Opinie o Ekskluzywne Wnętrza Marcin Klapczarek w Jarocin

counter
1 1 23 5 1
Kolejna oszukana

Przyłączam się do wszystkich zamieszczonych tu opinii. To oszust i naciągacz. Domaga się zaliczek na towar i cotygodniowych zaliczek za pracę po 1000 zł - a przyjeżdża na kilka godzin w tygodniu i dalej ma czelność wołać swoje 1000 zł. Towar ma jedynie "pobrać" z hurtowni, a potem za ten towar wystawia fakturę na firmę niejakiej Mileny Kaczmarek z 23% VAT-em. Jego kwoty netto są oczywiście wyższe niż kwoty brutto w hurtowni. Robi z ludzi idiotów. Jeśli otrzymaliście faktury na materiały na 23% VAT (to bezwzględnie niezgodne z prawem) proszę napiszcie tu. Czas, żeby tym panem zajął się poważnie sąd i ukrócił jego proceder.

Klient

Ja zostałem (usunięte przez administratora) zamówiłem panele zaliczka poszła a paneli nie ma na początku pan odbierał telefony i niby sprawdzi w domu co z zamówieniem a później przestał odbierać.Polecam wszystkim oszukanym zgłoszenie sprawy na policję jeśli będzie więcej osób może coś się uda zrobić.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Ekskluzywne Wnętrza Marcin Klapczarek? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

poszkodowany Nowy wpis
Klient

radzę nic nie zamawiać u tego pana, to (usunięte przez administratora) i kłamca, niestety zamówienie skończyło się zawiadomieniem policji!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 132 dni.

Czy można liczyć w Ekskluzywne Wnętrza Marcin Klapczarek na prywatną opiekę medyczną?

Jaroslaw Nowy wpis
Klient

Naciągac na VAT, kombinuje z faktura. Nie wywiązuje się w terminach. Drzwi dostałem z brakiem fabrycznym. Całkowita lipa. Brak kontaktu. Osób poszkodowanych zapraszam do kontaktu krip.serwis@gmail.com

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ola
@anonim

Nie doczeka pan się ani paneli ani zwrotu gotówki- RADZE IŚĆ NA POLICJĘ! To jest (usunięte przez administratora) i dziwię się ze jeszcze ma jakiekolwiek zlecenia.(usunięte przez administratora)!!

Iwona
@Ola

Pani Olu jak się można z Panią skontaktować?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 251 dni.

Czy Ekskluzywne Wnętrza Marcin Klapczarek zatrudnia studentów?

Kolejna oszukana

@Kolejna oszukana

Dołączam proszę o kontakt

Użytkownicy czekają na odpowiedź 352 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Ekskluzywne Wnętrza Marcin Klapczarek?

Jaroslaw

Prosze uwazac na ta firme. Wspolpraca konczy sie w sadzie.

@Jaroslaw

Dzień Dobry jak się z Panem skontaktować od kiedy Pan czeka na zamówienie ???

Asia

(usunięte przez administratora) to łagodne określenie. Kłamie, (usunięte przez administratora) nie dotrzymuje słowa, terminów. Kupuje tańsze materiały, a wystawia fv na droższe. (usunięte przez administratora) na VAT, pieniądze każe przelewać na konto matki lub innych osób albo rozliczenie w formie gotówki. Żeruje na ludziach, a sam jeździ na wakacje. Czas ukrócić nielegalne działania tego pana i jego pseudo firmy. Wszyscy pokrzywdzeni i (usunięte przez administratora) zapraszam do kontaktu - adrenalina14@wp.pl

@Asia

Wysłałam maila, Monika

Każda wypowiedź się liczy! Napiszcie co wiecie o zatrudnieniu w firmie Ekskluzywne Wnętrza Marcin Klapczarek w miejscowości Jarocin, czekamy na wieści.

@Administrator

jak mam się skontaktować ??? też jestem poszkodowana :(

Patryk

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje fachowców? Jakieś dodatkowe informacje byłyby mile widziane.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 583 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Anonim

To (usunięte przez administratora) i krętacz !!!!!! Nie dotrzymuje terminów, (usunięte przez administratora) na jakości materiałów, zostawia po sobie (usunięte przez administratora) Co innego mówi, co innego robi. Unika kontaktu, nie dotrzymuje słowa Pieniądze za pracę każe przelewać na konta matki, zastanawiam się czy swoją pseudo firmę prowadzi legalnie. NIE POLECAM !!!!!!!

Maria

Człowiek nieodpowiedzialny, nie wywiązuje się z umów, nie wykonuje pracy na czas... Wiekszość czasu w pracy spędza na paleniu papierosów i piciu piwa wystarczy zrobic niezapowiedzianą wizyte :) OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

abc
 Rekomendacja

(usunięte przez administratora) Osoba niekompetentna .Nie wykonanie pracy na czas.Kasują za droższe materiały a kupują tańsze.Omijać !!!!!!!!!!!!!

Adam

od 20 grudnia 2018r. brak kontaktu , pieniądze zapłacone z góry przelewem a przesyłki nie ma. Moje sugestie dla Ekskluzywne Wnętrza Marcin Klapczarek: nie polecam tego sklepu

Zostaw merytoryczną opinię o Ekskluzywne Wnętrza Marcin Klapczarek - Jarocin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad