counter
1 6 108 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Czy pracownicy Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Wawrzyn 19886 Nowy wpis
Klient

Wszystko ok . Super kontakt ze sprzedającym. "

ukol Nowy wpis
Klient

Przesyłka zgodna z opisem , "graj" śmiga aż miło. Polecam"

TakNie2
Marek Nowy wpis

Bardzo dobra firma

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Marlena

Szczerze polecam firmę

Kijek

Kontakt pierwsza klasa! Sprzęt zakupiony również! Polecam "

Włosu

Obsłużyli mnie należycie . Szczerze polecam

Moko

Firma bardzo profesjonalna . Polecam dla wszystkich którzy szukają oryginalnych fabrycznych nawigacji

Marta

Polecam firmę . Bardzo mi pomogli

Mento

Fajna ekipa. Choć trudne czasy pomagają jak mogą.

Haks

Same pozytywy o firmie mogę tylko powiedzieć . Pomoc na każdym etapie zamówienia i wsparcie techniczne po . Polecam szczerze .

Darek

Firma godna polecenia dostałem spory rabat na nawigacje i dobry gratis do zamówienia

Darek

TakNie1

This company has scammed me 600 € I bought a discover pro MIB2 and never sent me the product or returned the money. SCAMMERS

Haks

Zamówione radio nawigacja dostarczona szybko, ku mojemu zdziwieniu dotarło w sobotę, porządnie zabezpieczone, stan salonowy, bardzo młody rocznik radia, po weryfikacji oprogramowania i map wszystko zgodne z opisem i na dzień dzisiejszy sprzęt bezobsługowy i działa o niebo lepiej niż wcześniejsze wersje RNS-510, dodatkowo wsparcie po zakupowe co dodatkowo zaskakuje.Oczywiście Polecam tą firmę.

VW fan

Świetne ceny i bardzo dobrej jakości sprzęt mają ci panowie z ITS . Polecam chłopaków również za miłą obsługę

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 108 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

tomek

Jak ktoś chce temu Panu sprzedać cokolwiek przez internet to nie zgadzać się na wysyłkę za pobraniem. TYLKO PRZEDPŁATA na konto. Poniosłem koszty związane z wysyłką za pobraniem a pan Kwiatkowski stwierdził że żona znalazła tańszy ozonator. Gościu handluje tymi ozonatorami i chciał tylko pozbyć się konkurencji na allegro bo sam ma BARDZO DROGO. Oczywiście nawet nie liczę że dostanę zwrot pieniędzy za poniesione koszty. POLECAM OMIJAĆ(usunięte przez administratora)SZEROKIM ŁUKIEM. Takim życzę żeby ich interesy padły jak najszybciej bo nie potrafią grać uczciwie.

Fil

Super kontakt ze sprzedającym (odbiera lub oddzwania), pełna informacja techniczna dot. produktu, podłączenia oraz porównania z innymi produktami w ofercie i doboru właściwego urządzenia. polecam"

Zostaw merytoryczną opinię o Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski - Gryfice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad