Sasel Polska

Toruń

Opinie o Sasel Polska

beznadziejne zarzÄ?dzanie firmy. [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] ludzi straszenie zwolnieniem

ODRADZAM.... STANOWCZO ODRADZAM - DUŻY [usunięte przez moderatora] - NIE UMIEJĘTNOŚĆ prowadzenia rozmów z klientami, przez co klienci odchodzą - Nie umiejętność prowadzenia spraw logistycznych, przez co klienci odchodzą. - brak wsparcia od strony managera, ponieważ z wykształcenia jest.... [usunięte przez moderatora] ( to prawda) - [usunięte przez moderatora] przypisuje sobie projekty CAD które wykonali inni. - wprowadzenie umów lojalnościowych.

Zostaw opinię o Sasel Polska - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sasel Polska