IMPEL Food Hygiena Sp. z. o.o.

Starachowice

Opinie o IMPEL Food Hygiena Sp. z. o.o.

Mati

Banda[usunięte przez moderatora] oszołomy. Biorą ludzi na zlecenie i wywalają kiedy chcą. Lipa lipa LIPA. Jeżeli ktoś ma wybór to niech nie idzie do tego SYFU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o IMPEL Food Hygiena Sp. z. o.o. - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMPEL Food Hygiena Sp. z. o.o.