Opinie o Osino Paulina Osinkowska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Osino Paulina Osinkowska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Osino Paulina Osinkowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Osino Paulina Osinkowska w Warszawa

Dusia Nowy wpis

Dwa lata temu firma prowadzila rekrutację na stanowisko senior graphic designera i wówczas stawka jaką podali w ogłoszeniu to między 6000 a 10 000 pln brutto. Wydało mi się to spoko kwotą, więc chciałabym podesłać portfolio przy kolejnej okazji. Te górne widełki są możliwe do osiągnięcia jeśli ma się odpowiednie doświadczenie? No i w jaki sposób przebiega rekrutacja. Spodziewać się zadania testowego czy w zupełności wystarcza im portfolio?

Nikt jeszcze nie wypowiadał się o pracy w firmie Osino Paulina Osinkowska w mieście Warszawa. Czy znasz może jakieś newsy o tej firmie?

Urszula Frankowska Nowy wpis

17 lipca tego roku miałam przeprowadzony zabieg makijażu permanentnego brwi ,  przez Paulinę Osinkowska ,posiadam zdjęcia z każdego etapu tego makijażu ,po miesiącu ,zaczął znikać a po 1,5 nic już z niego nie zostało nic ,złożyłam telefoniczne reklamacje ,pani Halinka zarzuciła mi zła higienę i ze musiałam brać jakieś leki mimo ze wypełniłam formularz przed zabiegiem ,i to jest już drugi mój taki makijaż więc wiedziałam jak postępować ,otrzymałam nowy termin po wielu pyskówkach z sekretarka na 27 listopada to prawie 4 miesiące po pierwszym zabiegu ,a przecież poprawka powinna odbyć się po max 3 tyg ,i tak zaczęly mnie panie ignorować ,1500 zł wpłata na konto bez faktury lub rachunku ,i potwierdzenia ,niestety nie doszło do poprawki ,bo koronawirus pomógł nie zrealizować tego zadania

Halincia Nowy wpis

Firma toleruje mobbing. Osoba zarządzająca przoduje w braku kultury i ma poważne braki w wychowaniu i wtkształceniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Osino Paulina Osinkowska - Warszawa

• Jak się pracuje w Osino Paulina Osinkowska?

Zobacz opinie na temat firmy Osino Paulina Osinkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Osino Paulina Osinkowska?

Osino Paulina Osinkowska
  • Al. Aleja Wyścigowa 4A lok. 131
    02-681 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042