Paweł Stachnik Taxi Osobowe

Adres: Pachońskiego 32 lok. 35, 31-223 Kraków

NIP: 9451126191 REGON: 350941734

Paweł Stachnik Taxi Osobowe

Opinie o Paweł Stachnik Taxi Osobowe

Jakim pracodawcą jest przedsiębiorstwo Paweł Stachnik Taxi Osobowe w miejscowości Kraków? Napisz szczerze co myślisz o tej firmie i pomóż innym podjąć decyzję czy starać się tutaj o zatrudnienie.

Zostaw opinię o Paweł Stachnik Taxi Osobowe - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paweł Stachnik Taxi Osobowe