak w kółko :) (usunięte przez administratora)

Beatka

Tylko nie za wysoko. Żeby ci te twoje malutkie klejnoty nie świeciły.

Livelli

Z głupkiem zawsze jest śmiesznie albo strasznie.

Livello

Jeśli chcesz się podszywać pod firmę , którą oczerniasz to naucz się chociaż jej nazwy tłuku

Livello

No tak. Zawinęliśmy się. Ha ha ha ha Ktoś tu za dużo pije i ma majaki

@Boguś

Oczywiście że ja tego nie pisałem, nie potrafili nawet sobie zmienić podpisu (to całe Lawendo), przecież tam widać że to pracownik pisał, ja takich słów nie używam. Podszywają się pod kogoś a potem piszą że ktoś się podszywa. Widziałem te ich nieskończone mebelki. ani mebli nie potrafią zrobić ani kultury nie mają za grosz. Jak się idzie do ludzi to pasowałoby mieć choć trochę kultury, jakoś się potrafić zachować. Do wypisywania głupot się nadają no bo do czego więcej.

@Bogdan

Boguś, spływa to po nas, niech się kiszą na kupie. Każdy widzi co jest. Ale ludzie niech wiedzą.

@Boguś

Tak. Bierz Zdzisia i wbijaj na grilla. Nie zapomnij wziąć husteczek, żeby sobie wytrzeć łezki jak będziecie ryczeć ze złości jak wam źle na tym świecie. I jak bardzo martwicie się o innych . Proponuję założyć kółko różańcowe i klepać w kółko do rana . Będzie cudowny, udany grill Jak się nie podobają odpowiedzi .... to ...mam to gdzieś.

@Bogdan

Boguś jełopie. Po pierwsze nie chodzimy po ludziach. Po drugie. Nie wiesz o kim piszesz. Po trzecie zabawny jesteś z tą swoją niewiedzą. Po czwarte -jak piszesz w liczbie mnogiej to od razu widać, że nie masz pojęcia o firmie. Bo to jednoosobowa działalność. A po piąte mam to z tyłu co o mnie myślisz i piszesz, bo nic o mnie nie wiesz. Nigdy nie widziałeś i bredzisz coś na mój temat.

@Beata

A niech wiedzą! To może powiedz kiedy i jak ci zepsuliśmy meble? Bo do czterech lat nie robię mebli dla klientów indywidualnych. Ja się z tego śmieję. I nie jesteś w stanie zrobić niczego co by mnie w jakikolwiek sposób dotknęło. Ty się kusisz w swojej sfrustrowanej chorej głowie. Jak się nie podoba to po prostu żyj sobie spokojnie i nie musisz narażać się na moje odpowiedzi. A będą takie jakie ja chcę. A nie jak Tobie się podoba

@Anna

AHa i chciałem napisać, że byliśmy bardzo niezadowoleni.

@Bogdan

Twoją opinię mam głęboko gdzieś. A do czego ty się nadajesz? O kulturze będziesz pisać? Ha ha ha ha

@Anna

Chyba bardzo by chcieli udawać zadowolonych, a coś mi się zdaje że nie do śmiechu im teraz:))))))))))) No znowu tam się napraszają. te Lawindo.

@Bogdan

Zdaje ci się. Dobrze powiedziane. Zdaje ci się.

Ja się uwolniłem od typka i polecam to wszystkim którzy mogą mieć z nim do czynienia.

Livello

A to bardzo ciekawe. Bo zatrudniam jedną i tę samą osobę od lat. To może szerzej coś napisz , bo mi się wydaje typku że coś bredzisz"były pracowniku" albo masz gościu nierówno pod sufitem.

Klient

W 2020 roku firma Livello otrzymała certyfikat. "Rzetelna Firma" Do sprawdzenia w KRD Wszystkim którym się to nie podoba firma Livello życzy zdrowia, radości z życia i wesołych Świąt.

@Klient

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) To jest najlepszy komentarz :)

@Klient

A co mnie to obchodzi jak za meble zaplacilam i nie skonczone.

@Klientka

Ludzie. Ujadacie jak małe pieski z pianą na pyskach . Chce wam się? Wszystkie sporne sytuacje wynikły albo z braku współpracy i wygórowanych wymagań, lub szukania dziury w całym. Oczywiście nie mówię , że nie zawaliłem terminu. Ok . Zdażało się. Pracuję w branży od dwudziestu lat i dalej będę. Mam mnóstwo zadowolonych klientów i paru ujadaczy , którzy od lat nie mogą pogodzić się , że jeszcze pracuję. Doskonale wiem kto pisze te negatywy i mam to gdzieś. Chyba że ujawnię kilka nazwisk? Wtedy możemy pogadać na temat szklanych frontów i uchwytów. Bo komuś nie starczyło wyobraźni jak mówiłem , że będą pękać. Poza tym wszystkie zaliczki jakie otrzymałem wystarczały na częściowe pokrycie kosztów materiałów. A meble może i nie skończone , ale za ćwierć ceny. Niejednokrotnie proponowałem zwrot kosztów. Kto pisze że byłem w sądzie jest idiotą. Lub chce po prostu mnie oczernić.Nigdy nie miałem takiej przyjemności. Ta osoba która się ode mnie uwolniła??? Ciekawostka. Od lat zatrudniam jedną i tą samą osobę. A poza wszystkim - nie współpracuję już od 2018 z klientami indywidualnymi. Więc możecie dalej ujadać. Niech piana nie zchodzi z pysków. Żałosne to jest , ale rozumiem iż umysły skażone nienawiścią tak muszą.

Dostałam namiary na firmę Livello Urzedowski Sławomir od znajomej której ta firma montowała kuchnię. Powirzyłam P.Sławkowi 2 montaże i jestem wiecej niż zadowolona. Kuchnie piekne! Terminowo bez żadnych problemów. Śmiało mogę polecić dalej.

Marzena
@Anna

Ja też mogę śmiało polecić. Wszystko ok. Na najwyższym poziomie.

Iwona
@Marzena

A ja nie mogę polecić i nie polecam.

klientka
@Marzena

Ja też nie polecam!

@Anna

tak tak tak, tak tak tak ;)

Mich 78

Pracowałem u p.Urzędowskiego od stycznia 2016 przez 1,5 roku. Warunki pracy ok. Dobra pensja. Umowa o pracę. Żadnych dziwnych sytuacji. Gość uczciwy. Bardzo wymagający. Nie można odstawić fuszerki. Firma godna polecenia. Michał

@Mich 78

Ale w jaki sposób od 2016 jeśli firmę założył w styczniu 2018 ??? :::::))))))))))))))))))))))))) i tyle są warte te pozytywne komentarze :)) pisane z adresu SU :)

Sławek

Firma Livello od maja 2018 zmieniła profil działalnosci. Nie robimy mebli na zamówienie. Zajmujemy się tylko montażem. Ten rodzaj usług nie wymaga zaliczkowania! Wpisy z 2020 o pobraniu zaliczki czy nie wykonaniu jakiś zleceń są próbą oczernienia firmy Livello. Wpis o sprawie na policji jest wyssany z palca. Podejrzewam ze pisze to jedna i ta sama osoba z którą mieliśmy zatarg. W tym przypadku nie była to wina firmy Livello lecz nieuczciwość tej osoby. Firma Livello dysponuje setkami pozytywnych wpisów w protokołach montaży. Nr do firmy jest ogólnie dostępny w Internecie . Zawsze można to sprawdzić. Livello.

@Sławek

@Sławek

A z kim on nie miał "zatargów" ??? Miał już nawet takiego klienta który go podał do UKS i potem sobie chodził po sądach, ale i tak musiał zapłacić. Przecież tam są ciągle jakieś problemy. Nikt nikogo nie denuncjuje jeśli jest wszystko ok, tego chyba nie trzeba tłumaczyć :)

@Klientka

Popieram w całej rozciągłości :)

Człowiek porażka,

Klient

Tym niezdecydowanym proponuję przeczytać sobie post z 2014 roku na stronie murator na temat "Pana Urzędowskiego"- odnośnik poniżej Muratordom (usunięte przez administratora)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Sławomir Urzędowski Livello?

Livello

W tym momencie firma Livello nie szuka nowych pracowników. Niemniej wymagane jest doświadczenie stolarskie.

Najpierw niech sobie Pan Sławomir narzędzia porządne kupi))

@Livello

Nie szuka i nie będzie szukać:) Ludzie przestańcie się wygłupiać:)

Wiecie może czy w Sławomir Urzędowski Livello szukają chętnych na staż?

Klient

Jak pracownik sobie sam zapłaci to na pewno:) Ludzie przestańcie się wygłupiać przecież gołym okiem widać że te pytania piszą osoby z jego otoczenia. Już widzę ten wianuszek chętnych do pracy u niego:))))

Bożena

Witam, jakie są godziny pracy w firmie Livello? Czy są jasno określone czy robi się tyle w ile skończy się konkretne zlecenie? Czy praca jest ciężka? Czy kobieta ma szansę na zostanie pracownikiem i czy sobie w takiej roli poradzi?

Klient

Tym niezdecydowanym proponuję przeczytać sobie post z 2014 roku na stronie murator na temat "Pana Urzędowskiego"- odnośnik poniżej https://forum.muratordom.pl/showthread.php?52866-MA%C5%81OPOLSKA-bia%C5%82a-i-czarna-lista-wykonawc%C3%B3w/page160

Zostaw merytoryczną opinię o Sławomir Urzędowski Livello - Kraków

• Jak się pracuje w Sławomir Urzędowski Livello?

Zobacz opinie na temat firmy Sławomir Urzędowski Livello tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sławomir Urzędowski Livello?

Sławomir Urzędowski Livello
1.2/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Os. Osiedle Stalowe 11 lok. 19
    31-921 Kraków