LOGICA POLAND SP Z O.O.

Kraków

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 11 ocen.

LOGICA POLAND SP Z O.O.
2 11 6 1

Opinie o LOGICA POLAND SP Z O.O.

Administrator

Opinie związane z warunkami zatrudnienia w LOGICA POLAND SP Z O.O., to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

kinga

Benefity najwazniejsze nie sa az tak bardzo najważniejsze że dają umowę.

pracownik

Ładna nazwa no ale już nie aktualna (obecna LogicSynergy), fajni ludzie (w większości) poza nielicznymi wyjątkami. Niezłe warunki socjalne. beznadziejne zarządzanie - no ale to może kwestia "doradców". Na początek może być.

były pracownik

Najgorszemu wrogowi nie życzę, aby trafił do tej firmy. Niestety, ale mam najgorsze zdanie i niestety zakończenie pracy w tej firmie wiąże się z sądem (prawie każdy były pracownik musiał walczyć o swoje, tracić nerwy i co najgorsze walczyć przede wszystkim o swoje dobre imię). Pracodawca dopuścił się nawet [usunięte przez moderatora], że coś mi się może stać, pensje nie wypłacane były zgodnie z terminem itd. Jeżeli szukacie pracy to z pewnością odradzałbym Logica Poland - która mimo wszystko ładnie brzmi - ale niestety to jest jedyny atut tej firmy. Pozdrawiam

Zostaw opinię o LOGICA POLAND SP Z O.O. - Kraków

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LOGICA POLAND SP Z O.O.