LOGICA POLAND SP Z O.O.

Kraków

Opinie o LOGICA POLAND SP Z O.O.

kinga
użytkownik zarejestrowany

Benefity najwazniejsze nie sa az tak bardzo najważniejsze że dają umowę.

Ładna nazwa no ale już nie aktualna (obecna LogicSynergy), fajni ludzie (w większości) poza nielicznymi wyjątkami. Niezłe warunki socjalne. beznadziejne zarządzanie - no ale to może kwestia "doradców". Na początek może być.

były pracownik

Najgorszemu wrogowi nie życzę, aby trafił do tej firmy. Niestety, ale mam najgorsze zdanie i niestety zakończenie pracy w tej firmie wiąże się z sądem (prawie każdy były pracownik musiał walczyć o swoje, tracić nerwy i co najgorsze walczyć przede wszystkim o swoje dobre imię). Pracodawca dopuścił się nawet [usunięte przez moderatora], że coś mi się może stać, pensje nie wypłacane były zgodnie z terminem itd. Jeżeli szukacie pracy to z pewnością odradzałbym Logica Poland - która mimo wszystko ładnie brzmi - ale niestety to jest jedyny atut tej firmy. Pozdrawiam

Zostaw opinię o LOGICA POLAND SP Z O.O. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LOGICA POLAND SP Z O.O.