zakłady Przemysłu cukierniczego Otmuchów

Otmuchów

Opinie o zakłady Przemysłu cukierniczego Otmuchów

anonimek

wycieczki sa naprawdę rewelacyjne!!! nie chodzi tu w żaden sposób o alkohol, ale o zabawę. Chwila oddechu! co do nowego systemu płac- te punkty i sposób w jaki są przyznawane [usunięte przez moderatora]żeby to określić to naprawdę brak słów. zobaczymy jaki skutek te oceny przyniosą! ktoś kto lepiej zyje z mistrzem i niejedną flaszkę z nim wypił to dostanie wiecej punktów??? to wszyscy zaczniemy pić :-( tragedia!!! nikt nie wytłumaczył na czym ta punktacja ma polegać! mało tego ktoś kto pracuje w jednym miejscu nie musi znać sie na innych rzeczach - jak np. kobieta pracująca na pakowaniu- nie musi znać obsługi czy naprawy maszyn. a juz dostała mniej punktów. porażka!

Zostaw opinię o zakłady Przemysłu cukierniczego Otmuchów - Otmuchów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zakłady Przemysłu cukierniczego Otmuchów