Opinie o CMS Diamed Ewa Pyszkowska w Zabiele

CMS Diamed Ewa Pyszkowska
3 4 9 5 1
NIE POLECAM Nowy wpis

NIE POLECAM TEJ FIRMY ZERO PROFESJONALIZMU KARETKI W NAGANNYM STANIE I MOŻNA TAK W NIESKOŃCZONOŚĆ PRACOWNICY NIEKOTRZY BEZ ŻADNEGO PRZESZKOLENIA.

Pytanie Nowy wpis

Wiecie czy w CMS Diamed Ewa Pyszkowska szukają chętnych na staż?

Odpowiedz Nowy wpis
@Pytanie

Tam szukaja caly czas kogos bo ludzie nie chcą z nimi pracować wystarczy nawet pojeździć po szpitalach w Lubinie choćby na Jaczewskiego i porozmawiać z ratownikami pielegniarzami na temat tej firmy oni wiedzą dużo na jej temat bo też tam pracowali

Tak1Nie
Kasia

Tak opinie piszą pracownicy co zostali zwolnieni z pracy za źle wykonywana prace i stosunek do niej. Pieniądze wypłacane, szefowa wymagajaca, oraz rzetelna. Jestem zadowolona i polecam współpracę.

TakNie6
@Kasia

Dwa miesiące temu minął termin płatności faktury. Pani pracodawca nie raczy się skontaktować ani w ogóle odebrać telefonu. Zero kontaktu z firmą. Niestety polubownie nie da się dogadać. Nasza współpraca wyglądała obiecująco, niestety wszystkie plotki o pracodawcy się potwierdziły i nie polecam w żaden sposób z tą firmą współpracować

Tak5Nie
Oj Czaruś Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse
@Kasia

Pracownicy bez przeszkolenia pracowałem tam dwa lata na początku jak najbardziej wszystko fajnie pieniądze na czas po półtora roku domagania się o wyplate nie wspomnę już o dodzwonieniu sie do ludzi którzy ta firmę prowadzą nawet nie napisze że do szefostwo bo nie zasługują na takie miano. Co jeszcze mogę napisać o tej firmie, napewno to że niektórzy ludzie pracują tam bez żadnego przeszkolenia i pojęcia o czym kolwiek. Nie polecam!!! A I pani Kasiu sam się zwolniłem w dniu 07.2019 haha i pani też radzę bo pieniędzy do tej pory nie zobaczyłem i nie tylko ja a dzwonić można do upadłego A jedyne co to smsy o treści "Nie mogę teraz odebrać proszę o SMS" albo " Nie mogę teraz odebrać oddzwonię wkrótce".Z pozdrowieniami dla Czarusia

Tak1Nie
Oszukany

Firma nie płaci faktur za wykonaną usługę. Zero kontaktu z właścicielami. Nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile i telefony. Nie polecam kontaktu z tą firmą.

Tak7Nie
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Drum

Firma słup, stworzona na osobę trzecią celem uniknięcia spłacenia wierzycieli.Nie polecam...

Tak7Nie

Czekamy na nowe wieści odnośnie firmy CMS Diamed Ewa Pyszkowska w mieście Zabiele, bo nie ma sprawozdania od Was!

Zostaw opinię o CMS Diamed Ewa Pyszkowska - Zabiele

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie