Peachy Plugs Maria Szerafin

Lublin

Peachy Plugs Maria Szerafin

Opinie o Peachy Plugs Maria Szerafin

Natalia

Nie zawsze jest wszystko z górki, czasami niestety idzie pod górę.

@Natalia 14.09.2018 19:54

Good day I would appreciate your partnership in a project that will benefit you,details will be disclosed to you once i receive your reply concerning this project. Kindly get back to me for explanations on this address: Regards. Michael Koffi Adu michaelkoffiadu82@gmail.com

girl03

Miałam problem aby się z nimi skontaktować pisałam na wszystkich mediach społecznościowych oraz mailach i nic a paczki nadal nie dostałam a minęły 3 tyg.

Anneswall
@girl03 21.06.2018 08:13

w regulaminie mają do 60 dni mi przyszła paczka po miesiącu i była ok

@girl03 21.06.2018 08:13

Mam podobną sytuację. Czy otrzymałaś zamówienie?

@anonymous 14.08.2018 09:38

Przesyłki idą z Chin, wiec może to długo potrwać. Ja dostałam swoje bluzki po ponad miesiącu

Natalia

Szkoda, że na forum dla pracowników piszą jedynie klienci. Warto starać się o pracę w firmie?

anonymous

Zamówiłam bluzkę cztery miesiące temu. Do tej pory tj. 08.07.2018r. nie otrzymałam zamówionej bluzki. Do firmy nie można się dodzwonić, ponieważ telefon jest wyłączony oraz nie odpisują na e-maila.

Marchewka
@anonymous 08.07.2018 12:48

Zawiadamiasz policję czy coś?

Właściciel
@anonymous 08.07.2018 12:48

Witam, prosimy o kontakt mailowy. Na maile odpisujemy na bieżąco, a w przypadku zamówień zagubionych zwracamy pieniądze klientowi.

Alicja

Czy firma potrzebuje pracowników? Może coś wiecie?

Gabi

Zdecydowanie za długo czeka się na przesyłkę!

Zostaw opinię o Peachy Plugs Maria Szerafin - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Peachy Plugs Maria Szerafin