Opinie o Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski w Gryfice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski w Gryfice

Johnny

I'm sorry, I got the wrong company and posted this comment by mistake

Johnny

Right. Me too. They are scammers. Warning!

Orzech1977

Bardzo dobry kontakt i szybkie załatwienie sprawy. Duża pomoc przy zakupie - polecam sprzedawcę"

Marcin20k

Polecam z czystym sumieniem. Bardzo dobry kontakt, po jakimkolwiek pytaniu od razu był telefon z odpowiedzią. Widać profesjonalizm. Wszystko zgodne z zamówieniem, nawigacja w bardzo dobrym stanie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
danield 3

Świetny kontakt ze sprzedawcą, początkowo sprzęt przydał taki który nie pasował do auta ale bez najmniejszych problemów sprzedawca był gotowy do wymiany sprzętu. Sprzęt działa Jak należy. Sprzedawcę polecam "

Kornik84

Dobra firma . Wszystkie zamówienia super szybko załatwiłem. Polecam

Clijent Allegro

"Bardzo dobry sprzedawca, polecam każdemu, zgodność z opisem w 100%, natomiast kontakt ze sprzedającym w bardzo dobrym stopniu."

GLIK

Obsługa na najwyższym poziomie.

Oldentica

"10/10, polecam!"

Hanna
@Oldentica

A piszesz jako pracownik czy klient? :D Super by było poznać więcej szczegółów :P

IPC75

"Radio działa bez zarzutu, wygląd tak jak opisał sprzedający w stanie perfekcyjnym. Kontakt i obsługa na najwyższym poziomie. Można śmiało polecić sprzedającego."

Wojciech

Niesamowita firma , zamówiłem rnse-e led fakt czas oczekiwania coś około 3 tygodni ale warto jednostka w stanie idealnym, paczka przyszła perfekcyjnie zapakowana , kontakt bardzo dobry Pan Piotr odpisuje w nocy o północy , nie ma się co zastanawiać jak ktoś szuka konkret sprzętu to polecam jak najbardziej .Dziękuje i pozdrawiam Pana Piotra .

Dorota
@Wojciech

Dość długi ten czas oczekiwania, zawsze taki jest czy był jakiś powód że aż tyle to trwało?

@Dorota

Sprzedający miał zaznaczone w aukcji że trzeba poczekać około 3 tygodni więc liczyłem się z tym , po odebraniu paczki do dziś mega pełne zadowolenie jednostka perfekcyjna polski język aktualne mapy stan techniczny perfekt ja jestem bardzo zadowolony ????

@Dorota

Na końcu słownik się wkradł ze znakami zapytania ????jak chcesz rns to nie ma się co zastanawiać . Pozdrawiam

Jurek

Udana transakcja . Szczerze polecam ta firmę

ZACK

"Produkt zgodny z opisem. Wszystko w najlepszym porządku. Gorąco polecam. Dziękuję."

Elunia

"Bardzo polecam tego sprzedającego. Profesjonalna obsługa, miły kontakt. Szybka dostawa. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. "

Generał

Potwierdzam , na zamówiony sprzęt trzeba trochę poczekać , ale warto bo stan perfekcyjny i cena bardzo dobra.

Litwinek

szybka profesjonalna dostawa. jestem zadowolony

Biały

Polecam firmę z bardzo dobry kontakt i ludzkie podejście do problemu

Kora

Profesjonalna szybka obsługa.

Wasyli

SUPER SUPER SUPER OBSŁUGA I FIRMA

Holand

"Produkt w sam sobie dobrej jakości, wygląda jak nowy a do tego starannie i dobrze zapakowane radio. Wysyłka hiperszybka do Holandii. Polecam sprzedającego "

Zostaw merytoryczną opinię o Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski - Gryfice

• Jak się pracuje w Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski?

Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski
1.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Niepodległości 60a lok. 12
    72-300 Gryfice