Opinie o Eltel Networks w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eltel Networks. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eltel Networks o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks w Olsztyn

Karolo12

długo trwa rekrutacja? ciężko się dostać?

Bleu
@Karolo12

Trwa standardowo

gogol
@Karolo12

jak sie znasz na fachu to nie ale musisz byc dobry i miec pojecie o tym co robisz

Zidani
@gogol

nie no, to oczywiste dosyć

majk
@Zidani

a umowa jest o prace, czy jakas inna?

gogol
@majk

oczywiscie, ze o prace

watson

nie jest źle

SZERLOK
@watson

To pewnie zależy jak dla kogo, ale dla mnie tez nie jest źle.

Heh
@SZERLOK

no to faktycznie Szerlok z ciebie..

Ryszard

Atmosfera jest dobra w pracy? Jaką umowę podpisuje firma na początek?

ołdipi.
@Ryszard

często w trasie, specyficzna praca ale do atmosfery samej w sobie nie mam zarzutów i umowa o pracę

yetiu
@Ryszard

Chłopaki są w porządku ale nie wszyscy jak w życiu

Majro
@yetiu

no tak, nie ze wszystkimi sie dogaduje, ale atmosfera spoko, zlego słowa na chłopaków nie powiem

misz

OK

marko
@misz

aleś się rozgadał

Gienek
@marko

No a co ma mówić, chyba jasno się wyraził mimo wszystko ??

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eltel Networks odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
bin

ile w ogóle jest tych wszystkich oddziałów eltelowskich w Polsce?

zzz
@bin

Nie jestem pewien w sumie, 4?

jackiechan
@bin

a po co ci to info tak w ogóle w sumie??

Młody elektromonter

Jeżeli chodzi o oddziały budowlano/liniowe to są Olsztyn, Rzeszów i Toruń

Witek

kogo szukają na Olsztyn aktualnie?

Quasi
@Witek

Przeglądnij sobie oferty na stronie to się dowiesz

@Quasi

ale właśnie w ofertach nie widziałem, zeby było wyszczególnione na jakie miasto dane ogłoszenie

Quasi
@Witek

Bo źle patrzyłeś, przecież stoi jak byk po ukośniku przy danej ofercie

jakjest

Znalazłeś?

@jakjest

tak

hehe
@Witek

Brawo, to musiało być trudne

@hehe

Oj tam nie szydź

Młody elektromonter
@Witek

(usunięte przez administratora)chcących robić za 3800 brutto :)

Felek

Nie wiem czemu, ale nie mogę dodać odpowiedzi do poprzedniego komentarza... W każdym razie chciałem się zgodzić z @Jack. Nie pracuję tu zbyt długo, ale na tyle, żeby móc się wypowiedzieć odrobinę. Ja osobiście nie mam większych problemów z firmą, wręcz mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. Nie mówię, że jest idealnie, bo znalazłoby się coś do poprawki, ale mi odpowiada, jednak nie każdy musi się ze mną zgodzić.

porsz
@Felek

ja tam sie nawet z toba zgadzam

pq
@Felek

mysle, ze jest więcej takich jak ty, ale z reguły wypowiadają się ci, którym coś nie pasuje standard

@Felek

Ja tam mam problem taki że po wszystkich zmianach (pensja +delegacja) straciliśmy 2 tysiace

@Monter

Zapewne ta obniżka wynagrodzenia zostanie zrekompensowana premią roczną.

@Piotr

Haha, najważniejsze że dobry humor nie opuszcza.

Perkoz

To chyba dobrze?

@Perkoz

No tak A na poważnie to premie rekompensuje jeden miesiąc A co z pozostałymi

Antykorpo

Korpoludki... całe szczęście że Zarząd lubi tenisa , a nie np koszykówkę bo wtedy (usunięte przez administratora)miały by problem. Jesli zarzad to czyta , ma ostatnią szansę się opamietać. Jest dla kogo, tu jest wszystko, lojalni pracownicy z wiedzą i doświadczeniem.

antylogika
@Antykorpo

tacy lojalni wspaniali pracownicy który cisną po nich na goworku. (usunięte przez administratora)

@antylogika

Lojalność jest w pracy każdy zawsze dawał z siebie 100% jak trzeba było zostać dłużej też się dogadywaliśmy. Teraz po tych nowych stawkach pensja w dół o 1 tyś drugi tysiąc straty na przeprowadzce z baraków na hotel. Nie narzekał byś?

Monter

Nic tylko zwolnić się i przyjąć na nowo

Monte
@Monter

Czasy sie zmieniły nie mowie ze mnie cieszy że zarabiam tyle co nowy ale takie czasy. Żeby wyciągnąć z domu jednego z drugim trzeba mieć przebitkę na rynku i tak to wygląda nie tylko w Eltelu tylko wszędzie. Przynajmniej naszym dzieciom jest lepiej. A skoro mówisz, że nic tylko zatrudnić się jeszcze raz to chyba nie jest tak źle

Monter

A już szczytem chamstwa jest ogłoszenie o pracę z podanymi wyższymi zarobkami niż dali starym pracownikom.

monter
@Monter

(usunięte przez administratora) Jak w reklamie nowi maja lepiej.

oioik

no i już wiadomo. Eltel w polsce na sprzedaż.

@oioik

Może, ktoś wreszcie zauważy przesyt w stanowiskach dyrektorskich. (usunięte przez administratora)

zzz

dokładnie tak, byle by skorzystać na pracowniku, mam nadzieję, że nowy nabywca zacznie od audytu(usunięte przez administratora)

Rex
@oioik

Skąd to wiesz? Jaka sprzedaż? Kiedy?

Yyy
@Rex

na intranecie są wiadomości, ale też np. puls biznesu o tym pisze. pytanie tylko kto nas kupi i kiedy - Luboń sprzedali z dnia na dzień.

Monter

Nie rozumiem tego co tu sie dzieje, "rynek pracownika" ludzie walczą o podwyżki a w tej firmie drastyczne obniżki zarobków. Nowe stawki wzięte z kapelusza. STRAJK!!!

on
@Monter

Niech roboty staną na wszystkich liniach i stacjach - do dzieła Panowie.

@Monter

Pracownicy połączmy siły i walczmy o swoje prawa.

Zażenowany

Masakra jakaś. Pensje tak niskie, że się w głowie nie mieści. Zamiast wypłacania nadgodzin wystawiane jest wolne nie płatne. Nowy system płacowy śmiech na sali. Pracownicy wyjeżdżający w teren zarabiają 2500 zł czyli mniej niż przed zmianą. Za to dyrektorzy będą dostawali więcej. Jak można płacić pracownikom ryzykujacym życiem, pracującym na wysokościach 100 m takie pieniądze? Nie będę wspominac jak liczone są awarię bo od tego można dostać zawału. Jak tak dalej pójdzie to zostaną tylko Ci, którym zostalo nie dużo do emerytury i muszą przeczekać, a młodzi pracownicy odejdą. Ciekawe jak sobie poradzi firma bez pracowników. Z dyrekcja nie można się dogadać. Ta firma niszczy sama siebie.

pracownik terenowy

Firma przechodzi obecnie transformacje. Pod przykrywką zmian, obniżane są pensje pracowników (usunięte przez administratora) a pracownicy terenowi dwa tysiące. Nie polecam nawet wrogom tej firmy. (usunięte przez administratora) tylko on myślał o firmie i pracownikach, a nie napchaniu swojej kabzy.

Ytr
@pracownik terenowy

cała prawda obcinanie nagdodzin, zmuszanie do pracy ponad godziny. jakoś sama się praca nie zrobi sama. chyba tylko 'stara gwardia' się dobrze trzyma.

Elektromonter
@pracownik terenowy

Niestety masz rację. Taka transformacja, że proponowane nowe wynagrodzenie brutto jest mniejsze niż stare netto.

Witam, Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja w firmie? Czas pracy, zarobki, atmosfera? Jak traktuje się pracownika oraz jakie podejście? Jak wygląda praca w Centrum Badawczo-Rozwojowym?

Ewelina

Czy polecacie pracę w oddziale w Gutkowie, jaka jest atmosfera pracy i,czy jest uczciwe traktowanie i dobra płaca?

Anonimowy
@Ewelina

Atmosfera coraz gorsza...(usunięte przez administratora) Płaca dobra, ale zależy w jakim dziale.

Koralowa
@Anonimowy

A coś więcej? Może orientujesz sie jakie są zarobki na miejscu a w delegacji?

Edyta

@Anonimowy, co masz na myśli pisząc "atmosfera coraz gorsza"? Ten wątek poświęcony jest Eltel Networks, jeżeli posiadasz informacje na temat pracy w tej firmie, warto się nimi podzielić z innymi użytkownikami forum. Pamiętaj jednak o przestrzeganiu regulaminu serwisu.

Igor
@Edyta

Edytko a może wiesz coś na temat wolnych miejsc pracy. Na jakie stanowiska teraz szukają pracowników?

Eltelowiec

Kiedyś to była fajna firma. Teraz nikomu nie polecam, delikatnie mówiąc...

Edyta

@eltelowiec To, co piszesz, to są poważne zarzuty. Zależy nam, aby wszystkie informacje umieszczane na forum były jak najbardziej rzetelne i zgodne z prawdą. Czy możesz opisać szerzej sytuację, która spotkała Cię w firmie Eltel Networks podczas współpracy? Twoja opinia może pomóc osobom chętnym na podjęcie tam zatrudnienia.

eltelowiec

Jeszcze takiej firmy nie było Polsce już mam spokój bo się zwolniłem soboty wolne i niedziele(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

Eltel Networks