Agnieszka Kowalik-Gałuszka Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Adres: Słowackiego 34 lok. 7, 38-500 Sanok

NIP: 9211817903 REGON: 180288441

Agnieszka Kowalik-Gałuszka Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Opinie o Agnieszka Kowalik-Gałuszka Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Czy ktoś z użytkowników obecnie pracuje w tej firmie? Napiszcie co wiecie o przedsiębiorstwie Agnieszka Kowalik-Gałuszka Specjalistyczna Praktyka Lekarska w mieście Sanok. Wasza komentarz się liczy!

Zostaw opinię o Agnieszka Kowalik-Gałuszka Specjalistyczna Praktyka Lekarska - Sanok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agnieszka Kowalik-Gałuszka Specjalistyczna Praktyka Lekarska